Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga furiaa17


Bakus

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: Bakacz :D

Nick gracza oskarżonego: @ furiaa17
Powód skargi: Brak nawet minimalnej chęci pomocy jak typ na mnie zrobił fk, pisałem 4/5 razy grzecznie na u@ żadnej reakcji po jakimś czasie tłumaczenie (na dole ss)  Nawet kolega nie miał czasu się zapytać czemu tamten Ct mnie zabił po prostu to sobie olał. Żenujące

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2012211945-jail_facebook_cstekno-1608576300-1608578100.zip nie chcę skłamać ale myślę ze od 10 minuty demka ;)
Czas zdarzenia: 20:00 

1.  Bakacz :D :   MA FK :)_ nie bylo polecen wiec sobie biegalem

2.  Bakacz :D :   furia zareaguj :)

3. Bakacz :D :   Furia wyjasnij mojego fk ktory zrobil na mnie Arcano :)

4. Bakacz :D :   Czyli widze zadnej reakcji z twojej strony ok

5. Bakacz :D :   Fruia za pol godziny jakos wypowiedz sie w skardze swojej :)

Dopiero wtedy chłopak znalazł chwilę żeby bezczelnie odpowiedzieć :
furiaa17 :   To pomysl jest 25 osob poszedl mass TK i Bunt myslisz ze on wie wogole ze cie FK albo ktokolwiek to zauwazyl 

 

Przyjmowanie takich adminów to jakiś żart po drugie brak kultury na serwerze jeśli to będzie admin przeglądał i hltv ma głos usłyszy jak ładnie ct mówi do Tt "Ty kurwo" albo coś w tym stylu bo w niego strzelili moim zdaniem takie zachowanie jest nie na miejscu i od razu powinno być karane przeklinać można ale nie przezywać i to za takie błachostki radziłbym się wziąć za tą administracje bo nie jest dobrze ;)

 

 

 

 

 

 

 

@ furiaa17Nie, nie mogłeś pominąć jednego FK zbanowałeś za mass fk i wgl to wyjaśniłeś więc czemu mojego FK nie mogłeś wytłumaczyć ? Bo było 30 osoób ? to raczej nie jest wytłumaczenie jesteś od pilnowania porządku i żeby takie rzeczy się nie zdarzały Ten ct co mnie zabił nie dostał nawet upomnienia nic mu nie wspomniałeś uważasz że tak się robi ? 

A co do wyzywania, naucz czytać się ze zrozumieniem jasno i wyraźnie jest napisane "usłyszy jak ładnie ct mówi do Tt " byłeś wtedy w ct ? nie wydaje mi się

A tłumacząc cały czas bo jest dużo osób na serwerze to nie jest żadne tłumaczenie jeśli nie umiesz ogarnąć tylu osób to po co się pchałeś na admina ;)

Edytowane przez Bakus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię ,że kogoś wyzywałem takim słowem jak zacytowałeś ,anyway wracając do tego zdarzenia w tamtym momencie tak jak napisałem poleciał Mass TK i bunt przy okazji nie jako jedyny chciałeś wtedy coś ode mnie  byłem jedynym adminem/strażnikiem wtedy aktywnym na serwerze starałem się to ogarnąć ,mogłem pominąć sytuacje z jednym FK zrobionym na Tobie ,a rozwiązywanie sytuacji przy prawie 30 osobach przez jednego FK w takiej sytuacji jest trochę absurdalne ,mimo wszystko przepraszam za sytuację. Przy okazji w momencie tego zdarzenia w domu chcieli coś ode mnie i co chwilę stałem parę sekund w miejscu + dc'ki internetu. Proszę kogoś wyżej rangą o wypowiedzenie się w tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MqeYVua.png Bakus każdy ma prawo się pomylić jesteśmy tylko ludźmi, Admin też człowiek. Dlatego trochę wyrozumiałości.
Skarga słuszna.
@ furiaa17, rozumiem. że mogłeś się pomylić, jednak pamiętaj będąc na okresie próbnym, nie możesz pozwolić sobie na skargi tego typu.
Tutaj w tym wypadku, jako pierwsza taka sytuacja , upomnienie słowne.

skarga_przyjeta.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie