Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Zabił ciężarną dla like'ów i kasy


drenn

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje się,  że moda na patostreamy minęła bezpowrotnie, jednak zupełnie inaczej sytuacja wygląda w Rosji. Od wczoraj po sieci krąży nagranie z jednego z takich streamów, podczas którego widzowie mogli na żywo oglądać zwłoki.

NINTCHDBPICT000623549559.jpg?w=670

Stanislav Reshetnikov, używający pseudonimu Reeflay mieszkający w małej miejscowości Ivanobka, pod Moskwą  podczas jednej z transmisji nie wykazał się inteligencją i uległ namowom czatu.

Jeden z widzów kazał mu wyrzucić swoją dziewczynę na balkon w samej bieliźnie, za co miał dać mu $1000, co streamer zrobił.

NINTCHDBPICT000623549558.jpg?strip=all&w

 

Pamiętajmy,  że na zewnątrz jest już zimno, a temperatury w Rosji są znacznie niższe niż w Polsce. Valentina Grigoryeva po pewnym czasie zemdlała i została wniesiona przez chłopaka do mieszkania, po czym ten próbował ją ocucić. Niestety dziewczyna była już w hipotermii, a Stanislav nie wiedział co powinien zrobić.

 

"Valya, are you alive? My bunny, what’s up with you?

Valya, Valya, damn, you look like you are dead.

Bunny, come on… tell me something. I'm worrying. Damn... I'm not feel her heartbeat.

Guys... No pulse... She’s pale. She is not breathing.”

 

NINTCHDBPICT000623549554.jpg?strip=all&w

Po chwili zebrał się w sobie i zadzwonił po pomoc, jednak było już za późno i lekarze po dotarciu na miejsce jedynie stwierdzili zgon. Cała sprawa jest o tyle bardziej bulwersująca z powodu faktu, że Valya była w ciąży.  Teraz skrajnie nieodpowiedzialnemu chłopakowi grożą poważne konsekwencje. To chyba jednak nie była prawdziwa miłość,  skoro postanowił zaryzykować zdrowie i życie swojej kobiety oraz nienarodzonego dziecka dla polubień od kilku tysięcy widzów

 i małej sumy pieniędzy. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać są różne teorie, bo ja z tego co się dowiedziałem, szperając w internecie. To wyrzucił ją w bieliźnie na balkon, ponieważ według streamera jego partnerka "smierdziała" i chciał ją za to ukarać. Ale wiadomo, media mają swój świat i swoje kredki :beka:

 

A jak oglądałem nagranie dwu godzinne to gościu po wciągnięciu partnerki do domu wiedział że coś jest nie tak, gdyż mówił że nie wyczuwa tętna, lecz wolał ją na kanapę położyć niż odrazu wezwać pomoc :beka:

 

Podsumowując, powinien też teraz zostać wypitolony na golasa na mróz i niech marznie. 

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, SzusteR napisał:

Jak widać są różne teorie, bo ja z tego co się dowiedziałem, szperając w internecie. To wyrzucił ją w bieliźnie na balkon, ponieważ według streamera jego partnerka "smierdziała" i chciał ją za to ukarać. Ale wiadomo, media mają swój świat i swoje kredki :beka:

 

A jak oglądałem nagranie dwu godzinne to gościu po wciągnięciu partnerki do domu wiedział że coś jest nie tak, gdyż mówił że nie wyczuwa tętna, lecz wolał ją na kanapę położyć niż odrazu wezwać pomoc :beka:

 

Podsumowując, powinien też teraz zostać wypitolony na golasa na mróz i niech marznie. 

Masz rację,  różne źródła podają różne wersje.  Dlatego wolałem podać tylko informacje, które wszędzie się powielają.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie