Skocz do zawartości

Zablokowane [Redaktor Fanpage] MrPrezes


MrPrezes

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:  Jakub 

Wiek: 17 niedługo 18 

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: zależy od dnia jeśli byłby jakiś temat, który jest aktualnie aktywny tzn. temat w którym wypowiada się w tym dniu dużo osób sprawdzałbym na bieżąco czy są jakieś nowe odpowiedzi a tak to sądzę że ok. 4-6h

Czy pracowałeś już na fanpage?: tak 

Opisz siebie:  Mam na imię jakub, mam 17 wiosen za sobą, staram się być miły i bez konfliktowy. Interesuje się serwerami naszym kochanym cskiem i piłka NOŻNĄ.

Dlaczego akurat Ty?: Chciałem pomóc w rozwoju forum a także serwerów i sądzę że dodatkowa para rąk się przyda :)

Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): 7/10

Kontakt: steam/Messenger /nr /snap /ig/forum/ discord

 

#edit1 no tak ale nie koniecznie świeży bo konto już pół miesiąca ponadto to jest jedyny punkt w wymaganiach którego nie spełniam w 100%

Pozatym sądzę że jeśli przeniosę tu serwery to chciałbym pomoc w rozwoju forum itd nie sądzisz @ Mrs.Jessa

Edytowane przez MrPrezes

MrPrezes.png.c4c3c32dc8697091b2a367fa3c54fab2_resize_90.jpg.48864ab9ffd598b71f38cc0796f253f7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na NIE

+ CHĘĆ POMOCY

 

- AKTYWNOŚĆ

- REJESTRACJA 30 LISTOPADA, MAŁO KTO CIĘ ZNA

 także ja bym poki co świerzakowi nie powierzałabym  fanpage :d ale to tylko moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MrPrezes napisał:

Dlaczego akurat Ty?: Chciałem pomóc w rozwoju forum a także serwerów i sądzę że dodatkowa para rąk się przyda :)

W każdym podaniu czytam dokładnie to samo, to już jest nudne... opisz co przemawia za tym, że powinieneś otrzymać dostęp do fanpage. 

 

Fajnie,  że gdzieś tam już prowadziłeś fp, cenię doświadczenie. 

 

Wolałbym jednak nie powierzyć dostępu do konta tzw. "No name", więc jestem przeciw.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzcuone.png

Jesteś z nami zbyt krótko, nie udzielasz się na forum oraz nikt Cię nie zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie