Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Garść propozycji.


MoAC

Rekomendowane odpowiedzi

1. Naprawić vote map - o co chodzi? Przy vote jest wybierana dana mapa przez głosowanie, zaś zmienia na inną. Nie zawsze ale jednak.

 

2. Dodać Buntownikom oraz FreeDay'om kolorowy zarys taki sam jak w przypadku prowadzącego lecz odpowiednio w kolorach CZERWONY i ZIELONY - Dlaczego? Na serwerze jest masa modeli które nie wszystkim pasują i część osób ma je zwyczajnie w świecie wyłączone. Problem polega na tym że nie są oni  w stanie odróżnić buntownika oraz FreeDaya na tle normalnych więźniów.

 

3. Punkt w regulaminie mówiący o Buntowaniu się w określonym czasie powinien obowiązywać tylko i wyłącznie kiedy zostanie 2 więźniów z czego jeden powinien dostać życzenie. Obecnej sytuacji trochę nie rozumiem. Uciekając jako więzień robię to po to aby przeprowadzić udany bunt. Jaki sens ma ucieczka, wzięcie broni i wbiegnięcie w CT bo admin Ci spamuje "CZAS NA BUNT" w środku rundy.

 

4. Wywalić obecny mappool i zastąpić nowym czyt nowymi, większymi i bardziej różnorodnymi mapami. Większość obecnych to 2009 rok na których albo nie ma nic, albo nie są przystosowane o obecnych czasów.

 

5. Odblokowanie rolki - Dlaczego? Nie widzę powodu dla którego nie można używać rolki. Zakładam, że problem leży w tym że ktoś kiedyś bugował multi jumpa z rolką i latał jak na AutoBH cały czas. Lecz do tego wystarczy zmienić plugin na multi jump i nie będzie można tego robić... Jeśli zaś problem leży po stronie samych GSów czy SGSów to też nie widzę problemu gdy na serwerze są 3 skoki grawitacje i inne przyśpieszenia.  NIE IDŹCIE NA SKRÓTY

 

6. Na życzeniach takich jak pojedynek wyłączyć możliwość skakania. Na pojedynek domyślnie przeznaczone jest około 100 sekund ( o ile się nie mylę ). Jest to bardzo dużo a zauważyłem że ludzie lubią uciekać, bezsensownie przedłużać itp.  Zablokować skakanie, problem zniknie.
 

7.  Przy wybraniu zabawy przez głosowanie zrobić drugie głosowanie które mówiłoby o tym czy zabawa ma odbyć się na zasadach Only HS czy Normalnie ( przy wybranych zabawach oczywiście )

 

WAŻNE!!!

8. Wyłączyć dostęp do amx_ip dla normalnych graczy oraz adminów. Nie rozumiem dlaczego nie było to zrobione wcześniej ale coś takiego jest niedopuszczalne i nawet admini nie powinni mieć do tego dostępu. Wiedza na temat IP graczy na serwerze nie jest ani graczom ani adminom potrzebna, a może tylko źle się to skończyć.

 

9. Dodać możliwość nominowania map z blokadą na 15 następnych map ( ten samej mapy oczywiście )

 

10.  Zwiększyć próg wiekowy na admina oraz zwiększyć nacisk na sprawdzenie wiedzy z regulaminu, ZROZUMIENIA go i poprawnej interpretacji.

 

11. Dodać w menu CT możliwość zabrania Buntownika - Są sytuacje gdzie CT prowokuje, jest ruletka i wylosowane zostało zabicie CT czy innego tego typu sytuacje. Proponuję dodać dla CT możliwość zabrania buntownika aby osoba która jest ofiarą czegoś takiego mogła dalej brać udział z zabawach.

 

12. Zezwolić na robienie TeamKilli z wyjątkami:

-Nie może ich robić FD

-Nie może ich robić Duszek

-Nie możesz ich robić bugując przyciski przez dach terrarium itp

-Nie może ich robić CT na CT

 

Jest to fajne urozmaicenie rozgrywki.

 

 

 

Tyle, jak coś sobie przypomnę to edytuję widocznie post.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Też to zauważyłem, dlatego jestem za. Zastąpić innym pluginem do głosowania nad mapami lub poprawić ten obecny.

 

2. Jestem za, sam czasami korzystam z komendy cl_minmodels 1 jak jest pełny serwer i jestem w CT.

 

3. Bardzo słuszna uwaga. Też mnie to irytuje jak admin wykorzystuje ten idiotyczny punkt w regulaminie.

 

4. No tak, dodałem propozycję z 20 zajebistymi mapami, ciekawe czy w ogóle coś zostanie dodane. Co najśmieszniejsze została usunięta z serwera dzisiaj jedna z najlepszych map jaka jest dostępna na serwerze, czyli jailbreak_perineum. Nie rozumiem tego.

 

5. Nie mam zdania.

 

6. Niby można dodać, ale zawsze można powiedzieć, że pojedynek bez skakania, ale znając niektórych idiotów i tak będą skakać.

 

7. Zbędne, jest już zabawa Only HS i to wystarczy.

 

8. Priorytetowo musi być zablokowane, nawet nie ma o czym dyskutować.

 

9. Pełna zgoda.

 

10. To do indywidualnej interpretacji, nie można każdego skreślać z powodu wieku, zdarzają się wyjątki.

 

11. Jak najbardziej się przyda.

 

12. Tak, tak tak! Zadaniem CT jest pilnować więźniów, aby nie doszło do tego typu sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko git tylko dodajcie jeszcze nieskończony magazynek po stronie ct bo nie da się czasem ogarnąć tyle więźniów (jak ktoś nie ogarnia, po przeładowaniu dalej macie 90 ammo w magazynku) 

@ polkeskogo interesuje to że jesteś starej daty mapy maja się podobać graczom a nie tylko tobie

Edytowane przez KOALA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W trakcie działań

2. Myślę, że dobry pomysł/

3.  NEutral

4.  Jestem starej daty i mi się mapy podobają, można dołożyć do puli map trochę więcej

Moje propozycje. 

Spoiler

jb_snow
jail_aydemir_snow

jb_night2
jail_p4rkour
jail_xgames
jail_armageddon
jail_awesomeday
jail_fioriginal
jail_galaxy
jail_hurin_v2
Jail_Jajcarz
jail_psychics
jail_rixsus_v2
jail_rzeznia

5. Neutral

6. Można dodać  menu pojedynkow bez skokow, tak jak w przypadku bez zooma

7.zbędne

8. Jeśli większość będzie chciała, zmieni się

9.15 to przesada, 6 lub 7 to stabilnie.

10. Widzialem mądrzejszych 14 latków od 20 latków.

11. Neutral.
12. Nie potrzebne 
 

 

/////EDIT1

@MqeYVua.png MoAC masz możliwość dodania propozycji własnych map, więc możesz to zrobić :D

@MqeYVua.png KOALAco ty Ćpiesz :D? wypowiedź  w propozycji, proponowanie swoich. 
2. Pamiętaj, że też jestem graczem :P jakby nie patrzeć, więc mam prawo wypowiedzi  nawet wzgledem map.
3. Póki co każdy z was, typowy płaczek lamentuje o brak fajnych map, ale żaden propy swoich nie doda :P 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ polkese

Nie wiem co ma zdanie innych na temat dostępności do amx_ip, żyjemy w czasach w jakich żyjemy i adres IP jest niewygodnym tematem. Dowolność w wyborze ofiary do DDoSów itp.

 

Pisząc o wieku adminów chodziło mi bardziej o porządny egzamin z regulaminu, sytuacji nieobjętych  itp.

 

Nie twierdzę że te mapy są złe ale nie wpadają w styl serwera. Są małe i bardzo ograniczone. Taki parkour 2 sekundy i cały serwer w gr do tego prawie wszystkie atrakcje wykluczone vipami

Sprawdź mapę jail_kakao_beta dla przykładu, olbrzymia mapa, bardzo dużo możliwości, różnorodna

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty no nie wiem jak tam wasza komenda amx_ip ale mnie wczoraj po godzince grania na tym jb wyjebało ping na 1k tak o. Ale to pewnie przez to że przeglądałem fb bo przecież to niemożliwe że ktoś mi jebnął ddosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 5.
Jak najbardziej na TAK, można robić wiele różnych rzeczy z wykorzystaniem scrolla. (Rzut deagle, przeskok na jai_facebook ze ścianki na drugą bez skakania XD itd.)

AlE jAk kToŚ uMiE dUcKoWaĆ a kToŚ NiE uMiE dUcKoWaĆ tO tRzEbA zAbLoKoWaĆ =DDD

 

Są 3 skoki dla SVIP'a, więc bez problemu można się rozpędzić szybciej niż na sgsach.

A to, że usuwacie jb_perineum bo kaleki nie potrafią skoczyc LJ 200 to śmiechawa.

 

Reszta wiadomo na TAK.

 

Dodałbym jeszcze możliwość wyłączenia modeli broni, są strasznie zbędne.

Edytowane przez KenShi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jestem za.

 

2. Przyda się i to bardzo, bo modele strasznie dużo zabierają fps. Na dodatek dodałbym opcje żeby również można było wyłączyć modele broni np. pod komendą /modele

 

3. Bunt powinien trwać tyle ile chce tego buntownik, nie licząc kiedy został ostatni więzień to wtedy maksymalnie 30 sekund na bunt i po tym slay.

 

4. Dużo map jest słabych i powtarzających się. Została dodana propozycja z nowymi mapami, a ich nie widać i dostajemy w zamian usuniętą jedną z lepszych map.

 

5. Jestem za, bo pojawiają się wtedy nowe opcje konkurencji, np. rzut bronią, spray kto wyżej bez skakania. Na niektórych mapach nawet są stworzone do tego miejsca, gdzie rzuca się bronią na odległość.

 

6. Neutral, ale w zamian dodałbym aby przy pojedynku osoby pojedynkujące teleportowały się np. do gr lub przed cele

 

7. Zbędne

 

8. +1

 

9. Zgadzam się, unikniemy wtedy powtarzania w kółko tej samej mapy

 

10. Przede wszystkim admin powinien mieć znajomość co wiąże się z tym trybem. Powinien sobie poradzić w wielu sytuacjach, a nie dawać wchodzić sobie na głowę lub podejmować pochopne decyzje, jakie pojawiają się w aktualnej administracji

 

11. Powinna być taka opcja od samego początku.

 

12. Oczywiście, że tak! To zadanie CT aby przypilnować więźniów.

 

 

Zapomniałem o najważniejszym, dodajcie czapkę ku**s

Edytowane przez SplashID

QKXaVYM.png

"Co do Splasha widać że jeszcze chłopak myśli i nie pisze za dużo na mój temat, lecz rozmawia i wyzywa." ~ ViruCiota 2k18

"No bez kitu moja chociaz ma dupe a twoja matka dziwka jebana deska pierdolona." ~ Bonesi 2k19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ polkes 

 

Temat stoi od środy, w czwartek został zaakceptowany. Co zostało dodane? Kompletnie NIC.

A Ty piszesz bzdury i dodałeś tylko propozycje z samymi nazwami map. No to rzeczywiście się wysiliłeś powiem Ci, jestem pod wrażeniem.

Edytowane przez snuff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @MqeYVua.png snuff własnie od czwartku co nie? :D Mamy sobotę :D 
Dla twojej informacji, mapy są już na serwerze testowym :P  

Masz 26 lat podobno, więc chyba powinieneś oganiać, ludzie pracują, mają dziewczyny, żony, rodziny.  
Tym bardziej okres świąteczny, więc obowiązków coraz więcej.  Może Ty  jesteś bezrobotny, na zasiłku .wygrałeś w lottka , nie masz dziewczyny itp. i możesz sobie pozwolić na leniuchowanie.

2. Dlaczego skoro wszystko idzie tak szybko załatwić, nawet łaskawie nie skontaktowałeś się po przyjęciu podania? Mam wrażenie bólu du*y człowieka myślącego, że każdy będzie za nim latać.

Godzinę temu, snuff napisał:

 

Temat stoi od środy, w czwartek został zaakceptowany. Co zostało dodane? Kompletnie NIC.

A Ty piszesz bzdury i dodałeś tylko propozycje z samymi nazwami map. No to rzeczywiście się wysiliłeś powiem Ci, jestem pod wrażeniem.


2. Jeśli myślisz, że w moich obowiązkach jest tylko wgrywaniem map to się trochę mylisz. Mam znacznie więcej obowiązków :)  więc jesli potrafisz lepiej ogarniać, zgłoś się do właścicieli i pokaż co potrafisz. 

Teraz konkret,  Część propozycji zostanie wprowadzona na serwer do Nowego Roku. 



 

propozycja_przyjeta.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie