Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [OPINIA] Klusia!


Gość Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mrs.Fuksiara

spacer.pngOPINIOLANDIA.png
W dzisiejszej opiniolandii dowiemy się, co myślą użytkownicy forum o naszej vicemiss@ KlusiaViceMiss
Serdecznie dziękuję osobom, które odpowiedziały na pytania!  
Odpowiedzi podane są losowo i oczywiście są anonimowe. 
 


Co najbardziej lubisz, cenisz, podziwiasz w jej osobie?
- Najbardziej lubię jej poczucie humoru oraz bycie sobą
- Lubię w niej najbardziej uśmiech i jej żarty (Które nawet czasami wychodzą) :D Cenię systematyczność i robienie wszystkiego na czas np. (Na forum) Podziwiam jej zapał do pracy do tego iż dąży do celu i stara się żeby wszystko wychodziło jak najlepiej :>  
- Cenie w niej szczerość oraz poczucie humoru.
-  To jest osobą bardzo symatyczna . otwarta na nowe znajomosci 
- Najbardziej cenię w niej to że jest szczera i można z nią porozmawiać w zasadzie o wszystkim, jest dla mnie ogromnym wsparciem i mega Olcie lubię <3 
- Najbardziej to zaangażowanie w tym co robi. 
- Aleksandra jest osoba bardzo pracowitą i bije od niej dużo pozytywnej energii i to jest to co w niej kocham <3 


Jak oceniasz jej wygląd zewnętrzny?
- Uważam, że jest ładna 
- Bardzo Piękna osóbka z zewnątrz :* 
- Jest naprawdę piękną i uroczą dziewczyną, która ma przepiękny i słodki uśmiech.
- Śliczna kobitka
- N
o spoko XD
-  Według mnie to jest ponad przeciętna. Ani ładna ani brzydka tylko w sam raz. Odnoszę się do filmu o kobiecie w masce. Japoński polecam.
- Jest bardzo śliczną dziewczyną. Jej figura jest wręcz idealna :3.


Do jakiego zwierzęcia byś go porównał? Dlaczego?
- Do tygrysa. Tygrys, wygląda słodko i jest bardzo miły w dotyku lecz kiedy tylko chce staje sie miesozerna bestia
-  Do hieny
- Do Lwa Królewskiego, waleczna i silna kobita.
- Do zwierzęcia? hmm myślę, że do takiego słodkiego małego kociaka bo jest naprawdę urocza, ewentualnie do pandy którą chce się przytulać. 
- Kotka ... bo jest miła  i zabawna 
- Do kociaka,  bo jest milutka, ale ma pazur :D 
- Emm do małpy! Bo czasami wredna z niej małpa i dogryza ;/ Rani ;c


Twoim zdaniem na jakie stanowisko na forum @ KlusiaViceMiss idealnie by pasowała? I dlaczego?
- Myślę, ze na tym co jest 
- Myślę, że na obecnym stanowisku się najlepiej sprawdza i lubi robić to co robi a więc pisać różne artykuły.
-  YouTuber, ma piękny głos przede wszystkim oraz charyzmę
- Świetnie sie spisuje na redaktorze, hmm UBT niestety nie bo demek nie umie rozpisywać :beka: Ale na moderator czemu by nie :> Jest odpowiedzialna, pracowita, systematyczna oraz unikatowa! 
- Jakiś moderator maybe?
- Ja bym chciał ją zobaczyć jako moderator, jednak no nie wiem czy by miała czas na to. 
- Mysle ze obecne stanowisko redaktora jest dla niej idealne, poniewaz dziewczyna naprawde ma talent dziennikarski ;) 


Czy @ KlusiaViceMiss dobrze wykonuje swoje obowiązki jako redaktor?
- Oczywiście że tak :> Jak do tej pory obowiązki redaktorskie 10/10
- Jako redaktor Klusia w pełni wykonuje swoje obowiązki, a wręcz wykazuje się niezwykłą twórczością i ambicją w pracy.
- Wręcz perfekcyjnie 
- Oczywiście 
- Dobrze wykonuje
- Nie narzekam na jej pracę jako redaktor, zatem tak. 
- Tak, tylko obecnie ma ciężki okres w życiu więc nie ma jej za bardzo. Ciężko to ocenić.


Opisz ją jednym słowem?
- Richbitch
- Cute
-  Jednym słowem może być ciężko ale Kociak ^^.
- Kluuuuucha
- Superaśna :* 
- Zwariowana 
- Riddler


Podsumowanie Waszych wypowiedzi: 
@ KlusiaViceMiss  to kobieta z dużym poczuciem humoru, która posiada ogromny dystans do siebie. Przyciąga swoim urokiem osobistym oraz szczerością. Można z nią porozmawiać o wszystkim, a dla niektórych jest najlepszym wsparciem jakie otrzymali.
Zwierzę, które w niej drzemie to zdecydowanie kot! Niby taka słodka i kochana, ale jak trzeba to potrafi pokazać pazurek. 
Na stanowisku redaktora sprawuje się wręcz idealnie! Jest bardzo pracowitą osobą i odpowiedzialną. 
Większość z odpowiadających uważa, że sprawdziłaby się dobrze w roli moderatora! (Klusia wiesz, co robić xD).
Jednym SŁOWEM nie da się jej opisać to po prostu nasza kochana KLUSKA! 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojeju, ale to się miło czytało! O:) Bardzo mi miło, że macie o mnie takie zdanie, naprawdę dziękuję! :3 Poprawiliście mi tym dzień, naprawdę jesteście mega! :pepelove: Cieszę się, że jestem na tej sieci i że poznałam tyłu fajnych ludzi. :zakochany:  Jak troszkę mi się poukłada lepiej w żyćku to lecę z podwójną siłą, mega się cieszę, że doceniacie moją pracę! :zakochany:

@ takkoahh ta richbitch :pepedymy:

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, drenn napisał:

Czy tylko ja mówię na nią kluska? XD

Uwielbiam ją. 

Nie tylko Ty.

Zacząłem ja na nią tak pisać i mówić. ES

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość usunał z polecanych temat
  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie