Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Pochwała Poldek :D


LewyBrzeG

Rekomendowane odpowiedzi

Nick użytkownika: @ polkes

Opis: Chce pochwalić Polkesa ponieważ bardzo dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków jest bardzo aktywna i bezkonfliktowa osoba na , która zawsze można liczyć nie spodziewałem się , ze to kiedykolwiek napisze pochwale bo naprawde rzadko zdarza się osoba która naprawdę można pochwalić :p Masa fajnych pomysłów i wkład bardzo mi imponuje :D Cieszę się ze z nami jesteś i mam nadzieje , że nasza współpraca będzie trwała jak najdłużej :D

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, @ polkes jest jedną z najbardziej zaangażowanych osób, dba o dobro serwera i ma mnóstwo ciekawych pomysłów. Czasami po nocach zapierdziela i kombinuje żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik :D

Współpraca z Tobą to czysta przyjemność@ polkes

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ polkes również dostrzegłem Twoje zaangażowanie w życie forum i niektórych serwerów, ode mnie masz +50 reputacji do profilu w nagrodę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podziękować wszystkim za słowa motywujące do dalszego działania. 
Ja tutaj również pragnę podziękować wam wszystkim za owocną współpracy. 

@ LewyBrzeGNo tobie przede wszystkim, nie miałem zamiaru ani chęci wracać do społeczności CS, jednak udało Ci się mnie namówić.

@ RumcajsJumper za porady i pomysły w konfiguracji Antichetów na serwerze,  po tak długiej przerwie nie pamiętałem wielu rzeczy, bez twoich sugestii nie dałbym rady tego ogarnąć. 

@ Sysia ;* i @ Lolcia :3 no moje piękne panie, wam też nalezą się podziękowania, wiele pomysłów i zaangażowania. Łatwo się z wami dogadać, dzięki czemu łatwo nam omówić propozycje.  No i przede wszystkim Lewego trzymacie w ryzach :D, Szczególnie @ Lolcia :3. No za te giereczki w amonga tez dzięki  :D 

 

@ P00F Specjaliista IPSA, no i w tym przyznam rację. Dodatkowo znakomity grafik, za twoje grafiki i pomoc również jestem Ci  wdzięczny. Za wspólnie spędzone godziny na tsie, pogadanki, granie.
@ Terroristza danie szansy na Tsie przede wszystkim. Jesteś osobą naprawdę opanowaną, wyrozumiałą, rozwiązujesz problemy ekspresowo. Dbanie o Tsa pod Twoimi sztandarami to czysta przyjemność. 

@ Kaczorekk i @ Pan Truskawa zaczęło się tak naprawdę od grania w Amonga, a teraz jestem u was opiekunem. Za co jestem wam bardzo wdzięczny .
W dawnych czasach Jailbreak to było moje oczko w głowie. Uwielbiałem tego moda. Prowadziłem go długi okres czasu., wypaliłem się, porzuciłem swoje projekty. 

 

Podsumowując, jesteście zaje****mi ludźmi, rozmowa, granie i współpraca z wami to czysta przyjemność.
Jestem szczęśliwy mogąc własnie z wami tutaj tworzyć wspólnie. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie