Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Ban


Kreq

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:KREQ-_- KeyDrop.com
IP / Steam ID*:https://steamcommunity.com/profiles/76561199005572842/
Admin banujący:Konsola 
Data i godzina otrzymania bana*:17.12.2020 godzina 14:12
Runda:0
Serwer*:only mirage 1
Powód:Ban
Link do demka*:1
Wycinek z konsoli*:
Krótki opis sytuacji*:pies zaczął gryźć mi kabel od myszki a ja zacząłem to wyrywać i wtedy dosłałem bana za speed hack 

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cheatów gracz nie miał, ale odwołanie i tak zawiera dużo absurdów.
 

Cytat

Krótki opis sytuacji*:pies zaczął gryźć mi kabel od myszki a ja zacząłem to wyrywać i wtedy dosłałem bana za speed hack 

Nie jest to możliwe. Zacząłeś bawić się DPI / Sensitivity oraz kręcić się na prawo i lewo przez co zostałeś zbanowany za Spinhacka. Nasuwa się pytanie dlaczego kłamałeś?

Kolejną sprawą jest omijanie owego bana z innego konta. Po niespełna siedmiu godzinach na serwer z tego samego IP ktoś próbował wejść z innego konta Steam - LINK
Skoro nie masz nic na sumieniu to po co omijasz bana zamiast złożyć odwołanie? Czyje to konto oraz w jaki sposób jesteś z nim powiązany. Nie akceptuje tłumaczeń, że nie wiesz co to za konto. Jesteście znajomymi na Steam.
 

"From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire."

[Robert Frost - Fire and Ice]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak_ub.png

Widzę, że wielokrotne prośby o wypowiedź w temacie, a nie na PW nie przynoszą efektów.
 

Cytat

Krótki opis sytuacji*:pies zaczął gryźć mi kabel od myszki a ja zacząłem to wyrywać i wtedy dosłałem bana za speed hack  

Nawet gdyby tak było, to Sensitivity lub DPI musiały zostać zwiększone co jest widoczne na demku. Antycheat wykrywa coś takiego jako spinbota.
 

Cytat

Wiem że nie mam ale na steamie skopiowaliśmy adres strony i 9 ostatnich cyfry sprawdziłem i mamy inne ale jeszcze kolega ma napisać odwołanie

Wiadomość otrzymana od użytkownika Karbonek. Dla sprostowania powtórzę: Adres profilu Steam to nie jest adres IP.

 

Cytat

Dobra odrazu powiem jak byłem u siebie w domu to wyszedłem z gry i poszedłem do kolegi bo chciał zobaczyć czy na swoim komputerze mogę wbić na serwer i dlatego takie same ip mamy z kreq

Druga wiadomość od użytkownika Karbonek. Próbujesz omijać bana używając innego komputera logując się z innego adresu IP co skutkuje banem.
 

Cytat

a nervo wgl ani razu u kreqa nie był w domu

Skoro dostał bana za zduplikowane konto to musiał wchodzić na serwer z tego samego adresu IP.


Nie widzę tutaj chęci na logiczne, zgodne z prawdą wyjaśnienie zaistniałej sytuacji. Szansę dawałem.

Edytowane przez Shiroo

"From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire."

[Robert Frost - Fire and Ice]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie