Skocz do zawartości

UB na CT

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick : MoAC
2. Próbka głosu : Ban nie jest za mikro ale raczej wszyscy mnie słyszeli

3. Administrator banujacy : izer
 4. Powód bana : FK

5. Opis sytuacji : Zrobiłem jednego FK i po 10 minutach... ba na kolejnej mapie jak byłem w TT dostałem bana na CT. Dodam że osoba na której był popełniony FK dostałą w kolejnej rundzie FD
6. Data / godzina / mapa :  
2020-12-18 21:18 lonely_v4

Zrobiłem jednego FK, dałem poszkodowanemu FreeDaya, admin przeszedł się chyba po kiblu z tym tematem i po 10 minutach dostaje bana xD. Ludzie robią non stop FK w tym również admini i nie ma problemu, ale jak widać kogoś piecze dupa.

Odnośnik do odpowiedzi

Wypowiem sie w temacie tego UB

Bo chodzi to o mnie w pewnym sensie. 

Wiec tak FK na mnie bylo na mapie jail_anka_v1. Po wygranej zabawie KillDay przeze mnie zostalem obity przez graczy z CT do bardzo małej ilości życia. A gracz Maoc podszedl od tylu i zabił mnie specjalnie, było to słychać nawet po twoim głosie, i zrobiłeś to też z tego powodu żebym w poniedziałek sie nie zbuntowal dajac mi freedaya. 

Wiec dla mnie ban słuszny. 

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem Cię uderzyć bo nie sądziłem że zginiesz ale siadło to siadło. FreeDaya dostałeś sprawa załatwiona. Twoje bunty akurat najmniej kogokolwiek interesują bo ledwo wyjdziesz z celi i umierasz. Na tym polega Twoja gra, wyjść z celi i umrzeć. Twój argument został właśnie wyjaśniony.

Odnośnik do odpowiedzi

Ciężko zadać komuś 250 dmg ( bo tyle masz pewnie HP z tymi vipami i statami ) z prawego nawet w plecy nie mając żadnych bonusów do DMG.

Nie zmienia to faktu że jest to Ban za jednego FK który został wynagrodzony od razu na początku kolejnej rundy gdzie specjalnie wziąłem prowadzenie, żebym nie musiał się o to prosić kogoś.

UB się należy jak psu woda.

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz widać jak znasz działanie zabaw, że na zabawie typu killday, 1s1k,hs day, wg kazdy więzień dostaje po 100hp żeby bylo fear. I bardzo dobrze wiesz, że gracz który wygra taka zabawę nie zmienia mu, sie ilość hp do 250. Więc fk bylo celowe. 

Odnośnik do odpowiedzi

Widzisz, gram tutaj od 3 dni i nie znam wszystkich parametrów na każdej zabawie, a sądząc po możliwościach VIPów/SVIPów/Gangów/Statystyk wszystko jest możliwe.  Nie doszukuj się teorii spiskowych tam gdzie ich nie ma.

Odnośnik do odpowiedzi

Niejednokrotnie widziałem zachowanie twoje i pozostałej 3 waszych zachowania w CT, 
totalny brak kultury, prowokacje, Wymądrzacie się, naginacie regulamin do granic możliwości. Śmiem twierdzić celowe zabicie.

Dlatego Ban na Ct zostaje, dopóty nie zobaczę poprawy zachowania. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • polkes zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...