Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [JailBreak] Dwie propozycje


snuffy

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nazwa propozycji: Usunięcie latających broni.

2. Opis Propozycji: Usunięcie tych broni, które zamiast leżeć na podłodze, to są w powietrzu. Często się bugują, to nie idzie zrobić zabawy w rzut bronią kto dalej jako prowadzący. Plugin po prostu utrudnia grę na modzie jakim jest JailBreak

3. Co według Ciebie Wniesie Ten Plugin?: Urozmaici prowadzenie o chociażby wspomniany rzut bronią kto dalej. Ponadto będzie się dało normalnie podnieść broń.

4. Link do Mapy/Pluginu/Zabawy/Piosenki: ---

 

1. Nazwa propozycji: Efekt zabicia pojazdem.

2. Opis Propozycji: Dodanie pluginu, który daje fajny efekt zabijając kogoś pojazdem.

3. Co według Ciebie Wniesie Ten Plugin?: Urozmaici to zabawę np. w "byczka", gdzie jeden z więźniów, który wygra np. pierwszą reakcję będzie miał za zadanie rozjechać w terrarium innych więźniów w określonym czasie przez prowadzącego. Są nawet mapy do tego przeznaczone.

4. Link do Mapy/Pluginu/Zabawy/Piosenki

1. https://www.amxmod.net/forum/showthread.php?tid=1547

lub

2. https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=916987

 

@ Admin CS 1.6 [JAILBREAK] @ Strażnik JB @MqeYVua.png Użytkownik @ Kobieta @ Właściciel CS 1.6 [JAILBREAK] @ Opiekun Serwera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Usunięcie latających broni - Jestem za wprowadzeniem tej propozycji, jeśli chodzi o zabawę w rzucanie deaglem, można spokojnie ocenić kto rzucił dalej i z tym nie ma problemu. Natomiast problem pojawia się przy wyrzucaniu/przerzucaniu broni w kierunku jakiejkolwiek ściany, broń znika lub wylatuje w powietrze i wprowadza to niemałe zamieszanie. Często wydłuża to niepotrzebnie rundę uniemożliwiając przeprowadzenie zabawy wymagającej posiadanie przez więźnia jakiejkolwiek broni.

2. Efekt zabicia pojazdem - Według mnie bezużyteczny plugin. 

Edit1: Teoretycznie można znaleźć dodatkowe zastosowanie tego pluginu w przypadkach, gdy zostaje zrobiony TeamKill i nie wiadomo kto kierował pojazdem, gdy dwie osoby były na miejscu kierowcy. Jeśli plugin działa tak jak myślę, to można mu dać szansę. Co do zabawy w "byczka" to jest to strasznie rzadko grana zabawa, dlatego w tym przypadku plugin byłby, tak jak wyżej wspomniałem - bezużyteczny. Jeżeli rzeczywiście nie obciąża to serwera to można zobaczyć czy się sprawdzi :zamyslony:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Nzy - nie powinieneś od razu skreślać tego pluginu, jeżeli się nie sprawdzi na serwerze, to zawsze można usunąć. Pragnę też dodać, iż nie jest to rzecz, która obciąży serwer. :santaamong:

 

Z doświadczenia wiem, że plugin fajnie przyjmował się na serwerze, stąd propozycja. Uważam, że tego typu estetyczne zmiany na serwerze tylko zachęcają do gry.

Edytowane przez snuff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam @ polkes, @ Pan Truskawa, @ Kaczorekk

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dodać na próbę ten plugin, który daje efekt przejechania kogoś samochodzikiem. Przede wszystkim urozmaici trochę prowadzenie. Oczywiście możecie to pierw wypróbować na serwerze testowym. :santaamong:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, snuff napisał:

Odświeżam @ polkes, @ Pan Truskawa, @ Kaczorekk

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dodać na próbę ten plugin, który daje efekt przejechania kogoś samochodzikiem. Przede wszystkim urozmaici trochę prowadzenie. Oczywiście możecie to pierw wypróbować na serwerze testowym. :santaamong:

Może nic nie stać na przeszkodzie owszem ale dużo map się buguje.  Grane jest zaledwie 10 map lub nawet mniej bo niektóre mapy są Votowane od razu bo się nie podobają. 

Ja bym narazie nic nie dodawał i sprawdził wszystko dlaczego się budują mapy i dopiero pomyślał o czymś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MqeYVua.png KsiadzTenSam - mapy nie działają z powodu limitu modeli. Plugin od efektu rozjechania samochodzikiem nie dodaje żadnych nowych modeli. :podskoki: A te latające bronie dawno już powinny być wyłączone, w niczym nie pomagają, a tylko przeszkadzają. :papapa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronie zostały wyłączone.

propozycja_przyjeta.png

Edytowane przez xNieznany

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie