Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Podanie na okres próbny ~ arionex (strażnik)


Gość adasxd12

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adasxd12

Nick: arionex
Imię: Damian
Wiek: 15 :P (mutacja)

Doświadczenie: Pełniłem już funkcje administratora na innych sieciach na trybach takich jak: jb dd2 oraz na classicu. Lubie dreszczyk emocji przy wystawianiu bana. To uczucie ,czy aby napewno jest wszystko ok.

Coś o sobie: Wróciłem do grania w csa po dłuższej przerwie. Nazywam sie Damian pełniłem role administratora nie tylko w csie ale także w innych gierkach między innymi na serwerach teamspeak oraz minecraft. Do aż tak niedawna byłem administratorem na serwerze dragonsurvial (dla zainteresowanych jest to serwer minecraftgdzie gra ciągle 4000+ osób, a na starcie edycji było 15 000) więc ,że tak to ujmę mam także z innych źródeł doświaczenie. Dlaczego już tam nie jestem? Odszedłem ,ponieważ wszystko po jakimś czasie zaczyna sie już nudzić 0.o (rok tam byłem)

Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem:? W byciu administratorem na serwerze  podoba mi sie to ,że poznaje sie nowych ludzi oraz z każdą nową osobą dowiaduje sie nowych rzeczy. Od kiedy pełniłem role Administratora na innych serwerach podobała mi sie pomoc innym. Styczność z ludźmi oraz ciągle rozmowy powodują to ,ze w przyszłości lepiej człowiek będzie odnajdował się u swoich rówieśników bądź nawet w pracy. Uważam także ,że nadaje sie na to stanowisko ,ponieważ mogę to nazwać cechą "dobrze integruje się" tzn. dobrze innym rozmawia sie ze mną przez co podnoszą sie także morale Administracji. Jestem osobą bez stronną czyli staram sie na stawać po niczyjej stronie chociaż jak trzeba postawie na swoim. Na jailbreaku spędziłem 1/3 życia i jestem pewnien ,że dam rade znów podjąć się takiego wyzwania. Osoboście lubię pomagać innym xP 

Posiadasz steam? (Jesli tak dodaj stema id) : STEAM_0:0:441226684

Składka (TAK/NIE): TAK

Ile czasu możesz przegrać na serwerze tygodniowo?: Powiem tak jestem tak "napalony" na grę ,że w zaledwie 2dni spędziłem już ponad 30h 0.o. Poniedziałek - czwarek 5,6h zależy w piątki mniej ,ponieważ nie gram tylko w csa ale także w metina i jak cos startuje to lubię sobie zagrać.

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/arionex/51.83.215.2:27015/

Znajomość AMXX [0/10]: 6/10 (ogarniam także ftp byłem technikiem na serwerze mc :P )

Znajomość regulaminu [0/10]: 8

Znajomość moda JB [0/10]: 10
Posiadasz mikrofon?: Taak

 

Kontakt: steam,facebook,teamspeak,snap,instagram,gg,prywatna wiadomość.

 

<<<WYMAGANIA >>>>

 

- Wiek min. 15 lat [możliwe wyjątki] ++

- Minimum 250 minut przegrane na serwerze ++

- Sprawny mikrofon  ++ 

- Posiadanie TeamSpeak3 ++ 

- Mutacja [możliwe wyjątki] ++
- Minimalna znajomość AMXX [4/10] ++ 

- Znajomość regulaminu  +

 

!!! Oświadczam !!! Zapoznałem się z tematem [Skala] AMXX od 1 do 10

 

<<<< PROSZĘ SKOPIOWAC CAŁĄ ZAWARTOŚĆ DO PODANIA >>>>

 

Prosze o nie marnowanie czasu administracji. Jeśli nie potrafisz dostosować się do polecenia w/w nie nadajesz się, oraz twoje podanie zostanie ODRZUCONE.

 

Administracja zastrzega sobie prawo do rozpatrzenia podania w ciągu tygodnia. 

Edytowane przez arione
*kontakt*2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nie

nowy gracz

na pewno nie rozumie regulaminu bo ja gram tydzień i dalej go nie rozumiem

niczym się nie wykazał

kolejna bardzo młoda osoba w ekipie jailbreak, która nie będzie autorytetem dla innych graczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy komplet strażników

podanie_odrzcuone.png

Edytowane przez xNieznany

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie