Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na v1S


xNieznany

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: xNieznany

Nick gracza oskarżonego: v_1[S]
Powód skargi: Naganne zachowanie

A więc zacznijmy od tego że gracz o tym nicku Troluje w ct jeździ pojazdami i daje sprzeczne polecenia więźniom typu chodźcie se pojeździmy gdy nie jest prowadzącym większość młodszych graczy co do końca nie kumają to robią i giną i z tego powodu wychodzą gracze z serwera, przeszkadza całemu serwerowi w grze, przeszkadza nawet gdy jest w tt.

Nieznajomość regulaminu wmawianie graczom że mają freekila po to by dostać duszka/zabawe + bugowanie celi (gracz sie zachowuje nagannie i według mnie powinien dostać bana na serwer na zawsze. Takich graczy nie powinno być na serwerze, moim zdaniem tacy gracze nie powinni mieć przyjemności grania na jakimkolwiek serwerze JB. Mam nadzieje że coś z tym zrobicie pozdro.:pepehacker:

Dowód/świadkowie: Administracja serwera
Czas zdarzenia: Cały dzisiejszy dzień

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no raczej nie wychodza gracze bo byl pewny server, jakos bedac na serverze nie narzekales, ze to ci przeszkadza i teraz placzesz ;d , bugowanie celi? Jakies dowody?

๑۩۞ ๑۩۞๑۩۞Pozdrawiam๑۩۞๑۩۞๑۩۞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinnien być banik na tydzien i tyle w temacie. Bo kolega naprawde przeszkadza prowadzącemu np. Mi jak prowadze i robię dla druzyny tt szachy to on przeszkadzal bawiadz sie przyciskami oraz na mapie jb_warm jezdzil autem i psol rozgrywke innym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ty chlopie nawet nie wiesz jak sie poprawnie pisze "psol" a sie wypowiadasz. Ja tu juz koncze grac i gram tylko dla funu a ty tryhardzie spocencu idz plakac dalej bo co ludzie na czacie pisali o tobie to kekw XD

๑۩۞ ๑۩۞๑۩۞Pozdrawiam๑۩۞๑۩۞๑۩۞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie