Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Games Support] Profesorek


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Profesor
Imię: Marcin
Wiek: 15 Za 3 miesiące 16
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Zależy od dnia i czy mam dużo pracy czy nie ale myślę że 1h dziennie minimalnie ;) 
Czy pracowałeś już na takiej posadzie? Nie, Nie pracowałem ale chciałbym spróbować.
Opisz siebie: Nazywam się Marcin, pochodzę z województwa Wielkopolskiego. Mieszkam nie daleko Grodziska Wielkopolskiego. Interesuje się Piłką nożną oraz grami na komputer albo na telefon. Gram od roku w klubie sportowym Sokół Rakoniewice na pozycji goalkeeper. Kibicuję Warcie Poznań, Lech Poznań, Bayern Monachium, Real Madryt oraz Manchester United.
Dlaczego akurat Ty?: Rekrutacja jest aktualnie otwarta to chciałbym skorzystać i spróbować swoich sił :) 
Kontakt: FB/DC/TS/GG

 

 

Przepraszam za ostatnią niską aktywność na forum ale miałem problemy prywatne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę jest na nie 

 

- Aktywność 

- Nie spełniasz wymagań 

+ Chęci masz 

 

PS. Posiedź z nami, daj się poznać innym, udzialaj się w działach, a następnym razem będę na tak :D

 

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim nic nie znaczącym zdaniem powiem Ci tak kolego. Spróbuj swoich sił za tydzień a wtedy ja ci dam moje poparcie.

Jesteś nowym użytkownikiem na forum więc daj się poznać wszystkim trochę bardziej. Posiedź, popisz z ludźmi, nadrób aktywność (bo posty to akurat nie wszystko), pokaż że Ci zależy i chcesz spróbować.

Powodzenia następnym razem kolego!

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzcuone.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie