Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie na admina PodlaSkyy


PodlaSkyy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Imię: Aleksander 
  • Wiek: 13
  • Nick z gry: PodlaSkyy
  • Link do profilu GT na serwerze: https://www.gametracker.com/player/PodlaSkyy/91.224.117.26:27090/
  • Steam ID: STEAM_0:1:230917600
  • Czy dostałeś kiedyś bana/mute na serwerze?: Tak, kiedyś za mutacje, lecz moim zdaniem raczej teraz mam znośny głos
  • Doświadczenie w byciu adminem?: Tak, aktualnie jestem administratorem na JailBreak #1
  • Oświadczasz znajomość regulaminu?: Tak  (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Dlaczego Ty?: Jestem aktywnym graczem (na razie trochę mało czasu mam ale staram się wchodzić najczęściej jak mogę), próbuje pomagać nowym graczom, dobrze znam JB moda. 
  • Ile czasu dziennie mógłbyś poświęcić na serwer?: W najbliższych dniach raczej 3-4h (mam dużo testów), ale jak już wszystkie zaliczę to będę grał ok. 5-6h
  • Mikrofon ?(Mutacja): Mikrofon TAK , Mutacja 50/50
  • Znajomość SM (w skali 1/10): 4/10
  • Kontakt: Discord - Magik#8338 Steam - https://steamcommunity.com/id/PodlaSkyy/ 
     

Mogę z całą pewnością powiedzieć, że w tym krótkim życiu nauczyłem się jednego. Im więcej ktoś planuje, tym chętniej los krzyżuje mu szyki. ~ Dio Brando

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+Chęci 
+/-Aktywność na serwerze
-Wiek
-SM

Na razie jestem na NIE, podbij aktywność itd. a może zmienię zdanie.

Edytowane przez Natsukele
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale jestem na nie, iż

-admin na inny serwerze. Niby nie jest w tym nic złego ale JB to nie areny czy om, że wejdziesz na chwilę zbanować kogoś i tyle, to jest JB, więc na tym trybie trzeba akurat dużo czasu poświęcać, iż ten mod jest tak na prawdę najbardziej wymagający. Zajmij się w 100% JB 1 gdzie jesteś administratorem. ;)

-wiek

-sm

+no gt jest okej wsm

+ogarnięty i da się pogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale odrzucam, przyczyną nie jest wiek bo wiek to tylko liczba, tylko admin na innym serwerze, z doświadczenia wiem że bardzo ciężko jest wyrobić aktywność na 2 serwerach na raz i ten drugi zawsze schodzi trochę na bok.

Zapraszam na serwer JailBreak #2 --->91.224.117.26:27090

b_350_20_03090C_03090C_FFFFFF_03090C.png
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie