Skocz do zawartości

Zablokowane Akira znowu


polakpotrafi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: Akira
IP / Steam ID*: STEAM_0:1:101707329
Admin banujący: Shiro
Data i godzina otrzymania bana*

12-15-20 15:49

Runda: po wyjściu z serwera
Serwer*: only mirage 
Powód: Cheaty
Link do demka*: nie posiadam, albo jestem zbyt tępy by znalezc
Wycinek z konsoli*: nie posiadam
Krótki opis sytuacji*: siemanko, dawno mnie tu nie było, pisze z telefonu wiec wybaczcie za jakosc. Dowiedziałem się o banie przez przypadek, wbiłem na serwer na chwile po długiej przerwie od csa i jak wyszedłem po godzinie pisze mi Rutkowski, że mam bana. A tak swoją droga co slychac?

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do dema, za które gracz otrzymał bana: https://megawrzuta.pl/download/65cf1253a797db798367230cd7d485a9.html
 

1:31 - Celownik obok, a wchodzi główka.
1:43 - Trigger + Aim. Gracz nawet dobrze nie wychylił a dostaje głowę.
1:53 - Od razu wcelowowanie w prawą stronę CT. Brak obaw, że przeciwnik może wychylić z innego miejsca.
2:26 - Strzał jest oddany idealnie gdy celownik najechał na model.
7:01 - Wcelowanie przytrzymując przycisk triggera. Strzał oddany idealnie w momencie gdy celownik najechał skrawek modelu. Dotyczy wszystkich fragów z shorta.
9:41 - Strzał oddany obok głowy, ale headshot siada. Prawdopodobnie trigger + wspomaganie celowania zbindowane pod jeden przycisk.
14:21 - Strzał oddany w samochód, ale pocisk trafia w przeciwnika.
14:28 - Po raz kolejny strzł obok głowy, ale trafiony.
14:38 - Strzał pół metra od przeciwnika oddany w ścianę, ale wspomaganie celowania pomaga.
20:41 - Taka sama sytuacja. Strzał obok modelu, celownik przeskakuje i trafienie.
21:09 - 2 kille na midzie na triggerze.
24:11 - Strzał w ścianę, celownik leci na model.

 

"From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire."

[Robert Frost - Fire and Ice]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:31 - 1:43 nic specjalnego, może lekko zadrgałem ręką, dla mnie czyste

1:53 - plant pod ct/palace 50 na 50 skąd picknie, ale z doświadczenia zazwyczaj na ten plant jest ktoś na ct, jakby nie było zmieniłbym pozycję

2:26 - normalny strzał jak na gościa mającego 10k w csa

7:01 - xD to się nazywa flick, normalna rotacja którą robiłem na milionach demek, z okna na b patrze w apsy, a że chłop szedł to zrobiłem flicka. refleks > haksy reszta fragów norma, znów sytuacja z milionów demek

9:41 to jest chyba jedyna "dziwna" akcja nawet jak na mnie, ale nadal można się wybronić i nie przeszła obok głowy, tylko to był ponownie flick

14:21 szybka reakcja i flick znowu, nic podejrzanego

14:28 zauważyłem chłopa, myszka ustawiona pod samochód, kolejny czysty strzał

14:38 znana pozycja, kroki i flick

20:41 znów czyścioch, zastanawiam się czy to nie dopierdalanie na siłę

21:09 dobra tutaj w ch*j podejrzana akcja, do Niej nie mam nic na wytłumaczenie

24:11 flick, dość szybki

Podsumowując większość akcji to dopierdalanie się szczegolnie, ze demko stare i jest robione na dopierdalanei sie na siłe + flicki, akcje do których sam bym się do*********ł ale i tak da się je jako tako wytłumaczyć to dwie opisane wyżej, miałem dość zajebisty dzień, nie widzę w demku podstawy bana

ps moje konto jest w ch*j warte flex

Edytowane przez polakpotrafi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak_ub.png

Demko: [KLIK]

Rozpiska:
1:31 - Celownik był umieszczony troszkę sporo od głowy, a i tak weszła b+
1:43 - TT jeszcze dobrze nie wychylił, a już dostał głowę, reflex boga b+
1:53 - Co prawda sprawdziłeś każdą pozycję, ale nie sprawdziłeś do końca pałacy, a byłeś w 100% pewny, że przeciwnik jest na CT b+
2:26 - Bardzo szybki strzał b+
3:11 - Ostatni frag jest bardzo dziwny, robić ruch na jego model celownik nie jest na modelu cofasz celownik, bo myślisz, że już trigger oddał strzał, po czym znów jedziesz celownikiem na kolegę i bardzo późno strzał jest b+
5:57 - Wychodzisz bardzo pewnie zza tego smoke bez sprawdzenia pozycji b+
6:08 - Model możliwy przypadek b+/-
7:01 - Bardzo szybkie strzały, gdy celownik najeźdza na model od razu oddaje strzał b+

Werdykt:ODPALONY

Edit od @ Shiroo: Podczas przeglądu grupy Steam "Wieczne Legendy" zainteresował mnie użytkownik Michu - [Link do proflu Steam]
Otrzymuje on bana pernamentnego za korzystanie z wspomagaczy w czasie gry na naszych serwerach.

obraz.png.ca753dcc22f9d28b7c7febb6dd93b397.png

Edytowane przez Shiroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie