Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Skarga] Admin NecroMary


snuffy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: @MqeYVua.png snuff

Nick gracza oskarżonego: @ NecroMary
Powód skargi: Nadużywanie admina

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): Będzie demko z HLTV po mapie to wstawię
Czas zdarzenia: 14.12.2020 r. ok. godz. 19:45

 

Opis zdarzenia: Będąc w CT zwróciłem uwagę, że ledwo słychać admina @ NecroMary i że ma dość przytłumiony głos, żeby to poprawił. Admina widocznie zabolało to i postanowił mnie przerzucić do TT z powodem, że mu przeszkadzałem. Jest to śmieszne i absurdalne. Jak napisałem mu, że napiszę na niego skargę, ponieważ to co wyprawia nie mieści się w głowie, to był bardzo pewny siebie. Powiedział żebym napisał skargę itp. Moim zdaniem zdecydowanie nadużył swoich praw wobec mnie. Jestem często w CT i staram się prowadzić dość kreatywnie, a ten osobnik na stanowisku admina nie robi kompletnie nic co do niego należy, a wręcz fraguje i odstrasza graczy do dalszej gry. To nie przystoi osobie, której powierzono tak odpowiedzialne stanowisko. Pragnę również dodać, iż posiadanie admina przez gracza bez gry na platformie Steam jest kpiną w moim odczuciu. Nie chciałem pisać tej skargi, ale jeżeli ktoś uważa się na stanowisku admina za lepszego od zwykłego gracza, no to chyba ktoś z administracji powinien przemówić mu do rozsądku i dać do zrozumienia, że jest dla graczy, a nie odwrotnie. Działa tylko na swoją korzyść, a wszystko inne ma w głębokim poważaniu. Do tego admina można pisać na u@ - nic nie zrobi. Liczę na rozmowę z nim, nie na wyciągnięcie konsekwencji. 

 

Edytowane przez snuff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również czekam na demko , przerzuciłem cię słusznie wszystko zaczęło się od tego, że wszedłem jako drugi do CT i zaczęły dołączać kolejne osoby i było o jedną za dużo i gracz o nicku snuffy był w tym CT chyba z kolegami, bo kazał mi przejść do TT razem z nimi, przerzuciłem więc osobę, która była na poprzedniej mapie i zaczęły się krzyki z jego strony, przez co zakłócał mi prowadzenie, fakt mówił coś o moim mikrofonie, ale inni pisali na czacie, że jakby mi się nie wtrącał to by mnie normalnie było słychać i mu zwróciłem około trzech razy uwagę, żeby mi nie przeszkadza, ale on dalej swoje więc musiałem zadziałać. A co do fragowania, to nie robię tego i prowadzę zawsze kreatywnie. Gracz ten wydawał mi się zawszę kulturalny itd. ale od jakiegoś czasu ciągle przeszkadza administratorom w pracy i często jest naładowany złymi emocjami. Myślę, że powinieneś to zmienić, ponieważ czepianie się o to, że ktoś nie ma steama (co nic nie zmienia w rozgrywce) jest bez sensu szczególnie w twoim wieku. Nic do ciebie nie mam tylko popraw swoje zachowanie na takie jakie miałeś wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

<22:19:56> "'POLKES": L 12/14/2020 - 19:44:27: "snuffy<8261><STEAM_0:1:228077948><CT>" say "STEAM MA PIERWSZENSTWO" (dead)
L 12/14/2020 - 19:44:28: "snuffy<8261><STEAM_0:1:228077948><CT>" say "XD" (dead)
  

Po 1 nie ma czegoś takiego w regulaminie jak pierwszeństwo Steam w prowadzeniu.

Po 2. Twoja kultura. 
 

L 12/14/2020 - 19:46:33: "snuffy<8261><STEAM_0:1:228077948><>" triggered "amx_chat" (text " ty jsestes kur*a jebniety")

Podsumowując, czepiasz się @ NecroMary za brak steama. Wywyższasz się, Na sile udowadniasz swoje rację.
Przeglądając logi widziałem jak  nawet zwykli gracze zwracają Ci uwagę.  Celowo zakłócasz mu prowadzenie swoim gadaniem wykorzystując jego przebicie.

Jedyne co słuszne w tej skardzę może być to, że @ NecroMary ma kiepskie mikro. 
Dlatego też @ NecroMary, zainwestuj w mikrofon, gracze też mi się na to trochę skarżyli. 
Jeśli prowadzisz sam, nie ma z tym problemu, jeśli organizujesz zabawy i tt rozmawiają, strasznie zaczyna to utrudniać.
Dlatego musisz coś z tym zrobić. 
 

skarga_odrzucona.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie