Skocz do zawartości

Zablokowane (Podanie na Admina) Krzysiu


Krzychu2115

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Krzysiek

Wiek: 18

 

SteamID: STEAM_0:0:199516292

Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198359298312/

Link do profilu Gt na serwerze : https://www.gametracker.com/player/Krzysiu hellcase.com/91.224.117.176:27015/

Nick z Gry: Krzysiu hellcase.com

 

Dlaczego akurat ciebie mielibyśmy wybrać: Jestem bardzo otwartą osobą, szybko nawiązuje kontakt z innymi ludźmi. Jestem Adminem na podobnym serwerze 1vs1 więc wiem co i jak.  Generalnie jestem pozytywną osobą i nie sprawiam żadnych problemów, dogaduje się łatwo z innymi ludźmi. Jestem pomocną osobą i Chciałbym wam pomóc z ogarnięciem serwera bo gram już troszkę na nim i czasami ktoś na coś narzeka a jak nie ma Admina to ludzie po prostu wychodzą, a nie zawsze Admin może wejść na serwer od razu. Jestem codziennie po pare godzin na serwerze i myślę że im więcej adminów będzie tym lepiej bo zawsze ktoś inny będzie utrzymywał porządek na serwerze. Miałem kiedyś VACA na sowim głownym koncie ale mineły już 3 lata  od tamtego momentu i teraz mam konto na którym gram codziennie wbijałem wszystko od nowa. VACA dostałem za cheatowanie bo sie troszke wkurzyłem ale juz tego błędu nie powtórze bo mam za drogie skiny i wgl na tym konice więc na spokojnie.Na tym konice co gram teraz mam prawie 1000 godzin i nie mam zamiaru cheatowac. 

 

Składka członkostwa: (TAK/NIE) TAK

Znajomość Sourcemoda (0/10)5

Kontakt: FB, Discord, Messenger, TeamSpeak, Forum

Czy zapoznałeś się z regulaminem oraz z taryfikatorem kar serwera ? (TAK/NIE) TAK

Edytowane przez Krzychu2115
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

 

  • Wiek +
  • Składka +
  • Aktywność +
  • SM +/-
  • Staż - 

 

Cytat

Jestem adminem na podobnym serwerze też arenki 1vs1

Jesteś aktualnie adminem na innym serwerze? 

 

Z tego co pamiętam mówiłeś kiedyś na serwerze o blokadzie VAC na twoim głównym koncie. Mógłbyś opowiedzieć nam o tym coś więcej? 

 

Proszę odpowiedzieć na moje pytania przez edytowanie swojego tematu, a nie tworzenie nowego postu. 

"From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire."

[Robert Frost - Fire and Ice]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzcuone.png

Aby ubiegać się o posadę admina na naszych serwerach nie można pełnić owej funkcji na żadnym innym serwerze / sieci.

Edytowane przez Shiroo

"From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire."

[Robert Frost - Fire and Ice]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie