Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Kogz admin ~ Skarga ;) redmi


krUciutko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: Leon

Nick gracza oskarżonego: @ redm1, poresq, KAMAZ
Powód skargi: ogólnie koledzy po mnie cisną bez powodu wbija Admin oni mówią, żebym dostał ctbana imo jeszcze nikogo nie zabiłem admin się respi i  odrazu mówi żebym wyszedl z ct. Następna runda lece na wardena zabija mnie i mówi "dobra już nie ma tego KONFIDENTA ( Chyba nie wie co to znaczy ale ok) jakby na graczy to wyebane ale no admin to juz ogólna przesada, w dodatku wspominany admin nadużywa swoich permjsji (akurat nie na tej mapie) i uważa się za nie wiadomo kogo ;) . Dodatkowo w późniejszych rundach gracz mnie wyzywa ale no admin na to nic no bo po co  admin co chwile na mnie najezdza (pierwsza reakcja na zabjanie podskocz ""Leon podskocz, leon nie skacze leon ginie"  wyebane w chlopaka bo jest  placzkiem ale troche beka

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): demko jb_fairway_csgo
Czas zdarzenia:  od 14:55 do 15:25 +- 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza runda, gdy leon dołączył do ct'ków poresQ i kamaz atakowali go tekstami że freekilluje oraz devasten wyzywa gracza że ma "autyzm" redm1 niestety nie reaguje.Leon zostaje przerzucony do TT bez powodu.
Druga runda leon próbował się zbuntować i nie wyszło mu redm1 go zabił i powiedział że "dobra ten konfident nie żyje, możemy iść się bawić".
Trzy rundy OneInTheChamber nic nie było
Szósta runda redm1 chciał iść na zabawę lecz kamaz powiedział że trzeba wybić jeszcze jedną osobę chodzi tu o (leona) 
Siódma runda jest zabawa [SM] ADMIN: toggled drugs on 💎Leon💎 nie wiem czy to redm1 go naćpał czy z ruletki dostał potem leon zabił redm1ego i jeden z graczy mówi że leon jest frajerem na to leon poczuł się urażony i mówi "dobra mut obraza" na to gracz jedyne co możesz dostać to wpiernicz na serwerze na co redm1 się zaśmiał i nie ukarał gracza, który obraża leona 
Ósma runda Nic specjalnego 

Jestem za:
mutem dla devastena na 2h za obrazę gracza
Ostrzeżeniem bądź mutem dla poresQ i kamaza za ataki słowne na leonie 
I ostrzeżeniem redm1ego za ignorowanie gdy ktoś obraża leona i również ataki słowne w kierunku leona 
Pozdro
 

 Zapraszam na serwer JailBreak #2 --->91.224.117.26:27090

b_350_20_03090C_03090C_FFFFFF_03090C.png
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super i fajniutko,tylko że kolego admin to też gracz a po drugie ciekawe czemu nikt nie darzy cię szacunkiem,jak i tolerancją,spytasz się ale czemu hmm może temu  że wyzywasz graczy starszych od siebie adminów traktujesz  na równi ze sobą[pozwalasz sobie za dużo]a konfident miałem namyśli odniesienie się do sytuacji jak ''sprzedałeś'' kolege,że ma broń lub że się zbuntował,i mówiłeś jego pozycje,a akurat trafiłeś na mnie a ja bardzo nie toleruje takiego zachowania.Tak na koniec niektóre słowa rzucane przeze mnie były  nie spełnione[słowe rzucone na wiatr]  mam namyśli np jak powiedziałem żebyś wyszedł z ct bo gracze się na ciebie skarżą[mimo tego i tak postanowiłem nie swap'ac cię ]także nie wiem czemu się tak pultasz do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, redm1 napisał:

wyzywasz graczy starszych od siebie adminów traktujesz  na równi ze sobą[pozwalasz sobie za dużo]

A imo nie mam żadnego muta skoro mówisz, że obrażam i ty o tym wiesz no to nie spełniasz obowiązków admina. Hmm?

Godzinę temu, redm1 napisał:

mam namyśli np jak powiedziałem żebyś wyszedł z ct bo gracze się na ciebie

A jednak sie zrespiles i kazales mi wyjść z ct nie miejąc do tego żadnych podstaw...

Godzinę temu, redm1 napisał:

kolege,że ma broń lub że się zbuntował,i mówiłeś jego pozycje,a akurat trafiłeś na mnie a ja bardzo nie toleruje takiego zachowania

Po 1 nie było takiej sytuacji XD... Po 2 nie obchodzi mnie to, że nie tolerujesz czegoś takiego;)

Godzinę temu, redm1 napisał:

ciekawe czemu nikt nie darzy cię szacunkiem,jak i tolerancją,

Wiesz co też się zastanawiałem nie raz specjalnie nic nie robilem przez cala mape nie pisalem nie mowilem ale jak kogos zabiłem to "odyebany", "wh" a jak kogoś nie zabiłem "bot" "naucz się grać" gracze sami prowokują do konfliktu co widać na demkach ;)))) 

.

1 godzinę temu, redm1 napisał:

  że wyzywasz graczy

Chcesz to ci mogę zrobić serie na yt z twoimi wyzwiskami "debil", "zj☆b" itp 

 

1 godzinę temu, redm1 napisał:

czemu się tak pultasz do mnie.

Postaw się w mojej sytuacji 3 graczy mnie obraza a admin na to nic hmm? Fajnie, no chyba nie dla mnie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, krUciutko napisał:

A imo nie mam żadnego muta skoro mówisz, że obrażam i ty o tym wiesz no to nie spełniasz obowiązków admina. Hmm?  bo jestem suggar admin  jak widać

A jednak sie zrespiles i kazales mi wyjść z ct nie miejąc do tego żadnych podstaw... miałem  otóż gracze mi na pv  pisali

Po 1 nie było takiej sytuacji XD... Po 2 nie obchodzi mnie to, że nie tolerujesz czegoś takiego;) dorośnij

Wiesz co też się zastanawiałem nie raz specjalnie nic nie robilem przez cala mape nie pisalem nie mowilem ale jak kogos zabiłem to "odyebany", "wh" a jak kogoś nie zabiłem "bot" "naucz się grać" gracze sami prowokują do konfliktu co widać na demkach ;))))  bhahaha beka z cb

.

Chcesz to ci mogę zrobić serie na yt z twoimi wyzwiskami "debil", "zj☆b" itp  og

 

Postaw się w mojej sytuacji 3 graczy mnie obraza a admin na to nic hmm? Fajnie, no chyba nie dla mnie ;) nie moja wina ,że zaczynasz a potem płaczesz ::_

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, redm1 napisał:

bo jestem suggar admin  jak widać

Nie pytałem.

2 minuty temu, redm1 napisał:

miałem  otóż gracze mi na pv  pisali

Czyżby poresq,kamaz  😬😬

3 minuty temu, redm1 napisał:

dorośnij

No raczej to sie ciebie tyczy zamiast się normalnie wypowiedzieć to piszesz coś takiego 

 

3 minuty temu, redm1 napisał:

bhahaha beka z cb

redm1<2 klasa podstawówki 

4 minuty temu, redm1 napisał:

nie moja wina ,że zaczynasz a potem płaczesz ::_

Zaczynam? No coś wątpie gracze wyzywają mnie bez żadnego powodu ty nie reagujesz ale no ta ja płacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, krUciutko napisał:

Nie pytałem. ja nie lubie dawać mutów,i raczej ich nie daje 

Czyżby poresq,kamaz  😬😬 otóż więcej graczy

No raczej to sie ciebie tyczy zamiast się normalnie wypowiedzieć to piszesz coś takiego  typie weź już nie płacz nie mam sił do ciebie 

 

redm1<2 klasa podstawówki 

Zaczynam? No coś wątpie gracze wyzywają mnie bez żadnego powodu ty nie reagujesz ale no ta ja płacze. typie  ciekawe czemu 90% serv jak znimi na ts gadam mówią że jesteś noo...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@MqeYVua.png krUciutko

@ redm1

Proszę używajcie opcji "edytuj" bo jak na razie to spam robicie.

Mogę z całą pewnością powiedzieć, że w tym krótkim życiu nauczyłem się jednego. Im więcej ktoś planuje, tym chętniej los krzyżuje mu szyki. ~ Dio Brando

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PodlaSkyy napisał:

 

@MqeYVua.png krUciutko

@ redm1

Proszę używajcie opcji "edytuj" bo jak na razie to spam robicie.

tak wiem,nie musisz mówić szukałem tej opcji xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie