Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane #14 Gazetka CSowicze - CZERWIEC-LISTOPAD


Gość Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mrs.Fuksiara

GAZETKA.png
 

Witam!
Po paru miesiącach udało nam się w końcu stworzyć kolejną gazetkę.
Na wstępie pragnę podziękować za pomoc dziewczynom z redakcji. 
Bez nich nic by się nie udało! 

@ Sysia ;* @ KlusiaViceMiss @ Lolcia :3 
Najlepsze redaktorki!  <3 
     lukeobiwan.png    

SPIS TRESCI.png
*(NIE) NOWI PRZYJACIELE FORUM*
*PYTANIE DO..."
*NOWINKI ZE ŚWIATA SERWERÓW*
*ZMIANY NA FORUM*
*KONKURSY*
*NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH*
*Z KĄCIKA...*
*REKRUTACJA OTWARTA NA...*
*NASZE SKARBY*
*ZOBACZCIE SAMI*

lukeobiwan.png
     (NIE)NOWI PRZYJACIELE FORUM.png

PRZYWITANI NA CSOWICZE:

@MqeYVua.png plan3k@MqeYVua.png Wyku@MqeYVua.png Szostuś @MqeYVua.png SyNTheTiC@ Natalianatia @MqeYVua.png promyx @MqeYVua.png Hihejka00 @ Adrianno
@MqeYVua.png K@MIK@DZE @MqeYVua.png Sitman @MqeYVua.png KwiaTek @MqeYVua.png RozaneQ. @ David^^@MqeYVua.png ZDR@MqeYVua.png Lubieszczelanki@MqeYVua.png Hubson
@MqeYVua.png empty.@MqeYVua.png L3monH4ze@MqeYVua.png Przerzutnik@MqeYVua.png perki.@MqeYVua.png _LUCYFER_@MqeYVua.png ShiRod.  @MqeYVua.png Evilovsky @MqeYVua.png Oeleg@MqeYVua.png VVoF@MqeYVua.png -loX_ @MqeYVua.png Atr0x@MqeYVua.png Candyy @MqeYVua.png CiastuS @ jokerek23 @ BizoneG@MqeYVua.png Zaaxel@MqeYVua.png mini.  @ Pan Truskawa
@MqeYVua.png somfy@MqeYVua.png MamCieNaHita@MqeYVua.png Diablik @MqeYVua.png `sunnl3y^1337 @MqeYVua.png unforgettable. @ KlusiaViceMiss @ Shabaddy @ Nice One@MqeYVua.png Nikolaa @MqeYVua.png Oskivvvv@MqeYVua.png Lapaa @MqeYVua.png GoUp Jasiek @MqeYVua.png Orbi @ Qurwix 


POŻEGNALI SIĘ: 

@MqeYVua.png Mixon @MqeYVua.png KooXioR @ PanPrzypal


POWROTY:

@ Ochroniasz

"Cześć wszystkim. Mam na imię Kamil i mam 29 lata. Pochodzę z woj maz. Ci co mnie znają to wracam do was spowrotem
Do Zobaczenia na serwerze only DD2"

 

@MqeYVua.png Slom3K 

"Cześć wszystkim

Jestem starym kumplem csowiczów jeśli można to tak nazwać. Sporo się tutaj siedziało, poznałem dużo pozytywnych wariatów, robiłem jako ubt gdzie pod skrzydłami weteranów poznalem csa od podszewki. Kiedyś właziło się w du**ę po rangę xD Dziś widzę nowe mordy, nowe forum, fajnie to wszystko wygląda i jest miłe dla oka. Być może starsza część administracji pamięta.

Będę sobie obserwował co się dzieje.

Pozdrówki"

 

@ damn.

"siemka all znów ;p"

 

@ PsychO.

"Po długiej przerwie wróciłem. Siemasz"

 

@ MarihuanKa

"Witam Wszystkich Serdecznie  Panów i Panie :p 

A więc postanowiłam się ponownie przywitać , ponieważ będę wracać i grać na tej serwerowni :D . Jestem Paula większa liczba osób może mnie nie kojarzyć bo grałam kilka lat wstecz i na innym nicku :p .  Myślę że odwiedzę każde  serwery Cs Go jak i 1.6 i oczywiście TS3 (Jezeli tylko administracja pomoże mi naprawić problem z logowaniem się na serwer głosowy). Kilka zdań o mnie , Kobitka z Małopolski aktualnie mieszkająca w Szwecji :p  , lubiąca poznawać nowe znajomości męskie jak i żeńskie :D , bezkonfliktowa , z poczuciem humoru . Interesująca się Piłką nożną jak i Militari (Wojskowością itp). Myślę , że dogadam się z każdym i nie będzie niepotrzebnych spin :p"

 

@MqeYVua.png GrZ3SiU

 "Witam ponownie.

Na początku chciałbym przeprosić właściciela Forum @ RumcajsJumper 

Fajnie że jest wszystko wyjaśnione, naprawdę właściciel tego forum jest na poziomie 6+, wielki szacun :)

Mam nadzieję że osoby trzecie już nie będą już mieszały i  między nami już kłótni nie zrobią.

Jeszcze raz Bardzo przepraszam 

Pozdrawiam GrZ3SiU :)"

 

@MqeYVua.png bl4nt

"Siemka jestem Bartek, byłem tutaj wcześniej Games Supportem (niektórzy może mnie jeszcze pamiętają :D) 

Najprawdopodobniej będę grał ma GunGame i Multi Arenie, więc można mnie tam spotkać pod nickiem bl4nt 

Życzę wszystkim miłego dnia <3"

 

@MqeYVua.png WODA

"Siema, jestem Kacper, mam 17 lat i lubię grać w Minecraft'a.

Mieszkam w Toruniu(nie, nie wpi**dalam pierników), także no, siema ponownie:)"

 

@MqeYVua.png jedyneczka.^

"Siema wracam po długiej przerwie do csa go jak i 1.6. Jezeli ktos chce zagrac mma to od lema+ gram, a w cs 1.6 zobaczymy sie za chwile jak ogarne ducka na myszce i spale role XD"

 

@MqeYVua.png DeeJay KaRol

"Siemasz wszystkim :D"

 

@MqeYVua.png Krzysiuuu77

"Witam wszystkich. Tutaj Krzysiuuu, miło mi bardzo do Was powrócić po ponad 2-letniej przerwie ale wracam tutaj z wielkim hukiem! :hihi:

Może większe i starsze grono graczy mnie pamięta, niegdyś na DD2 byłem adminem więc może będzie jeszcze okazja tego zaszczytu dostąpić! :>

Tyle ode mnie, więcej odpowiem później, do zobaczenia na serwerach (ja najczęściej DD2) i powodzonka wariaty! :)"


Witamy nowych jak i starych użytkowników forum! 
Miłego pobytu w naszym małym raju! 

lukeobiwan.png

PYTANIE DO....png
Starszych użytkowników forum:
Co Twoim zdaniem na forum w ciągu ostatnich miesięcy zmieniło się na lepsze, a co na gorsze?
Czy jest coś, co było dobre, a już tego nie ma?
@ SzusteR
ciągu ostatnich miesięcy to forum zmieniło się na lepsze, to znaczy odżyło, pod względem aktywności użytkowników, przybyciem wielu nowych twarzy, odświeżeniem wyglądu forum, zaangażowania osób w rozwoju. Natomiast gorzej trochę z serwerami jak widać. Dawny DD2 Classic był bardzo dobry, no ale już tego nie ma [*]
@ Lolcia :3
Moim zdaniem się zmieniło na lepsze bo pewne osoby odeszły które robiły duży zamęt.

Raczej zmiana administracji jedynie i sytuacja na forum jest bardziej pozytywna.
@ Mechu
Oczywiście była wielka rekrutacja na różne rangi. Na lepsze zmieniło się to że w koncu rumcajs przejrzał na oczy i zdegradował Damianciu czyli byłego administratora przez ten czas co on miał władze i laydaANNA były ciągle spiny w administracji, oraz i użytkownikami. forum traciło wtedy ludzi bo była zła atmosfera. Na gorsze hmm szczerze znowu pod siec podpieli się eqDemolka i chrobras z serwerem aim hs. i tu znowu zaczną się problemy byli u nas wcześniej na sieci wprowadzali zamęt banowali lepszych graczy od siebie. Twierdzili ze ich serwer oni decydują kto bedzie grał oczywiście na nic szły skargi na nich bo zaraz zamykali tematy :) tylko pamiętajmy ich serwer ale grają pod szyldem Csowicze i opinia idzie na siec a nie tylko na serwer pozdrawiam. 
@ OpoReKAlKoHoLiKMister
Oczywiście, że zmieniło się na lepsze  Szczególnie, cieszę się z powrotu @ Mrs.Fuksiara na stanowisko redaktorki  oraz nowej dobrze zapowiadającej się na tym stanowisku @ KlusiaViceMiss!!! Hm jest więcej Adminstracji (głównej) co równa się z wieloma rękoma do pomocy :> Powstało wiele nowych serwerów co bardzo plusuje dla sieci ponieważ przyciąga nowych użytkowników. Na gorsze? Hmm no wiadomo szkoda wielu osób które odeszły a były tu też jakiś dłuższy czas a tak to raczej forum prosperuje do przodu! Co było dobre a nie ma? Hmm niee wydaje mi się, że to co jest, to jest i trawa niczego nie brakuje (Chyba że działu z nudeskami XD) a tak to jest wszystko a jakim najlepszym porządku!
@ LewyBrzeG
Wszystko jest dobrze nic nie zmieniło się na gorsze, raczej wszystko co potrzebne jest na forum.

lukeobiwan.png
NOWINKI ZE SWIATA SERWERÓW.png
Mamy 7 serwerów CS:GO, 6 serwerów CS 1.6 i 2 komunikatory głosowe.
Oby tak dalej! 
Nie wykluczamy również serwerów z innych gier. 
Jeżeli masz pomysł i chęci na stworzenie serwera z innej gry to również jesteśmy na to otwarci! 

[CS:GO]


120996033_744388422809298_4868433923114334285_n.png
[Właściciele]  @ Terrorist @ RumcajsJumper
[Opiekun] @ BizoneG

Dodano anty-kampienie ustawione na 6 sekund, potem slap gracza po 20hp co sekundę.
Zabójstwo z kosy jest możliwe, ale jest punktowane tak samo jak zwykłe zabójstwa z AWP (nie zabiera już 2x więcej pkt)
Zaktualizowana została biblioteka skinów broni, noży, rękawic wg. ostatnich aktualizacji CS'a

Mapy zostały zaktualizowane.
Wprowadzono na serwer walutę serwerową "kredyty
Zmieniono tickrate serwera z 64TR na 128TR.
Nowy system rankingu. 

Więcej znajdziecie tutaj -> https://csowicze.pl/forum/1182-★-only-awp-★-ip-518321424927015/

onlymirage.png
[Właściciele] @ RumcajsJumper @ Ricoo
[Opiekun] @ Rutkowski
Brak informacji. 

Więcej znajdziecie tutaj -> https://csowicze.pl/forum/1000-★-only-mirage-1-★-ip-13774514627015/

onlymirage2.png
[Właściciel] @MqeYVua.png mpN`
[Opiekun] @ QROKUS.

Wypowiedź @MqeYVua.png mpN`
"Prowadziłem od dawna serwery 1.6 oraz robiłem pluginy, jest to moja pasja, robię to bo lubię, nie interesują mnie zarobki serwera. Pomysł na serwer MIRAGE w csgo powstał pewnego dnia gdy skończyłem kariere w 1 6.  Na pluginach csgo niezbyt się znam więc postanowiłem kupić paczkę w całości. Szukałem technika lub kogoś kto mi taka paczkę zrobi, napisałem również do Patryka "Rumcajsa" czy nie sprzeda mi paczki z OM #1. Pewnego dnia Rumcajs postanowił sprzedać paczkę oraz zaoferował pomoc przy serwerze jakby jakiś błąd wystąpił. Paczka jest na bazie serwera OM #1 lecz różni się małymi drobiazgami. Co nowego będzie na serwerze? Hmm obecnie nie mam czasu żeby cos robić bo ciągle praca praca praca lecz na nowy rok coś nowego sie pojawi co będę informował na bieżąco w dziale OM. Myślę nad stworzeniem serwera DR w bliskim czasie gdyż taki mod również jest grywalny."
Więcej znajdziecie tutaj -> https://csowicze.pl/forum/1683-★-only-mirage-2-★-ip-9122411712427015/

5vs5.png
[Właściciele] @ RumcajsJumper @ jokerek23
Wypowiedź: @ jokerek23
"Skąd pomysł na serwer? Myślę, że głownie stąd, że nie każdy ma ochotę grać na serwerach o rangę czy też faceit. Chciałem stworzyć serwer, który będzie typowo turniejowy ale bez rangi i z społecznością, która będzie chciała sobie poćwiczyc. Na serwerze przede wszystkim zmieniło się to, że dodane zostały nowe mapy oraz Friendly Fire. Najważniejszą według mnie zmianą jest to, że pozostał na serwerze only prime czyli gracze bez zweryfikowanego konta nie będą mogli grać, ponadto plugin dzięki któremu automatycznie banuje za zabijanie swoich. Plany na przyszłość? Rozwinąc tak serwer aby był najlepszy pośród sieci, zbudować wspaniałe społeczeństwo i myślę, że jeszcze dodać dogrywki na mapach ^ ^"

Więcej znajdziecie tutaj -> https://csowicze.pl/forum/1489-★-5-vs-5-★-1471351975027015/

ARENA1VS1.png
[Właściciel] @ RumcajsJumper
[Opiekun] @ BizoneG @ Shiroo
Brak informacji. 

Więcej znajdziecie tutaj -> https://csowicze.pl/forum/1208-★-areny-1-vs-1-★-ip-9122411717627015/

jbcsgo.png
[Właściciele] @ Terrorist @ RumcajsJumper
[Opiekun] @ Szutekkk @ Nanii

Zaktualizowana została pula map.
zwiększone zostało zdobywanie fajek 3-krotnie, by zdobywanie było adekwatne do cen w !jbshop.
Zwiększona została ilość taserów/kajdanek u Wardena z 2 do 4.
Dużo poprawek związnych ze sklepem!

Więcej znajdziecie tutaj -> https://csowicze.pl/forum/1612-★-jailbreak-★-ip-9122411714827015/

aimhs.png
[Właściciele] @ 01DL01 @ Chrobras
Wypowiedź: @ Chrobras
"Pomysł na serwer zrodził się w sumie jeszcze za czasów cs 1.6. Pewnie część osób jeszcze pamięta jak Aim/HS z cs 1.6 bym na tej sieci. 
Pomysł na ten mod zrodził się wspólnie ze znajomymi, z którymi lubiliśmy grać na trym trybie. Serwerów Aim/HS jest bardzo mało, przez co motywacja do zrobienia swojego serwera.
Serwer mój i @ 01DL01 jest serwerem 12 slotowym, który ma poprawić u gracza celowanie. Małe mapki w trybie Only HS sprawiają, że doskonale można się rozgrzać przed mm'em :) Więc zapraszamy wszystkich do gry na Aim/HS.:)"   

Więcej znajdziecie tutaj ->  https://csowicze.pl/forum/1170-★-aim-hs-★-ip-9122411713327015/#


[CS 1.6]

only_dd2.png
[Właściciel] @ RumcajsJumper
[Opiekun] @ misiek223 CS 1.6 @ Ochroniasz
[WAŻNE] NOWA EDYCJA DD2 + Zmiana wersji amx z 1.8.3 na 1.9

Został w 50% zmniejszony VIP i ustawiony dla każdego na zawsze za DARMO
Do svipa zostały dodane nowe modele, 2 skoki + nowy cennik
Dodaliśmy losowanie Super vipa raz na mapę od 10 graczy przy 3 rundzie
Zostały zmniejszone wymogi na otrzymanie poszczególnych rang CS:GO
Zostały dodane dwie nowe rangi: Master Final Server oraz BOSS
Dodaliśmy anty rush ze względu na 2 skoki dla super vipa
Dodaliśmy urozmaicenie gry 4fun jakim jest leczenie swojej drużyny
Została zminimalizowana lista pluginów metamoda 
Została zminimalizowana lista zwykłych pluginów
Zostały zminimalizowane ogłoszenia na say
Usunęliśmy możliwość kupna rezerwacji nicku (występuje ta opcja już przy zakupie super vipa)
Dodaliśmy informacje na say o tym kto Cie zabił (rozszerzona wersja)
Zaktualizowaliśmy nazwę serwera
Wyłączyliśmy domyślnie hud dla każdego po wejściu na serwer
Poprawiliśmy widoczność prefixów na say
Wyłączyliśmy (BETA) respawn alert który po upływie 30 sekund od rozpoczęcia rundy uderzał graczy w TT za stanie na respie (w razie potrzeby się włączy)
Dodaliśmy nowy system amx_gag dla admina oraz /mute dla graczy
Dodaliśmy MVP na koniec rundy (wiadomość na środku ekranu)
Dodaliśmy wymuszenie podstawowych komend co rundę (działa tylko dla steam)
Podziękowania dla zaangażowanych osób w pomocy przy testach oraz dla @MqeYVua.png Yellon przy hudzie.

Więcej znajdziecie tutaj -> https://csowicze.pl/forum/317-★-only-dd2-★-ip-5438635327015/

csgomod.png
[Właściciel] @ RumcajsJumper
[Opiekun] @ Nice One
Brak informacji. 

Więcej znajdziecie tutaj -> https://csowicze.pl/forum/1260-★-csgo-mod-★-ip-14523923713827015/

multiarena.png
[Właściciele] @ RumcajsJumper
[Opiekun] @ Qurwix
Zmiana silnika na nowy. 
Więcej znajdziecie tutaj -> https://csowicze.pl/forum/1121-★-multiarena-★-ip-912241171827085/

gg+dm.png
[Właściciele] @ LewyBrzeG @ polkes
[Opiekun] @ Sysia ;* @ Lolcia :3

Wypowiedź @ LewyBrzeG
Skąd powstał pomysł na serwer? 
 

Brakowało takiego serwera na sieci w wywiadzie wspomniałem , że chciałbym zobaczyć serwer GunGame na sieci po czym  dzięki pomocy @ polkes taki serwer powstał

Dlaczego akurat taki?

Dawno dawno temu grałem u @ polkes na serwerze  i już wtedy bardzo mi się spodobał , nie pamiętam już dlaczego , ale zrobiłem sobie od niego przerwę i poszedłem na zombie moda ostatnimi czasy  zombie mody mi się przejadły wiec postanowiłem pójść w cos innego i tak oto powstał GunGame 

Jakie zmiany zostały wprowadzone na serwerze?

Obecnie na serwerze trwa konkurs świąteczny na top15 rankingu i top15 kos dodatkowo na serwerze został dodany  świąteczny klimacik , została również zmieniony silnik serwera przez co gra jest bardziej dynamiczna i przyjemniejsza oraz nie ma żadnych lagów. 

Co dalej chcesz wprowadzić na serwer? 

Obecnie nic nie przychodzi mi do głowy czas pokaże jeśli ktoś ma jakieś propozycje proszę pisać w dziale do tego stworzonym
Więcej znajdziecie tutaj -> https://csowicze.pl/forum/1218-★-gungame-dm-★-ip-5438587127015/

jb1.png
[Właściciele] @ Kaczorekk @ Pan Truskawa
[Opiekun] @ JunioR1
Wypowiedź: @ Pan Truskawa

"Opowiem trochę o naszym serwerze 😉  

Kiedyś @ Kaczorekk kgrał na serwerze JailBreak i wszystko mu się tam podobało oprócz jednej rzeczy, a mianowicie jednej osoby z administracji która oszukiwała na pieniądze graczy ( nie podam nicku oraz nazwy Sieci), więc @ Kaczorekk stwierdził że stworzy własny serwer. Powstał on na sieci cs-e*****pl i tam właśnie poznałem @ Kaczorekk, na początku byłem na niego zły bo ja chciałem robić serwer Jb na tamtej sieci lecz po dłuższej rozmowie skończyło się tak że zostałem tam adminem. Jak to początki każdego serwera są trudne to też u nas nie było inaczej, w godzinach szczytu mieliśmy max 10 osób na serwerze. Posiadał on tam paczkę od Devy lecz po dużej konfiguracji Kaczorka. Dużo serca 💕 oraz czasu poświęcaliśmy temu serwerowi. Po jakimś czasie właściciel serwera stwierdził że bardzo się staram i awansował mnie na opiekuna serwera. Układało nam się coraz bardziej, aż do pewnego momentu... Na tamtej sieci wydarzyło się kilka złych rzeczy przez które musieliśmy odejść z tamtej sieci. W tym momencie zostaliśmy bez forum 😒 Cały wieczór, załamani szukaliśmy sieci i w końcu znaleźliśmy csafera.pl. Pogadaliśmy o dołączeniu i warunkach lecz po usłyszeniu wymagań właściciela sieci od razu byliśmy na nie. Po krótkiej chwili przypomniałem sobie że znam @ RumcajsJumper on ma własną sieć, umówiłem @ Kaczorekk @ RumcajsJumper rozmowę o dołączeniu na tą sieć. Jak widać na załączonym obrazku rozmowa 📞 przebiegła pozytywnie ✔️. W październiku @ Kaczorekkchciał abym został jego współwłaścicielem lecz musiałem mu odmówić bo nie miałem tyle pieniędzy na reklamę. Wznowiliśmy rozmowę w listopadzie i od tamtej pory jestem współwłaścicielem tego serwera. Co do reszty administracji to ona się strasznie zmieniała ponieważ ciężko jest znaleźć odpowiedzialne i odpowiednie osoby w tym modzie. Co do planów na przyszłość 🔮 to jedyne co mogę zdradzić to, to że planujemy kilka niespodzianek oraz aby ten serwer był najlepszym JB w historii Valve. 

Chętnie zapraszam na nasz serwer 😊

Pozdrawiam 

Współwłaściciel serwera

Pan Truskawa"

Więcej znajdziecie tutaj -> https://csowicze.pl/forum/1242-★-jailbreak-★-ip-5183215227015/

zombiecorona.png
[Właściciele] @ LewyBrzeG @ LypSeN

Serwer wraca w nowej lepszej wersji.

A o to kilka rzeczy które zostały zmienione w ostatnim czasie:

Nowsza wersja silnika Zombie która na dam szereg nowych możliwości względem rozgrywki oraz wydajności

Nowe kultowe modele dla graczy VIP z operacji "Shattered Web"

Poprawiony został balans klas Zarażonych.

Dodana została klasa "Zarażony Doktor"

Skasowane zostały modele graczy i dodany został tylko 1

Poprawione zostało udźwiękowienie serwera. Od teraz serwer jest bardziej klimatyczny 

Ze sklepu wyleciały stare nie potrzebne rzeczy które były już kupowane bardzo rzadko lub wcale.

Została zwiększona szansa "Bomby dla 1 zarażonego" o dodatkowe 5%

Zostały dodane nowe bronie typu "Zarażone M4A1" itd

Poprawiono plugin do nagród dla graczy którzy ugrali dany tryb

Zapis PLN został zwiększony do [ 300 GRACZ | 500 VIP ]

Na serwerze została zmieniona topka 15 oraz ranking wyświetlany nam na serwerze.

Klimatyczna fioletowa mgła + fioletowe niebo nadaje nam naprawdę niesamowity klimat serwerowy.

Zostały również nowe modele i dźwięki dla granatów

Poprawiona została bazooka która teraz zadaje większe DMG

Wymagania co do nowego LVL względem zabić zostało zmniejszone aż o 25%. Bonusy zostaną również lekko podniesione w góre.

Na serwerze pojawił się "Bezlik ammo" - nieskończone ammo dla wszystkich graczy na naszym serwerze

Poprawiony został również spadochron - prędkość lotu została lekko zmniejszona

Więcej znajdziecie tutaj ->   https://csowicze.pl/forum/1438-★-zm-coronavirus-★-ip-1881652124527580/


[KOMINIKATORY]

ts3.png
[Zarząd] @ RumcajsJumper @ Terrorist
[Technik] @ BizoneG

Zaaktualizowano ikony. 

Aktualizacja botów muzycznych

Aktualizacja ro-bot'a

Dodane zostały rangi forumowe (Moderator, Global Moderator, Junior Admin, Administrator, Head Admin, Właściciel)
Więcej znajdziecie tutaj -> https://csowicze.pl/forum/1111-teamspeak-3-ts3csowiczepl/

dc.png
[Właściciel] @ Malolat
[Opiekun] @ Kaskader
Wypowiedź: @ Malolat

"Nowy serwer Discord powstał kilka miesięcy temu (na starym nikt się nie udzielał). Stworzyłem go wraz z @ Kaskader by promować nadal sieć csowiczów i byśmy wszyscy mogli się szybko i prosto komunikować. Dlaczego serwer Discord? Dla mnie jest to najlepszy komunikator jaki kiedykolwiek istniał, ma wszystko czego potrzeba tj. czat głosowy, tekstowy jak i również można pisać wiadomości prywatne. W ostatnim czasie zmieniło się wszystko na serwerze, pomijając zmianę serwera, wgraliśmy nowy, przejrzysty styl w którym mamy nadzieję każdy się odnajduje. Uporządkowaliśmy kanały tak by nie było na serwerze nic niepotrzebnego. Nowy serwer, jak kilka osób mówiło, nowa edycja Discorda Csowiczów, ma przyciągać a nie odrzucać, właśnie to staramy się wdrażać najlepiej jak umiemy. W planach serwera jest ciągły rozwój community ale także wprowadzanie nowych na żadnych serwerach discordowych sieci counter stike, udogodnień. Cały czas również czekamy na Wasze propozycje, propozycje użytkowników które chcielibyście zobaczyć na naszym serwerze. Kilka propozycji mających dać przełom daliśmy, lecz je odrzucono, co nas nie demotywuje, a wręcz przeciwnie, stajemy się silniejsi jako społeczność Discord by dalej działać. Niedawno również wystartowała rekrutacja ną Pomocnika serwera Discord. "
Więcej znajdziecie tutaj -> https://csowicze.pl/forum/1384-discord-discordggeeydb5qccb/

lukeobiwan.png
ZMIANY NA FORUM.png
Zmieniono graficzną wersje rang.
Została stworzona osobna kategoria na forum poświęcona wspieraniu sieci.
Dodano ogłoszenie nad Chatbox'em informujące o nagrodach za oddane głosy.
Zostały zaktualizowane pytania do FAQ.
Zaaktualizowano emotki oraz tabelę serwerów. 
Logo + belki - zmienione na wersję świąteczną.

Więcej znajdziecie tutaj -> https://csowicze.pl/topic/53266-dziennik-csowicze/

awans.png.2a893ce49f036852af52d310d6c96a1a.png

 


WŁAŚCICIEL SIECI:
@ Terrorist


MODERATOR:

@ Lolcia :3 @ SzusteR

OPIEKUN UBT:
@ EssaPL @ Henioovsky


JUNIOR ADMIN:

@ P00F


MULTIADMIN:

@ misiek223 CS 1.6 @MqeYVua.png MamCieNaHita

UBTEAM

@ QualleN @MqeYVua.png Zajhoo@ kML@ Dayloos@ BizoneG@ Szutekkk@ Shiroo@ Existed@ .:TR@kToR:.


TYPER:
@ Szutekkk

 

REDAKTOR

@MqeYVua.png Cookie! @MqeYVua.png Zaaxel@ Mrs.Fuksiara @ KlusiaViceMiss


GRAFIK

@MqeYVua.png mpN`
 

UPLOADER:

@MqeYVua.png Dawidofskyy

 

 

WŁAŚCICIEL SERWERA:

@MqeYVua.png Dami@MqeYVua.png SyNTheTiC@MqeYVua.png IAmDuck@MqeYVua.png Arsob@MqeYVua.png Pozytywny@ Ricoo@MqeYVua.png kvbis. @MqeYVua.png Zaaxel@ Pan Truskawa @ jokerek23
 

OPIEKUN SERWERA:

@MqeYVua.png Zajhoo@MqeYVua.png Dejzp@ EssaPL@ misiek223 CS 1.6@MqeYVua.png Dami@MqeYVua.png Arsob@MqeYVua.png zbychu@ Nyguss@ xxsexd5yb6rt214@MqeYVua.png empty.@MqeYVua.png ZDR@ Invisiblee@MqeYVua.png Zonder@ 01DL01@ BizoneG@ xxsexd5yb6rt214@ Lolcia :3@ jokerek23@ Sysia ;*@ QROKUS.
@ Szutekkk@MqeYVua.png MamCieNaHita@ Nanii@ Rutkowski@ JunioR1


GAMES SUPORRT:

@ resk1zSupport

 

ADMIN CS:GO:

@MqeYVua.png _adam_ @MqeYVua.png DyKBaN@ smerfii.@MqeYVua.png LaLuś@MqeYVua.png Bula4312@MqeYVua.png Balwanek@MqeYVua.png Scoper0 @MqeYVua.png -b7@ xxsexd5yb6rt214@MqeYVua.png DISS NA SZATAN@MqeYVua.png Kej Dzej@MqeYVua.png Mandalorian@MqeYVua.png Quch@MqeYVua.png Beduin z Gklasy@ Nyguss@ Rutkowski@MqeYVua.png Fanatic123@ Ricoo@MqeYVua.png r0lexd@MqeYVua.png Devil 666@MqeYVua.png Deoxeron@MqeYVua.png BYQQ@MqeYVua.png Henbleidd@MqeYVua.png Oeleg@ Pawelo13
@ Bot Bot@ Shiroo@MqeYVua.png Wirtek@MqeYVua.png -loX_@MqeYVua.png VeiS007@ DamianMTX@MqeYVua.png Azomare777@MqeYVua.png MilosnyPoc.@MqeYVua.png M4ksym@MqeYVua.png Ins03@MqeYVua.png Magik02@MqeYVua.png Wiciu )@MqeYVua.png Pilex@ BlackPanther@MqeYVua.png HalYna@MqeYVua.png MaTaPL@ Travis@ Luki wiesniak11@MqeYVua.png oktaaa@ wasteqkrvl@ takko@MqeYVua.png Kej Dzej@MqeYVua.png KJT123@MqeYVua.png Itachi ZtYxZ@ Panicz
@ resk1zSupport@ Niedźwiadek@ Bartunio1234@ Filipek@ Kacpeerrek@ Gr@b@rz@ szujraM@MqeYVua.png Skibak3@ Martinez69

 

ADMIN CS 1.6:

@MqeYVua.png ExGTenZ@MqeYVua.png gnz.@MqeYVua.png PolandBro@@MqeYVua.png Hobbit@MqeYVua.png graczcsa@MqeYVua.png xavjer@ Mrs.Jessa@ BursztyNek.@ Pietrek90@MqeYVua.png DaVinci@MqeYVua.png LiNuX@ BizoneG@ .:TR@kToR:.@ je00ac@ deadpool99@ TurysTka@MqeYVua.png meroo@ sgg lolek @ xotar@ Jezu Ufam Tobie@ oskorox@MqeYVua.png Pro_Killer@ kacperkacper120@ Enchi@MqeYVua.png WODA@ KRNVRS@ Bald_FROM_BraZZ@MqeYVua.png B.R.Z@ KlusiaViceMiss@ QualleN@ .:TR@kToR:.@ Shabaddy@ Davidekk_ @MqeYVua.png Mokra Weronika@ iz3333@MqeYVua.png KapiszonXD @ Pan Truskawa


ADMIN TS3:

@ Nyguss @ EssaPL @ BizoneG@ HaxIU@ xxsexd5yb6rt214@MqeYVua.png Smutaśny:(@ Kaskader@ Ricoo@ Pan Truskawa @ QualleN@ Tazoo@ Lolcia :3@ polkes@ P00F@ PanPrzypal@ QROKUS.@ misiek223 CS 1.6@ KlusiaViceMiss@ jokerek23@ Kaczorekk

ADMIN DISCORD:
@MqeYVua.png Kubbus

TECHNIK CS:GO:
@MqeYVua.png Majeran

degradacja.png.c73322b18dd911ab4556f55231d20eca.png

 

ADMINISTRATOR:

@ GrandChamp


JUNIOR ADMIN:
@ ***** *** @ Tekashi

 

GLOBAL MODERATOR:

@ Mrs.Jessa @ HaxIU


REDAKTOR:
 @MqeYVua.png Cookie!

UBT:
@ Dayloos@ kML@MqeYVua.png Zajhoo@ Szutekkk 


UPLOADER:
@MqeYVua.png Zajhoo@MqeYVua.png Dawidofskyy

 

GRAFIK

@MqeYVua.png ZyXEL.

 

WŁAŚCICIEL SERWERA

@MqeYVua.png SyNTheTiC@MqeYVua.png IAmDuck@MqeYVua.png HyperVer@ Invisiblee@MqeYVua.png LoPowski@MqeYVua.png Arsob@ GrandChamp@MqeYVua.png kvbis.@MqeYVua.png Majeran

 

OPIEKUN SERWERA

@MqeYVua.png JoKeRiNiO@MqeYVua.png Arsob@MqeYVua.png Dejzp@ Malolat@MqeYVua.png EkoLudek@ Nyguss@ normalnie@MqeYVua.png Zonder@MqeYVua.png empty.


TECHNIK TS3:

@ HaxIU

 

TECHNIK CS:GO:

@MqeYVua.png Majeran

 

ADMIN CS:GO:

@MqeYVua.png Zajhoo@MqeYVua.png yaxsi@MqeYVua.png Cin3k@MqeYVua.png LaLuś@MqeYVua.png Mocarny_Barabas@MqeYVua.png r0lexd@MqeYVua.png wilczekalfa87PL@MqeYVua.png Drayther@MqeYVua.png Bula4312@MqeYVua.png Dymarix@ EssaPL@MqeYVua.png Young QuwiX@ normalnie@MqeYVua.png Yncek@MqeYVua.png Devil 666@MqeYVua.png _adam_@MqeYVua.png BYQQ@ Pawelo13@MqeYVua.png Beduin z Gklasy@MqeYVua.png Herlyij@MqeYVua.png prawe jajo@MqeYVua.png VeiS007@MqeYVua.png Oeleg@MqeYVua.png Azomare777@MqeYVua.png MaTaPL@MqeYVua.png MilosnyPoc.@MqeYVua.png Itachi ZtYxZ @MqeYVua.png KJT123@MqeYVua.png B.R.Z@MqeYVua.png Kej Dzej@MqeYVua.png Ekoneek@MqeYVua.png HalYna@MqeYVua.png Hell-Haven@ Tazoo@ HaxIU@MqeYVua.png Scoper0@MqeYVua.png Fanatic123@MqeYVua.png Imnotnew@MqeYVua.png Pilex@ Luki wiesniak11@MqeYVua.png Skibak3

 

ADMIN CS 1.6:

@MqeYVua.png Bialy.@MqeYVua.png Bam Bam *@MqeYVua.png KosseQ@MqeYVua.png Mixon@MqeYVua.png bhop master@MqeYVua.png dwbuh.@MqeYVua.png gnz.@MqeYVua.png LoLek95@MqeYVua.png Zolzaa@MqeYVua.png FaBiAn :)@MqeYVua.png Dejzp@MqeYVua.png s3b@@@MqeYVua.png flexible@MqeYVua.png _SpirytusiK_@MqeYVua.png fejmx@ Malolat@ Pietrek90@MqeYVua.png Krzysiuuuu@MqeYVua.png EndriuPL@MqeYVua.png Pro_Killer@MqeYVua.png .zJaranY Mis.@ TurysTka@ Enchi@MqeYVua.png meroo@MqeYVua.png Uchiha Itachi@ Fatal1tY@MqeYVua.png AdameQ@ iz3333@MqeYVua.png Mokra Weronika@ PanPrzypal

 

ADMIN DISCORD:

@MqeYVua.png Kubbus @MqeYVua.png fejmx

 
ADMIN TS3:
@MqeYVua.png Dami@MqeYVua.png Smutaśny:(@ Nyguss@ Kaskader@ Mrs.Jessa @ Ricoo@ Tazoo@ QROKUS.@ PanPrzypal

 

POCHWAŁY

Dla k221 od @ RumcajsJumper

Chciałbym publicznie pochwalić naszego technika za profesjonalne podejście do pracy na naszej sieci. Tworzone są przez niego porządne pluginy czy też eventy które pomagają Wam graczom grać z przyjemnością! 

 

Dla @ xxsexd5yb6rt214 od @ GrandChamp

Co ten człowiek wyczynił to przeszło wszystkie granice serwera  

Pomoc przy rozwoju serwera wartość skina 220 zł

Dziękuje w imieniu całej administracji serwera 5 MAPS 

 

Dla @ smerfii. od @ Emerytowany

 Jak na admina z małym stażem na randze. Bardzo dobrze się sprawuje, jest bardzo pozytywną adminką. Servera pilnuje idalnie <3 

Dla @MqeYVua.png Balwanek od @MqeYVua.png szpinak
Ogółem miły admin zawsze pomoże na serwerku często aktywny, jak trzeba to banuje lub mutuje ogólnie super admin.

 

Dla @ .:TR@kToR:. od @ Mechu

Chce pochwalić tego gracza jest ( ADMINEM NA INNYM SERWERZE ) dużo czasu spędza na dd2 bardzo często widząc cheta wchodzi na specta poświecą dużo czasu nagrywając własne demko rozpisując je i wstawia je w dziale zgłoś chetera. jestem mu wdzięczny za poświęcony czas i zaangażowanie.

 

 

REZYGNACJE

@ Śpiochu.@MqeYVua.png Imnotnew@ Lolcia :3@ Mrs.Jessa@ Emerytowany@MqeYVua.png yaxsi@ QualleN@MqeYVua.png g0d cs.money@MqeYVua.png PolandBro@@MqeYVua.png LvB :**@MqeYVua.png VrednyX@ smerfii.@ SzusteR@ Ricoo@ Pietrek90@ Terrorist@MqeYVua.png xavjer@ Nyguss@MqeYVua.png aka. CwaniaK@MqeYVua.png DISS NA SZATAN@MqeYVua.png El Masello@MqeYVua.png LaLuś@ kML@MqeYVua.png Krzychuuu@MqeYVua.png DyKBaN@MqeYVua.png Kylo :)@MqeYVua.png Quch@ xxsexd5yb6rt214@MqeYVua.png Forza@ POWAZNIE@MqeYVua.png Pozytywny @MqeYVua.png Kej Dzej@MqeYVua.png L3monH4ze@MqeYVua.png L3monH4ze@MqeYVua.png Deoxeron@ Bot Bot@MqeYVua.png r0lexd@MqeYVua.png M4ksym@MqeYVua.png Balwanek@MqeYVua.png zbychu@ Szycha.*@ GrandChamp@ Invisiblee@ Henioovsky@ Shiroo@ LadyAnna@ EssaPL@MqeYVua.png -loX_@MqeYVua.png KapiszonXD@MqeYVua.png Saiken@MqeYVua.png Wiciu )
lukeobiwan.png
KONKURSY.png
Zakończyliśmy jesienną edycje MISS & MISTER 

NASZA MISS JESIENI 2020
@ Milena:DMiss

IMG_20201026_141509_068.jpg


NASZ MISTER JESIENI 2020
@ OpoReKAlKoHoLiKMister

121452059_269409227649222_7677028080912281385_n.jpg



Gratulacje kochani <3 

04hM0i7.png
Administracja zorganizowała konkurs polegający na tym, aby zdobyć jak największą ilość zabójstw.
Najwięcej fragów, a zarazem pierwsze miejsce zdobył @MqeYVua.png Ja się cykam(221)
zaraz za nim był @MqeYVua.png Drayther(50)

Gratulujemy celności panowie! 


Serdecznie zapraszamy do udziału w konkurach, które nadal trwają! 


GALERIA CHWAŁY
 Powstał konkurs w którym mogą wykazać się nasi najlepsi gracze, zarówno z CS 1.6, jak i CS:GO. 
'Galeria chwały' jest konkursem ukazującym wasze umiejętności w grze.
 

Więcej znajdziecie tutaj ->  https://csowicze.pl/topic/65048-galeria-chwały-informacje/

r70snFf.png

Już 20 Grudnia o godzinie 19:30 odbędzie się I Edycja Eventu 1 z 10  na TeamSpeak 3 -> ts3.csowicze.pl 

A już dziś zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w tym unikatowym evencie!

Wszyscy uczestnicy, którzy chcą spróbować swoich sił oraz zgarnąć ciekawe nagrody w postaci unikatowej grupy na forum, bądź premium na serwerze TeamSpeak3 lub serwerów Sieci.

Więcej znajdziecie tutaj -> https://csowicze.pl/topic/64988-zapisy-1-z-10-event-csowiczepl/

KONKURSY ODBYWAJĄCE SIĘ NA SERWERACH RÓWNIEŻ NA WAS CZEKAJĄ!
JUŻ TERAZ WEJDŹ W DZIAŁ SWOJEGO ULUBIONEGO SERWERA I SPRAWDŹ PODDZIAŁ "KONKURSY"

lukeobiwan.png
NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH .png
Z MIESIĄCA

TOP POSTERZY: 
@ Sysia ;*
@ Terrorist
@ P00F
@ SzusteR
@ LewyBrzeG

NAJLEPIEJ NAGRADZANI REPUTACJĄ: 
@ Sysia ;*
@ KlusiaViceMiss
@ Pan Truskawa
@ RumcajsJumper
@ Terrorist

NO-LIFERZY:
@MqeYVua.png mpN`
@ misiek223 CS 1.6
@ Shiroo
@ kML
@ Terrorist

SPAMERZY: 
@ misiek223 CS 1.6 
@ Mechu
@ Pan Truskawa
@ KlusiaViceMiss
@ Sysia ;*

DONATORZY: 

 

Czerwiec 
@ Pietrek90

Lipiec 
@ Nyguss@ Lolcia :3

Sierpień 
@ Mechu@ Pietrek90@ Sysia ;*

Wrzesień
@ Lolcia :3@ Mechu@ Kaskader 

Październik 
@ Mechu@ `Negative@ NoMercy@ ***** ***@ Szutekkk@ Kaskader

Listopad 
 @ Mechu@ Lolcia :3@ Pan Truskawa@ KlusiaViceMiss@ Ochroniasz@MqeYVua.png Oktawia1412@ Pietrek90@ Mrs.Fuksiara

Dziękujemy za pomoc w rozwoju naszej cudownej sieci! <3 

lukeobiwan.png 
Z KACIKA....png
REDAKTORA
W redakcji rządzą cztery panie, brakuje nam rodzynka ;c! 
@ Sysia ;*
@ Lolcia :3 @ KlusiaViceMiss@ Mrs.Fuksiara

Wypowiedź @ KlusiaViceMiss
'Chciałabym zaprosić Was wszystkich do bycia aktywnym w dziale redakcji, bo naprawdę każda Wasza odpowiedź czy polubienie - dla Nas jako redaktorów - jest bardzo budująca i daje Nam chęć i motywację do dalszej, sumiennej pracy oraz do wprowadzania nowinek dla Was abyście mieli co czytać w wolnej chwili!. Nasza grupa jest bardzo zwarta i bardzo się dogadujemy, więc również zachęcam do wstąpienia w Nasze progi, bo jest jeszcze jedno miejsce wolne. Naprawdę warto, drugiej takiej okazji z taką ekipą nie będzie.😂 Ponadto bardzo fajnie, że ostatnio tyle dajecie od siebie w redakcji - dużo nowych osób wstawia jakieś ciekawostki, artykuły, które naprawdę są na nie byle jakim poziomie, za co również dziękujemy.
To dzięki Wam redakcja tętni życiem i aż chce się tam zaglądać i patrzeć co nowego! ❤️'


Zapraszamy! -> https://csowicze.pl/forum/560-redakcja-csowiczepl/

GRAFICZNEGO
W dziale grafika natomiast rządzi dwóch panów! 
@ ferstel oraz @MqeYVua.png mpN`

Wypowiedź @MqeYVua.png mpN`

"Dział grafika jest bardzo popularny na wszystkich forach, gracze mogą napisać tam zlecenie, pochwalić się swoją pracą bądź pisać ciekawe poradniki. Co do zleceń to jest ich dużo i gracze nie zawsze wypełniają pewne wymagane pola przez, co ich zlecenia są automatycznie zamykane, ostatnio często widnieją takie sytuację."

Zapraszamy! -> https://csowicze.pl/forum/158-grafika/

TYPERA
Typerem zajmuje się trzech panów!
@ polkes@ LewyBrzeG@ Szutekkk
Wypowiedź: @ polkes

"Nie mogę zbyt wiele wypowiedzieć się na temat tego, co było, bo jestem tutaj krótko, ale co do rozwoju typera już tak. Szukamy dalej osób które mogły by nam pomóc, szczególnie znających się na esporcie, który staję się coraz bardziej popularny.
Chcemy również zorganizować konkursy, w których do wygrania będzie PSC/Konta STEAM z csem, oraz Gifty Gier na różne platformy. Jednak póki nie mamy kompletu osób do pomocy, nie będzie nam najłatwiej rozwinąć w pełni Typera. Dlatego zachęcam użytkowników naszego forum do składania podań i brania udziału w typowaniach. Nic nie tracicie, Vipa i inne nagrody możecie zyskać"


Zapraszamy! -> https://csowicze.pl/forum/1297-liga-typera/
lukeobiwan.png
REKRUTACJA OTWARTA NA....png
"Jeżeli chciałbyś dołączyć do ekipy CSowicze i wspólnie z nami tworzyć forum, zapraszamy do składania podań na niżej wymienione stanowiska."

UBT CS:GO -> https://csowicze.pl/forum/526-ub-team-cs-16-22/
GRAFIKA -> https://csowicze.pl/forum/528-grafik-03/
REDAKTORA -> https://csowicze.pl/forum/559-redaktor-45/
REDAKTORA FP -> https://csowicze.pl/forum/1289-redaktor-fanpage-13/
TYPERA -> https://csowicze.pl/forum/1303-typer-23/
GAMES SUPPORTA -> https://csowicze.pl/forum/1273-games-support-13/
UPLOADERA -> https://csowicze.pl/forum/1510-uploader-03/
MULTI ADMINA -> https://csowicze.pl/forum/1682-multi-admin-22/

lukeobiwan.png
NASZE SKARBY.png
@ KlusiaViceMiss     @ LewyBrzeG  
123810540_813211502666201_3784810978679328250_n.thumb.jpg.140ea34af967a6ca696a773671939fe5.jpg    124407922_2790526624609155_2637708904509
Misie pysie <3 
lukeobiwan.png
ZOBACZCIE SAMI.png
HICIOR


WARTO OBEJRZEĆ


BECZKA ŚMIECHU :D

Pyta się grabarz grabarza:
- To ja już sam nie wiem czy przez ten covid-19 to my mamy martwy sezon czy go nie mamy?

***

Poproszę papier do du*y.
- Proszę pana - mówi się papier toaletowy!
Dobrze to poproszę papier toaletowy. Acha i jeszcze poproszę mydło.
- Toaletowe?
- Nie, nie... do twarzy!

***
Pragne cie... | Humor, Weekend humor, Funny

CYTAT
"Temu kto Cię nie szuka, nie zależy na 
Tobie. Ten kto za Tobą nie tęskni, nie 
kocha Cię. Przeznaczenie decyduje o 
tym kto pojawia się w Twoim życiu, ale 
Ty decydujesz kto w nim zostaje. Prawda 
boli tylko raz. Kłamstwo za każdym razem, 
kiedy je wspominamy. Są trzy rzeczy, 
które przemijają i nie wracają nigdy więcej: 
słowa, czas i szanse. Dlatego ceń tego 
kto Ciebie ceni i nie przywiązuj dużej 
wagi do tych, którzy traktują Cię tylko
 jako jedną z opcji." - Autor nieznany



COŚ NA KONIEC

 

Dziekuję wszystkim za zaangażowanie w gazetkę! 
Mam nadzieję, że Wam się spodobała!


OBY MIKOŁAJ WAM PRZYNIÓSŁ COŚ DOBREGO <3 


TU NAS ZNAJDZIESZ


Fanpagee.png Graupa fb.pngInstagram.pngSteam.png
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękna gazetka! <3 Kawał dobrej roboty! :*  

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Ci to wyszło 😍

 

Jedyne co może bym zmieniła to czcionka przy większej ilości tekstu, bo ciężko się czyta. 

 

Ale reszta jest na wysokim poziomie, wszystko ładnie pięknie! ❤️ Wielkie brawa za poświęcenie czasu i włożenie serduszka w tę gazetkę! 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hahahahaha japonka musi być :D Dobra robota Ania <3 Oby wiecej takich prac :p @ Lolcia :3 @ Sysia ;* a tak się z niej śmieliście !  @ KlusiaViceMiss misiu pysiu :D :pepeszczescie:

 

1 godzinę temu, Mrs.Fuksiara napisał:


NASZE SKARBY.png
@ KlusiaViceMiss     @ LewyBrzeG  
123810540_813211502666201_3784810978679328250_n.thumb.jpg.140ea34af967a6ca696a773671939fe5.jpg    124407922_2790526624609155_2637708904509
Misie pysie <3 

 

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zmienić czcionkę? Ta jest nieczytelna w wydaniu mobilnym.

 

@ Mrs.Fuksiaradzięki kobitko.

 

Chyba Zacznę spędzać tu więcej czasu, skoro mają być kolejne pytania do użytkowników  :D

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialna grafika, jedynie czcionka na samym początku na telefonie nie była czytelna, ale reszta jest super.

Gratuluję Wam, bo wiem ile w tym spędziłyście czasu na tą gazetką!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super robota! widać, że wkładasz w to dużo pracy :)

i również jestem tego zdania żeby czcionki, która jest po skosie nie pogrubiać chociaż całości, bo zlewa się wszystko podczas czytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość usunął z polecanych i polecił ten temat
  • Gość usunał z polecanych temat
  • 3 tygodnie później...
W dniu 18.12.2020 o 17:54, Mechu napisał:

musze zagrac w lotka dlugo nie trwalo i wyszlo szydlo z worka gazetka 6.12 dzis mamy 17 i juz zostali wywaleni z forum patologia xd

polecam dowiedzieć się następnym razem zanim się wypowiesz  :D
*odeszli xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie