Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
[KONKURS] ZGADNIJ CO TO? - ZAPISY TRWAJĄ! ×

Zablokowane skin ct


Gość adasxd12

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adasxd12

Cześć jako ,że nie ma na serwerze jakiejś dużej liczby skinów dla ct poszperałem w internecie za skinami dla ct takie pod jb które wyglądają dobrze ale nie są także jakieś strasznie kolorowe tylko najlepiej jednego koloru.

Znalazłem stary skin którym posługiwaliśmy sie na innej sieci także na jb i wygląda on naprawdę fajnie.

 

Oczywiście jeśli zostanie przyjęte bo wydaje mi sie ,że jest to fajny skin a nie ma jakiejś dużej ilości podeśle linka do pobrania.

 

img: https://imgur.com/a/5sFoGQx

 

skin do kupna :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MqeYVua.png arione wszystko spoko :D tylko to skin do CS 1.6 zatem domyślam się, że chodzi o JB CS 1.6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adasxd12
Teraz, Terrorist napisał:

@MqeYVua.png arione wszystko spoko :D tylko to skin do CS 1.6 zatem domyślam się, że chodzi o JB CS 1.6?

szefie czyżbym pomylił działy haha. Tak chodzi mi o cs 1.6 :'D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, kolejny model do wymiany w cstrike downloads lub cl_minmodels 1

 

Na serwerze jest i tak 6372883858 modeli niepotrzebnych, które przy 32 osobach dają się we znaki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adasxd12
10 godzin temu, KOALA napisał:

anime gowno tfu do wyjebania

spoko rozumiem, że ci się nie podoba ale wiesz to nie ma nic wspólnego z anime? Nawet nie jest podobne <_>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na serwerze powinno się ograniczyć ilość modeli po to, żeby działały lepsze mapy. Według mnie mapy są ważniejsze, niż te bezużyteczne na dłuższą metę skiny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie