Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
[KONKURS] ZGADNIJ CO TO? - ZAPISY TRWAJĄ! ×

Zablokowane [Propozycja] Doprecyzowanie regulaminu odnośnie buntownika


snuffy

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nazwa propozycji : Poprawienie regulaminu

2. Opis Propozycji : Ciągle spotykam się z sytuacją, gdzie admini będący w CT wykorzystują regulamin na swoją korzyść mówiąc "30 sekund na bunt", po czym zgładzają komendą amx_slay gracza, który ten czas przekroczył. Wszystko rozumiem, ale jeżeli ktoś się zbuntował, ma już broń, to w ogóle nie ten punkt w regulaminie nie powinien obowiązywać. Admini wręcz ze stoperem w ręku sprawdzają kiedy minie 30 sekund... Jest absurdalne. Proponuję usprawnić ten punkt w regulaminie, jeżeli ktoś się w ogóle nie buntuje, unika próby zbuntowania się, to wtedy ten punkt ma sens. Jednak w momencie, w którym buntownik przeprowadzi bunt zabijając jednego ze strażników i słyszę od admina "30 sekund na bunt", to po prostu się śmieje, ponieważ jest to idiotyczne i bezsensowne. Reasumując punkt powinien się tyczyć graczy, którzy NAWET NIE PRÓBUJĄ SIĘ BUNTOWAĆ, a gracz, który zabił już kogoś powinien mieć możliwość swobodnej rozgrywki i próby zabicia kolejnych CT, a nie być zastraszanym przez adminów tekstem "30 sekund na bunt". Mam nadzieję, że wyjaśniłem dość jasno o co mi chodzi.

3. Co według Ciebie Wniesie Ten Plugin? : Nie jest to plugin, po prostu źle skonstruowany punkt w regulaminie, który nagminnie wykorzystują admini i zgładzają graczy.

4. Link do Mapy/Pluginu/Zabawy/Piosenki: ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13. Więzień będąc zbuntowany ma dążyć do zabicia strażników. Jeżeli tak się nie dzieje Administrator ma obowiązek go zgładzić po upływie 30 sekund. 

Jak dla mnie wszystko jest napisane dosyć jasno, więzień może buntować się nawet 2 minuty jeżeli cały czas dąży do zabicia strażników, a nie kampi w GR/w innym dowolnym miejscu na mapie. Jeśli widzisz, że Administrator łamie regulamin i daje slaye bez powodu to masz na to raczej inny dział niż propozycje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie jasne, ale często admini straszą tym, że slay, ponieważ minęło 30 sekund. :papapa:

Jednak po wnikliwej analizie dochodzę do wniosku, iż admini i tak będą to wykorzystywać, czekając przed GR, np. na mapie jail_facebook_cstekno, gdzie ktoś i tak próbuje np. skanować, rzucać granaty. 

Edytowane przez snuff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie