Skocz do zawartości

Zablokowane [Grafik] P00F


Gość P00F

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: @ P00F
Imię: Arkadiusz/Arek/Archi
Wiek: 24 ( za miesiąc i 2 dni* 25 *:/ )
Jakich programów używasz do grafiki?: Photoshop / Amatorsko (After Effect)
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Tyle ile poświęcam jako Junior. Zasięg czasu jest nielimitowany. 
Opisz siebie: Według społeczności pracowity. Ja dopowiem od siebie, że bardzo szczery, wpływowy, uczuciowy, marudny.
Dlaczego akurat Ty?: Aktualnie nie ma żadnego grafika, a został sam Opiekun, który i tak sobie radzi w działem. Chcę po prostu pomóc chociaż w jakimś stopniu zmniejszyć czas oczekiwania na proste grafiki użytkowników i zastąpić go godnie.
Na ile oceniasz swoje umiejętności (1-10)?: Będąc szczerym między 4,5/10.
Twoje przykładowe prace (Co najmniej 3): Mam dwie ze względu na to, że robiłem prywatnie grafiki dla osób nawet funkcyjnych m.in grafiki na konkursy, MOTD serwera.

https://imgur.com/a/ek05Jz3
Kontakt: 1024px-Steam_icon_logo.svg.png STEAM logotyp.pngPW 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK :)

Można dać mu szansę, chociażby ze względu na to, że nie ma żadnego grafika, więc myślę, że przyda się pomocna ręka. <3 Wiek jak najbardziej na plus, ładne, przekonywujące podanie. :)

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywny, chęci do pomocy, nie ma grafików więc czemu miałby chłop nie spróbować.

Oczywiście jestem na TAK

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak :D

 

Może Twoje prace nie są na niewiadomo jakim poziomie, ale myślę, że na początek nie jest najgorzej. Jesteś bardzo aktywny na sieci więc sądzę, że masz dużo czasu. Już kombinujesz coś tam w programach graficznych, więc chcesz się uczyć. Myślę, że to kwestia poznania tych programów, bo pomysłów też masz sporo :P

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że się starasz i chcesz pomóc lecz jednak jestem na nie. Podszkol się z lekka, pooglądaj jakieś tutoriale lub nawet pościągaj gotowe .psd z neta i patrz jak inni robią pracę. Brakuje mi tutaj światła, wtopienia renderu i jakichkolwiek efektów na prace. Wierzę że będzie tylko lepiej! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na Tak:

 

  • prace dość amatorskie, ale każdy od czegoś zaczynał
  • przykładasz się do tego co robisz
  • miałbyś okazję rozwijać i siebie i dział grafiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie