Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Pożeganie :D


Rekomendowane odpowiedzi

Heeejkaa no cóż.. prawie po 6 latach żegnam sie tuuuu XDDDDDDDD Zapamiętajcie parę rzeczy tutaj jak sie ma hajs jest sie kimś REMEMBER za hajs wszystko zrobisz po drugie są tu sprzedajne kurwy XDDD Po 3 Jak twierdzą że na tym forum nie ma faworki to was w ciula robią bo jest XDD Administracja zawsze wyżej mordeczko REMEMBER! I jeszcze jedno szybko czytajcie zanim usuną xDDD <3 https://prnt.sc/w6hm32 https://prnt.sc/w6hm32  a i tak będą pierdolić ze pomaga essa warairy jak coś pw na steam to zgłebie więcej tematu o csowicze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o sprzedawaniu a sam każdego podpierdzielasz, mówisz o hajsie i bycie kims a jednak hajs masz a kim jesteś? Sam sobie odpowiedź. 

 

Szerokiej drogi misiu 😍 

 

Miło było Cię poznać, jesteś spoko osoba itp itd ale niestety nie wszędzie atencje znajdziesz :* buziaki 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalna dziecinanda i brak profesjonalizmu z Twojej strony. 

Jesteś fajną osóbką, ale troszkę mało dojrzałości w tym wszystkim. 

Miło było, ale się skończyło jak mówią, leć z wiatrem. :)

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RumcajsJumper napisał:

Mówisz o sprzedawaniu a sam każdego podpierdzielasz, mówisz o hajsie i bycie kims a jednak hajs masz a kim jesteś? Sam sobie odpowiedź. 

 

Szerokiej drogi misiu 😍 

 

Miło było Cię poznać, jesteś spoko osoba itp itd ale niestety nie wszędzie atencje znajdziesz :* buziaki 

 Jeżeli jest prawda i mam dowody to czemu takiego peta nie zglosic xDDDDDDDDDDDDD  Nie mówie ze mam hajs ty mnie w takie słowa ubrałeś :* A jestem kim jestem :D Różnimy sie tym że ja chociaz jestem prawdziwy i nie stoje po stronie lepszej dla siebie i forum :D  taaak ja atencjusz Misiaki :D Ktoś chce IG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze mordeczko to nigdy nie pakuj całości do jednego worka :D 

 

A po drugie zawiodłem się trochę na Tobie.. podszedłeś do sprawy nieprofesjonalnie i niedojrzale, ale i tak mimo wszystko wszystkiego dobrego! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę niedojrzałe zachowanie z twojej strony no ale cóż mogę powiedzieć z kim przystajesz takim się stajesz :) Terrorist dobrze mówi nie pakuj ludzi do jednego worka ;) Z fartem :kappa:

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

@ OpoReKAlKoHoLiKkochanie jest mi przykro z tego powodu i źle mi czytać co piszesz, ale rozumiem Twoje oburzenie, bo sama w pierwszej chwili zareagowałam podobnie, że P00f leci na dwa fronty, ale zostało mi to wyjaśnione. Kasa, kasą. :) ... Chcesz to pogadamy na Priv. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upps :hihi: Idąc teraz Twoim tokiem rozumowania, ja nie mam pieniędzy i jakoś zaszedłem daleko... Coś tutaj jest nie tak? Pieniądze nie są wyznacznikiem kim jesteś drogi ;) Głównym wyznacznikiem jest co wprowadzisz i jakim człowiekiem będziesz a nie ile będziesz miał w portfelu. Jakoś nikt się nie wywyższa tylko stara się być na takim poziomie aby każdy czuł się dobrze na forum. Ty zamiast sprawdzić o co biega z tematem @ P00F to od razu najeżdżasz i wyzywasz od " sprzedawczyków ". I tym Twój poziom zachowania jak i poziom intelektualny dużo nie pokazuje. Pamiętaj! Najpierw coś się sprawdza i upewnia 2 razy a potem wyciąga wnioski. To taka rada na przyszłość ;) 

 

Buziaczki <3 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ferstel napisał:

Upps :hihi: Idąc teraz Twoim tokiem rozumowania, ja nie mam pieniędzy i jakoś zaszedłem daleko... Coś tutaj jest nie tak? Pieniądze nie są wyznacznikiem kim jesteś drogi ;) Głównym wyznacznikiem jest co wprowadzisz i jakim człowiekiem będziesz a nie ile będziesz miał w portfelu. Jakoś nikt się nie wywyższa tylko stara się być na takim poziomie aby każdy czuł się dobrze na forum. Ty zamiast sprawdzić o co biega z tematem @ P00F to od razu najeżdżasz i wyzywasz od " sprzedawczyków ". I tym Twój poziom zachowania jak i poziom intelektualny dużo nie pokazuje. Pamiętaj! Najpierw coś się sprawdza i upewnia 2 razy a potem wyciąga wnioski. To taka rada na przyszłość ;) 

 

Buziaczki <3 

oohohohoho <3 Synek ale ty dojrzały! Na prezydenta odrazu misiu idz ten wygląd i te podejscie do życia fiu fiuuuu  GŁÓWNYM WYZNACZNKIEM jest Hajs zapytaj sie Rumcajsa ile osób sie tu paliło i ma UB XDD Sam sie tu kurwa paliłem dla beki i nie dostałem BANA dlaczego?? BO HAJS WPŁACIŁEM to mnie Rumcek nie ruszał xD Sam Emerytowany przyznał że jego bany znikały z AMX BANSA wiec co ty pierdolisz chłopie gówno wiesz w dupie byłes tyle 

 

1 godzinę temu, LewyBrzeG napisał:

Trochę niedojrzałe zachowanie z twojej strony no ale cóż mogę powiedzieć z kim przystajesz takim się stajesz :) Terrorist dobrze mówi nie pakuj ludzi do jednego worka ;) Z fartem :kappa:

Dobrze że chociaż umiesz dobrze pisac bo tak seplenisz na ts że żenada pozdrawiam cieplutko :* 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, OpoReKAlKoHoLiK napisał:

oohohohoho <3 Synek ale ty dojrzały! Na prezydenta odrazu misiu idz ten wygląd i te podejscie do życia fiu fiuuuu  GŁÓWNYM WYZNACZNKIEM jest Hajs zapytaj sie Rumcajsa ile osób sie tu paliło i ma UB XDD Sam sie tu kurwa paliłem dla beki i nie dostałem BANA dlaczego?? BO HAJS WPŁACIŁEM to mnie Rumcek nie ruszał xD Sam Emerytowany przyznał że jego bany znikały z AMX BANSA wiec co ty pierdolisz chłopie gówno wiesz w dupie byłes tyle 

 

Dobrze że chociaż umiesz dobrze pisac bo tak seplenisz na ts że żenada pozdrawiam cieplutko :* 

Co ty chłopaku pijesz, że Ci tak szkodzi? Paliłeś się? Dziękuję za informację. Od imprezy mówiłeś, że nie. Świadkowie są. 

 

Co do alko, testy czitow do rechecter to dla ciebie znikające bany? XD Twoje słowa już straciły na wartości po tym w jaki sposób się wyrażasz do ludzi. Nie podpierasz swoich słów niczym i myślisz, że ktoś będzie na Twoje zdanie patrzył. Śmiej się ile wlezie dla mnie już zakończyłeś karierę normalnego człowieka. 

 

/cl 

 

A tu tylko jedna taka wyjaśniająca Twoje słowa sytuacja z teraz. Rozmowa z emerytowanym który również Ci mówił o co chodzi z banami. Tym ssem uświadomiłem Twoim odbiorca, że Twoje słowa są puste! 

Screenshot_20201220_172750_com.android.chrome.jpg

 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie