Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie na strażnika by JanO.


JanO.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: JanO.
Imię: Jan
Wiek: 16 

Doświadczenie:  dosyć duże chodź dużo zapomniałem szczerze mówiąc bo dawno nie grałem w cs 1.6 a teraz powracam i przypominam sobie nie które komendy itp. kiedyś byłe m adminem na Jb chyba na trzech,  dd2  właścicielem serwera ale nie pykło bo nie było kaski na reklamę  hehe. 

Coś o sobie: Mieszkam na mazurach lubię spędzać czas na dworze bardziej niż przy komputerze ale zimno i wiecie trzeba posiedzieć w domu a do strych klasyków ciągnie . Lubię połowić ryby czy też iść na poroże(potocznie znane jako rogi jelenia, łosia, koziołka (samiec sarny)) osoby nie chodzące nie wiedzą więc tłumaczę:D

Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem:?  ponieważ gram nocami a o 3-5 rano brakuje jakiegoś adminia lub strażnika i nie widzę sensu gry a przy tym serwer traci nowych graczy,  a nie musi tak być :)

Posiadasz steam? (Jesli tak dodaj stema id) : STEAM_0:0:420512157

Składka (TAK/NIE):na razie tak średnio chodź jak bym był dużej lub bym musiał bym płacił 

Ile czasu możesz przegrać na serwerze tygodniowo?:  zależy czy mam czas  w dany dzień bo mogę jednego dnia zrobić 10h a drugiego zero więc to jest zróżnicowane do 20 może 30h jak jest chęć to i więcej.

Link do GT:https://www.gametracker.com/player/JanO./51.83.215.2:27015/ 2 dni małej aktywności, sprawy prywatne 
Znajomość AMXX [0/10]:  4/10 większość zapomniałem ale sobie przypomnę jak będę chciał startować na admina :)

Znajomość regulaminu [0/10]: 7/10

Znajomość moda JB [0/10]:8/10 bo nie wiem jakie dokładnie ma to pytanie sens więc 
Posiadasz mikrofon?:  tak


Kontakt: 

forum 

mam chyba jeszcze gg jak trzeba będzie to odkopie 

dc 

na ts3 jak będzie trzeba to i mogę być 

steam

na zaufanych osób mogę podać też fb jak trzeba 

 

 

 

<<<< WYMAGANIA >>>>

 

 

 

- Wiek min. 15 lat [możliwe wyjątki] +

 

- Minimum 250 minut przegrane na serwerze +

 

- Sprawny mikrofon +

 

- Posiadanie TeamSpeak3 +

 

- Mutacja [możliwe wyjątki] +

- Minimalna znajomość AMXX [4/10] +

 

- Znajomość regulaminu +/-

 

!!! Oświadczam !!! Zapoznałem się z tematem [Skala] AMXX od 1 do 10

Edytowane przez JanO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem się wypowiedzieć haha

Jestem na TAK 

+ogarnięty

+GT

+steam

+Znajomość moda

+Dobrze prowadzi

 

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE

 

- chłop odlicza szybciej 5 sekund x2 niż cele się otwierają

- jakis admin POLKES robi mu testy na admina przy 8 osobach na serwie w tym 2 CT i 6 TT ....

- Znajomość regulaminu 7/10 XDD tak cięzko przeczytać regulamin skoro chce się być strażnikiem?>

 

Smieszne, że chłop nie zna regulaminu JB ( 7/10) i składa podanie o strażnika ? Chyba odrazu powinno być odrzucone. Na serwie jak spytają kogoś o regulamin i ktoś czegoś nie wie dostaje bana ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie