Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na Strażnika Scooby-Doo


J60

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: Wolny kurdystian

Nick gracza oskarżonego: Scooby-Doo
Powód skargi: Strażnik faworyzuję gracza "essa byqu" i Kick bez powodu i dowodów.

Gracz "essa byqu" był już 3 mapę pod rząd w CT. Chciałem sobie wejść do CT lecz Strażnik przenosił mnie nie dając powodu

pozwalając graczowi grać kolejną mapę w CT

2 sprawa to Kick. Strażnik kick osobę "KINIA" z powodem bugowania celi lecz ja byłem przy tym i gracz "KINIA"

wylosował w ruletce NoClipa i oskarżony został wyrzucony z serwera.

Dowód/świadkowie: Gracz @MqeYVua.png KINIA
Czas zdarzenia: od 8.00 do 8.30 gdzieś około. Mapa jail_minecraft_v3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, jeśli chodzi o przerzucanie essa byqu, był pierwszy w CT i było 6 więźniów tłumaczyłem Ci że jak będzie 7 możesz wbić. Lecz ty cały czas wchodziłeś w końcu przstales lecz zaczęło się wyzywanie na czacie mam SS zaraz wrzucę. 

Jeśli chodzi o gracza Kinia to cele zbugowaly dwie osoby lecz druga osoba miała no clipa a Kinia zwyczajnie zbugował cele essa byqu potwierdzi jak i pewnie cały serwer. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scooby-Doo  było 7 graczy Essa byqu wszedł od razu do CT.

Wolny kurdystian też wszedł Essa byqu był 3 mapę  pod rząd. 

A ty zamiast przenieść Essa byku przeniosłeś Wolnego .

 

I w sprawie KICKA dostałem od ciebie Kicka za ''Noclipa'' a ty to uznales za bugowanie celi pisalem ci ze to był ''Noclip'' a ty nie zwracałeś uwagi na to 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, było 7 graczy owszem, lecz jak ktoś wyjdzie z tt to będzie 2 CT na 6 tt. 

I w sprawie Kicka ciesz się że napotkałeś się na strażnika bo admin by Ci dał bana a nie Kicka 

Edit ; a poza tym essa byqu ogarniał CT więc nie potrzebował pomocy... 

Edytowane przez Scooby-Doo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja się wypowiem iż nie było mnie wtedy na serwerze ale pozwolę sobie na wypowiedź, więc tak co do przerzucania Wolnego do TT to dla mnie słusznie gdyż Wolny nie zna regulaminu serwera i ciągle go łamie: FK, FAWORYZACJE, CIĄGŁE OTWIERANIE CELI CELOWO, PRZESZKADZANIE PROWADZĄCEMU, sporo tego, jest na niego bardzo dużo skarb z tego powodu że łamie regulamin i nie ogarnia prowadzenia w CT. A jeśli się próbujesz wpychać  do CT to słusznie mógłbyś dostać bana na CT. Hmm a co do KINI to tak osoby z mutacją mają pierwszeństwo lecz na niego też były skargi za nieprzestrzeganie regulaminu i jego łamanie, dostał bana na CT iż potem dostał UNBANA i dostał 2 szansę do tego miał pokazać się z dobrej strony lecz ja tego nie widzę i ban powinien wrócić. Dodam jeszcze, że Wolny jak i KINIA spamią bardzo wiele razy na u@ bez powody to np. że gracz ma FK a tak nie jest albo co innego, źle wykonują polecenia a potem spamią, w praktyce mogliby dostać bana za spam u@.

Dziękuję ;D 

Edytowane przez JunioR1

JN.png.2a3076bfb587f0bb339ebbe7d5512c3c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, JunioR1 napisał:

Teraz ja się wypowiem iż nie było mnie wtedy na serwerze ale pozwolę sobie na wypowiedź, więc tak co do przerzucania Wolnego do TT to dla mnie słusznie gdyż Wolny nie zna regulaminu serwera i ciągle go łamie: FK, FAWORYZACJE, CIĄGŁE OTWIERANEI CELI CELOWO, jest na niego bardzo dużo skarb z tego powodu że łamie regulamin i nie ogarnia prowadzenia w CT. A jeśli się próbujesz wpychać  do CT to słusznie mógłbyś dostać bana na CT. Hmm a co do KINI to tak osoby z mutacją mają pierwszeństwo lecz na niego też były skargi za nieprzestrzeganie regulaminu i jego łamanie, dostał bana na CT iż potem dostał UNBANA i dostał 2 szansę do tego miał pokazać się z dobrej strony lecz ja tego nie widzę i ban powinien wrócić. Dodam jeszcze, że Wolny jak i KINIA spamią bardzo wiele razy na u@ bez powody to np. że gracz ma FK a tak nie jest albo co innego, źle wykonują polecenia a potem spamią, w praktyce mogliby dostać bana za spam u@.

Dziękuję ;D 

 

W odpowiedzi nie wspomniałeś dlaczego kinia dostała kicka bez powodu. 

Krytykujesz to co robię na serwerze, mówisz że się wpycham do CT lecz chciałem po prostu być w Ct jako drugi strażnik bo TT było na tyle dużo że pozwalało mi być w CT, jeśli nie znam regulaminu to dlaczego bana nie mam, jeszcze sam czasem jesteś w czasie gdy ja prowadzę i nie mówisz że robię coś zle, co do spamienia na u@ nie robię tego celowo bo chyba muszę mieć jakiś powód. Ostatnio był przypadek że jakiś strażnik w CT zrobił fdmg na mnie zgłosiłem na u@ i nie dostałem żadnej odpowiedzi na to.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, B_ADMIN napisał:

Po pierwsze Kinia sie pcha do ct jak moze innym nie da poprowadzic 

po 2 Kinia robi fk fdmg

po 3 Scooby doo. szkoda ze nie mozesz jemu bana

Skarga nie dotyczy o zachowaniu kini w CT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę tutaj swoje 3 grosze, ponieważ widzę że pojawił się wątek, który mnie zainteresował. Od dłuższego czasu zauważyłem, że admini/strażnicy (nie wszyscy oczywiście), w ogóle nie reagują na u@, czasami można pisać jak do ściany - zero jakiegokolwiek zainteresowania. Jak już za trzecim razem napiszę coś na u@ używając capslocka, no to wtedy łaskawie ktoś zainterweniuje. W większości sytuacji to jest totalna olewka, już nie mówiąc o tym, gdzie jest za dużo graczy i zabija na respie (np. mapa jail_minecraft_v3), to żaden nie ożywi, tylko trzeba się prosić, wyjątkiem jest tutaj @ Nzy, który zawsze ożywi graczy w takiej sytuacji. Niektórzy chyba widzą tylko własną du**ę i graczami się nie interesują, a do czegoś na tym serwerze mają to stanowisko i mają powierzone obowiązki. 

 

Są też admini, którzy przy większej ilości graczy panikują i nie wiedzą jak się zachować, ale to kwestia poboczna.

 

PS.

Chyba trzeba w końcu się zgłosić po tego admina. XD

Edytowane przez snuff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie