Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane JB ub


KOALA

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: Policyjna Prowokacja
IP / Steam ID*STEAM_0 : 0 : 172012293
Admin banujący: @ polkes
Data i godzina otrzymania bana*:  19 gru 2020 - 01:07:46
Runda: 
Serwer*: JB
Powód: ' 93" Bugowanie HP Again '
Link do demka*http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2012190054-jail_etkinlik-1608335640-1608335820.zip
Wycinek z konsoli*:
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina POLKES. 
[AMXBans] Pozostalo ci 2 days , 10 hours , 57 minutes and 33 seconds bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Policyjna Prowokacja 
[AMXBans] Powod : ' 93" Bugowanie HP Again ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Csowicze.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 172012293 ' 
[AMXBans] ===============================================
Krótki opis sytuacji*:  Opiekun chyba nie zna taryfikatora banów a jest napisane jak byk Bugowanie mapy - Ban od 30 min do 3h

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia
@ UB Team CS 1.6


////Edit
@ polkes
Po pierwsze fajne linki do bansa. 

Punkt drugi, co mają bany kogoś innego do tego odwołania?

Jak było napisane wyżej to jest drugi ban włącznie za bugowanie HP ( które jak było pisane wyżej nie wpłynęło na rozgrywkę. Jak widać na ss zapytałem ile mam hp i od razu wbiegłem w laserki żeby się zabić) 

Jakbyś nie stawał na głowie ban jest przesadzony. Jako opiekun powinieneś być bezstronny a na razie tylko i wyłącznie naciągasz wszystko co się da, żeby tylko najbliższe grono i niedoświadczeni admini zostali wybieleni. 


"15.10 -15.40 -puszczannie bindow" to był bind, który rozśmieszył kila osób i on nawet nie utrudnił prowadzenia

"4-5 - Glosne myślenie,  prowokacje  z tak zwanym usunięciem mapy, bo admini to tamto. " właśnie dlaczego mapa jailbreak_perineum została usunięta z puli map?

Dawaj więcej demek.
 

 

Edytowane przez KOALA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Punkt w regulaminie. 

Cytat

1. Wchodząc na nasz serwer oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z kar za jego złamanie. Wszystkie sprawy, których regulamin nie określa rozsądza Administracja wyższa. 

Administracja wyższa ma również prawo zwiększyć karę, jeśli uzna, iż sytuacja tego wymaga.

niektóre punkty w regulaminie które złamałeś 

Cytat

Wstęp

 

6. Zabronione jest obrażanie graczy, używanie nicków rasistowskich, obrażających inne religie i wpływających na zachowanie innych graczy -  nicki

 

obraźliwe, prowokacyjne, znaków specjalnych(czyt. znaki specjalne z Tablicy Znaków, które są w formacie nieodczytywanym przez serwer)

9. Zabrania się używania mikrofonu do puszczania muzyki, bindow itp./wyjątek zabawy.


10. Wdawanie się w kłótnie, prowokowanie do nich i podjudzanie innych będzie karane

 

To tylko  kropla w morzu, razem z kumplusiami naginasz regulamin do granic możliwości niejednokrotnie go łamiąc.
Obrażacie ludzi na serwerze bez przerwy. 
Ty to nawet skruchy nie okażesz, tylko będziesz szedł w zaparte. napiszesz odwołanie bo sobie taryfikator bez regulaminu przeczytałeś :) 
Bana dostałeś za całokształt. I jak dla mnie powinien zostać . Może złapiesz trochę kultury i ogarnięcia się. 
Dodatkowo za następne wybryki na serwerze.  czas bana będzie się zwiększał. 
Ode mnie to wszystko. 
 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż piszesz @ polkes o naginaniu regulaminu i łamaniu go, o obrażaniu i totalnym braku kultury, jednak banów za takie zachowania nie widzę. Wyciągasz teraz sytuacje znikąd. Jeśli dostał bana za bugowanie HP o ile się nie mylę drugiego w historii z czego nic tym HP nie zrobił bo od razu potem wszedł w laserki i umarł to w czym problem? Wyszukiwanie problemu na siłę. Z tego co mi się wydaje to na dłuższe bany niż 1 dzień ( mogę się mylić ) potrzeba dowodów i nawet jako wyższy rangą musisz się do tego stosować.  Więc masz demko na bugowanie HP które nie wpłynęło w żaden sposób na prowadzenie rozgrywki, nie uniemożliwiło nikomu buntu itp. Więc zakładając najwyższą karę 3h + możliwość zwiększenia przez rangę wyższą, gdzie te 3 dni za drugą taką sytuację na przestrzeni 5 dni?


Na ten moment to tylko puste słowa nie biorąc pod uwagę bugowania HP 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusje polecam prowadzić sobie na PW.

@ polkes Od Ciebie poprosiłbym demko co do całej sytuacji. Również jeśli posiadasz podrzuć  te w których obraża kogokolwiek.

@ Moderator Wam zostawiam oczyszczenie tego syfu. Zbędne komentarze w tematach nie są nam potrzebne. 

AbQQ3Yi.gif?noredirect

rakudai.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://banicje.pl/amxbans/ban_list.php - 1 Ban ode mnie za kulture

http://banicje.pl/amxbans/search.php  - Wcześniejszy ban za bugowanie HP

http://banicje.pl/amxbans/ban_list.php  - Bany nadane waszej ekipie nr1 
http://banicje.pl/amxbans/ban_list.php - Bany nadane waszej ekipie nr1 

 

Screen. 2 bugowania HP na tej mapie

Spoiler

spacer.png

 

Demko - http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2012172131-jb_emperor-1608237060-1608238800.zip
4-5 - Glosne myslenie,  prowokacje  z tak zwanym usunieciem mapy, bo admini to tamto. 

15.10 -15.40 -puszczannie bindow
To jest z Ciekawszych.  

Jeśli to za mało, w dniu jutrzejszym rozpiszę więcej demek, bindy wyzwiska itp się powtarzają, więc nie jest to 1 sytuacja.  
Dziś mam czas ograniczony, daj znać a dodam więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak_ub.png

@MqeYVua.png Malet Nie chce być niemiły ale nie wypowiadaj się w tematach które Ciebie nie dotyczą. @MqeYVua.png KOALATobie polecam ogarnąć kolegów. Mało nas interesują wasze wywody - temat służy tylko i wyłącznie do rozpatrzenia odwołania. Jeśli macie problemy co do serwera to macie na to odpowiedni dział. 

@MqeYVua.png KOALABana skracam dokładnie do 3h za zbugowanie. 
@ polkesDostarcz mi dowody w postaci demek gdzie notorycznie obraża / przeklina / prowokuje. Wtedy sam osobiście bana nałożę na dłuższy okres niż 3 dni.

Na tą chwilę skracam bana. Jeśli dostanę demka / ssy w postaci dowodów ban zostanie nałożony ponownie z dłuższym okresem bez możliwości odwołania.

 

AbQQ3Yi.gif?noredirect

rakudai.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie