Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na xNieznany


Skinx3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: Skinx3

Nick gracza oskarżonego: xNieznany

Powód skargi: Gram na tym serwerze raptem 4 dni, od tego momentu Nieznany nieraz potrafił nadużywać swojego admina. Jeżeli prosi się go o pomoc to nie reaguje( Sytuacja z dziś ok. godziny 17;25). Kilkukrotnie czy dziś, czy wczoraj pisałem czy też mówiłem mu o tym że jest łamany regulamin a on nic sobie z tym nie robi. Ożywia sobie kogo chce, ostatnio była nawet sytuacja z Fk też nie reagował. Ogólnie to przez te 4 dni tylko raz mi odpowiedział gdy za 5 albo 6 razie ( ta sytuacja jest podajże z wczoraj około godziny 18 ) kiedy to nadmiernie był używany mikrofon przez tzw. Dzieci, twierdził że nie widział tego a te prośby były składane przez pół godziny.

Z dowodów mam tylko niestety 1 ssa, gdzie wtedy był łamany regulamin (  Tzw. FreeKill) gdzie pisalem mu o tym nie tylko ja, odezwał się twierdząc że zamiast bana za FreeKila prosi o to żeby była zabawa :) 

https://zapodaj.net/a656970463f58.jpg.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstaw demko popiszemy gdzie wtedy był łamany regulamin (  Tzw. FreeKill) gdzie pisalem mu o tym nie tylko ja, odezwał się twierdząc że zamiast bana za FreeKila prosi o to żeby była zabawa :) Najpierw daje upomnienie bo bym musiał pół serwera zbanować . 

Kilkukrotnie czy dziś, czy wczoraj pisałem czy też mówiłem mu o tym że jest łamany regulamin a on nic sobie z tym nie robi. Nie widze przy 20 min. osobach na u@ co piszecie i nie mg reagować na wszystkie gdy że  

Ogólnie to przez te 4 dni tylko raz mi odpowiedział gdy za 5 albo 6 razie . Bo  tyle widziałem.

 

Z dowodów mam tylko niestety 1 ssa, gdzie wtedy był łamany regulamin (  Tzw. FreeKill) gdzie pisalem mu o tym nie tylko ja, odezwał się twierdząc że zamiast bana za FreeKila prosi o to żeby była zabawa :)

https://zapodaj.net/a656970463f58.jpg.html  Najpierw daje upomnienie

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, xNieznany napisał:

wstaw demko popiszemy ( to była godzina 17;30 około, kto ma dostrep to sprawdzi )gdzie wtedy był łamany regulamin (  Tzw. FreeKill) gdzie pisalem mu o tym nie tylko ja, odezwał się twierdząc że zamiast bana za FreeKila prosi o to żeby była zabawa :) Najpierw daje upomnienie bo bym musiał pół serwera zbanować . 

Kilkukrotnie czy dziś, czy wczoraj pisałem czy też mówiłem mu o tym że jest łamany regulamin a on nic sobie z tym nie robi. Nie widze przy 20 min. osobach na u@ co piszecie i nie mg reagować na wszystkie ( Ja rozumiem, tylko przez mikrofon było nieraz ci powtarzane. że jest łamany regulamin a ty na to nie zwracałeś uwagi.)

Ogólnie to przez te 4 dni tylko raz mi odpowiedział gdy za 5 albo 6 razie . Bo  tyle widziałem. ( A słuch? odpowiadałeś każdemu innemu, oprócz tym osobą które ci na u@ pisali albo mówili ci na mikrofonie)

 

Z dowodów mam tylko niestety 1 ssa, gdzie wtedy był łamany regulamin (  Tzw. FreeKill) gdzie pisalem mu o tym nie tylko ja, odezwał się twierdząc że zamiast bana za FreeKila prosi o to żeby była zabawa :)

https://zapodaj.net/a656970463f58.jpg.html  Najpierw daje upomnienie ( Ta rzecz powtarza się już nie 1 raz, wystarczy że odpowiednie osoby zobaczą sobie demka ( tak jak powtórze 17;30 około i jest tam wyraźnie jak tak powiedziałeś )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem postaw się w mojej sutuacji :) Nie jestem w stanie i tyle :)

 

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, xNieznany napisał:

Tak jak mówiłem postaw się w mojej sutuacji :) Nie jestem w stanie i tyle :)

 

Poprostu trzeba być stanowczym, ja jestem na nie jak na ciebie zobacze co powiedzą główni administratorzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inni strażnicy mają wbite sam tu ogarniam i nzy więc się nie pluj jak nie rozumiesz sytuacji :)

 

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod skargę na Nieznanego kompletnie nie nadaje się na swoje stanowisko. Często brak na reakcji na u@,chat,sytuacje na serwerze. Sprawa z wczoraj ,a dokładniej sprzed paru godzin na której było wiele osób z JB na ts'ie o jednego FK na osobie która miała życzenie okej zdarza się ,lecz oferowanie na kolejnej mapie duszka lub szlugów za zaistniałą sytuacje jest absurdalne.  Na stanowisku jakim jest niezbędna jest stanowczość niestety nieznany jej nie posiada. Niestety nie posiadam żadnych dowodów w postaci ss'ów,dema ,lecz jeśli będę takowe posiadał napiszę osobną skargę ,jeśli sytuacja zostanie tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, xNieznany napisał:

Inni strażnicy mają wbite sam tu ogarniam i nzy więc się nie pluj jak nie rozumiesz sytuacji :)

 

" więc się nie pluj" ? Trochę bardziej zastanów się co piszesz, bo zaczynasz niepotrzebnie emocje pokazywać tutaj a one są tu najmniej potrzebne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MqeYVua.png furiaa17 nie biorę pod uwagę zdania osób które wchodzą na ts3 porobić gownoburze w momencie którym przeprowadzam rozmowę z 2 osobami których problem dotyczy, reklamuje sobie serwer teamspeak i wychodzi z resztą. Zostanie to zgłoszone do odpowiednich osób.  Nie licząc  gównoburzy jaką próbowaliście zrobić we 3. Na szczęście pozostali gracze którzy tam byli odpowiednio zareagowali i zawołali mnie tam.  

@MqeYVua.png Skinx3 prosiłem Cię na tsie o rozpiskę dema. rozpiski nie ma, komentarze są. 

Ze względu dużej ilości skarg które do mnie docierają względem reakcji adminów na U@ przejrzałem logi z  ostatnich 30 dni, jak i również zdecydowałem się na rozmowę z częstszymi graczami na tym serwerze. 
Więc @ xNieznany i @ Nzy  są osobami które najczęściej reagują na zgłoszenia na U@. Chodź większość tych zgłoszeń to śmietnik, Na to wskazują logi jak i opinia graczy. Gracze z którymi przeprowadziłem rozmowę, to Jano, fra**r itp, większość ma o nich pozytywne zdanie.

Podsumowując.
Admini czy strażnicy nie zawsze zareagują na zgłoszenia, czasem ich nie zauważą, czasem grają i skupiają się na prowadzeniu, a niektórzy mają po prostu wywalone.
Dlatego rozmowa z adminami i strażnikami zostanie na ten temat przeprowadzona. 

skarga_przyjeta.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie