Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na admina v_1 [S]


v_1

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: v_1 [S]
Imię: 
Borys

Coś o sobie: Na samym początku troche pierd***. No to na samym poczatku .. nazywam sie Borys. Mam 20 lat oraz studiuje aktualnie prawo na uniwerku. Interesuje sie motoryzacja , a szczegolnie quadami i wkrotce zamierzam kupic juz trzeciego. Kiedys aktywnie jezdzilem na rowerach skierowanych mocno w strone DH , mialem slynna Demo 8 ?? , lecz teraz zostal mi tylko specialized stumpjumper i elektryk. Aktualnie powrocilem po wielu latach do csa 1.6 bo chcialem poczuc klimacik tej starej gierki. Pamietalem tą gre jako taką w ktorej bawimy sie i spedzamy dobrze czas samemu jak i staramy sie umilic rozgrywke innym. Postaram sie przyczynic aby chociaz na serverach easy administracja miala mega wysoki poziom i bede dzielnie wypelnial swoje obowiazki. Poza tym jestem punktualna osoba i mega odpowiedzialna i zawsze staram sie wykonac zadania ktore sie mi powierzy z nalezyta starannoscia. Jestem bardzo czesto aktywny na discord oraz w grze oczywiscie wiec kontakt bylby ze mna mega latwy i zawsze bylbym sklonny pomoc innym graczom.  Co jeszcze moge napisac... Z dobrych cech na pewno umiem dobrze rzadzic ludzmi i rozdysponowywac im zadania , zawsze dzialam krotko i na temat i to co jest priorytetem ma zostac natychmiast zrobione i nie ma zbednego gadania tylko zawsze daze do celu i nigdy sie nie poddaje!
Wiek: 20
Doświadczenie: 7 lat na samym jb i w innych grach tysiace razy

Dlaczego Ty chcesz zostać adminem:?  Znam sie na tym trybie i ogarniam adminowanie bylem setki razy adminem.

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/v_1 [S]/51.83.215.2:27015/

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze tygodniowo?: 30h

Znajomość regulaminu [0/10]: 9

Znajomość moda JailBreak [0/10]: 10

Składka (TAK/NIE): ta 50zl nawet jesli bd potrzeba

Znajomość AMXX [0/10]:  10

Steam ID? : STEAM_0:1:157604489

Posiadasz mikrofon?:  ta
Kontakt:  gg/ts3/discord/forum/facebook/steam

 

 

<<<WYMAGANIA >>>>

 

 

- Wiek min. 16 lat

- Posiadanie TeamSpeak3

- Sprawny mikrofon

- Steam

- Minimum 1000 minut przegrane na serwerze lub zapraszam do Strażnik

- Składka 10 zł miesięcznie (pierwsze 5 dni darmowy Svip)
- Minimalna znajomość AMXX [6/10]

- Minimum 5 postów na forum csowicze.pl

- Znajomość regulaminu

 

 

!!! Oświadczam !!! Zapoznałem się z tematem [Skala] AMXX od 1 do 10 i Regulamin Jailbreak

 

 

๑۩۞ ๑۩۞๑۩۞Pozdrawiam๑۩۞๑۩۞๑۩۞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE.

  • arogancki,
  • porywczy,
  • konfliktowy,
  • zabija za nic jak mu się coś napisze,
  • kłamliwy,
  • składa podania co chwilę,
  • w moim odczuciu nie nadaje się na to stanowisko, będzie się wywyższać i używać stanowiska na swoją korzyść,
  • może i nawet dwulicowy, lubiący lizać du**ę osobą z administracji, choć to dość pochopne spostrzeżenie, ale tak się zachowuje na przestrzeni moich obserwacji.

Wymienić jakieś plusy? Czasami wchodzi do CT, ale radzi tam sobie miernie, częste FK, tworzenie własnego regulaminu i pisanie bzdur "jak to było kiedyś".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie