Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick : MoAC
2. Próbka głosu :  Ban za FK nie za mikro

3. Administrator banujacy : izer
 4. Powód bana : FK

5. Opis sytuacji : Zrobiłem jednego FK 
6. Data / godzina / mapa :  
2020-12-18 21:18 lonely_v4

1. FreeKill'e :

1 FK - ostrzeżenie nadane przez Admina na serwerze.
2-3 FK - CTBan do 60 minut chyba, że Klawisz, Prowadzący przeprosi graczy.
4-5 FK - CTBan do 24h.
6-7 FK - CTBan do 2 dni.
8 i więcej freekilli - CTBan do 1 tygodnia.
▴ Specjalne zabijanie większej ilości więźniów przez Strażnika - PermCTBan.
▴ Jeżeli Strażnik celowo zabije przynajmniej 1 więźnia dostaje on CTBana na 180 minut. Z każdym kolejnym FK kara wzrasta o 180 minut.
▴ Jeżeli Strażnik nie będąc wyznaczony przez więźnia podczas życzenia (LR) zabije go, zostanie to uznane jako specjalny FK.

Taryfikator trochę nie działa bo za 1FK jest upomnienie, ale już podepnijmy to pod specjalnego FK więc należy się  180minut czyt. 3 godziny. Perm TYLKO w przypadku mass FK na siłę.

Także wedle taryfikatora czekam na UB, a jeśli ktoś ma jakieś dodatkowe zastrzeżenia to demka/ssy

Ja się z nikim w taryfikatory nie bawię, zasłaniacie się regulaminem który sami napisaliście po czym wyrzucacie go do śmieci bo tak. Równi i równiejsi. 2 dni Ci zajęła ta odpowiedź, aż tyle czasu potrzebowałeś na przemyślenie tych wypocin którym sam zaprzeczasz? Wrzucasz wszędzie regulamin, naginanie go, kulturę itp, chcesz się bawić w opiekuna? To podejdź do sytuacji na warunkach które sami ustalacie a nie widzi mi się.

Jeśli masz mi coś do zarzucenia to tak samo jak pisałem wcześniej... daj mi demko, ssy, cokolwiek czym podeprzesz to co teraz mówisz, bo nie odpowiadam w żaden sposób za zachowanie innych osób a jak na razie to jest Twój jedyny argument który równie dobrze można wyrzucić do śmietnika.

Piszesz że widziałeś coś niejednokrotnie a ja widziałem Cię na serwerze 2 razy,więc nie musisz dużo szukać +/- 40 minut włącznie. Chętnie obejrzę demko, gdzie obrażam, naginam regulamin, łamię go itp... Składam tutaj odwołanie od bana z du*y i oczekuję dowodów których mi nie dajesz tylko pokrętnie się zasłaniasz.

Reasumując, ban z du*y na czas z du*y z dowodami wyjętymi z du*y. 

Robisz regulamin oraz taryfikator to się do niego stosuj @ polkes  bo ja wchodząc na serwer akceptuję go i ponoszę odpowiedzialność z jego łamanie czego po banach nie widać, bo jak na razie jeden ban był za darmo w drugi był na siłę bo pomimo zbugowanego HP na co pozwala twórca mapy; runda się skończyła zaraz po tym i nie miało to żadnego wpływu na nią. Jednak przyjąłem tę karę bo była zasłużona i zgodna z taryfikatorem. To co się dzieje teraz to kabaret i nic więcej.

Mogę tak pisać te odwołania do usranej śmierci albo bana na forum, nie ma różnicy. Tylko bana nie mam za co dostać bo składam poprawne i poparte logiką odwołanie czego o Tobie nie można powiedzieć.

Odnośnik do odpowiedzi

Uwielbiam grać na serwerze, kiedy MoAC jest prowadzącym. Ten gracz posiada masę pomysłów do kreatywnego prowadzenia. Moje serce krwawi przez to, że admini się nad nim uwzięli.

Od siebie dodam opinię innych prowadzących, głównie adminów o których wspomniałem już wcześniej. Na serwerze aktualnie panuje rzeź, ponieważ nie potrafią się zaadaptować do nowych warunków. Jest masa nowych graczy i ich głównym celem podczas prowadzenia jest mord jak największej ilości. Chłopaki chyba nie rozumieją, że jak skończy się reklama to będą grać sami ze sobą. Mam nadzieję, że @ polkesszanuje pieniądze i rozumie jak coś takiego wpływa na dalsze losy serwera.

I to nie jest tak, że ja się na nich uwziąłem, żeby kręcić beczkę. Nie raz przerabiałem takie tematy i wiem, że prędzej czy później serwer pierdyknie przez nich. 

Jak ktoś nie wie o co  to chodzi o złotą piątkę (nieznanego, necromary, izerr, dawidek i dexis).

Jak czerwoni dalej nie rozumieją to niech zadadzą sobie pytanie w jakim celu postawili serwer.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...