Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skaga na necromary


v_1

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: v1S

Nick gracza oskarżonego:  NecroMary
Powód skargi: Zbanowanie mnie na ct za "nieznajomosc regulaminu" 
 i utrudnianie prowadzenia" ... Otworzylem mu cele jak juz wypowiedzial wszystkie polecenia i sie do tego nawet przyznalem i on za to mi daje bana na ct, gdy runde wczesniej jakis inny ct mu otworzyl i mu nie dal bana :D. Do tego cheater o nicku: krzysiu od 3 map sobie cheatuje a ten nawet nie reaguje na zgloszenia na u@ i na czacie...

Dowód/świadkowie: hltv jesli dzwieku nie nagrywa to ciezko cos stwierdzic, lecz chyba wiezniowe wykonywali polecenia z tego co pamietam :)
Czas zdarzenia:  14:20

 

Edytowane przez v_1
Zmiana

๑۩۞ ๑۩۞๑۩۞Pozdrawiam๑۩۞๑۩۞๑۩۞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam byłem wtedy w ct z NecroMary i v1s  runde wczesniej jakis inny ct otworzyl cele przed wydaniem polecen i bana nie dostal lecz v1s w nastepnej rundzie otworzyl cele po wydaniu polecen ale NecroMary dal mu bana jednak wezmy pod uwage to ze kazdy przypadkowo mogl by otworzyc raz cele i odrazu po tym jak ktos popelni jeden  blad juz ma dostac bana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, dobrze już się wypowiem pod tym, a więc tak rundę wcześniej ktoś otworzył cele i był FD to powiedziałem, żeby tego nie robić no i nadszedł moment następnej rundy, gdzie wziąłem sobie prowadzenie i gracz o nicku V1s powiedział do mnie "oddaj mi to prowadzenie" powiedziałem mu, że nie teraz ja prowadzę, to powiedział do mnie słowa "dobra to nie idę ci cele otworzyć będzie FD. Junior przy tym wszystkim był więc niech też potwierdzi jak było. A co do twojego otworzenia cel to mówiłem polecenie po raz pierwszy, a i tak nie zdążyłem dokończyć, bo jeszcze chciałem dać jeszcze polecenie i pan V1s otworzył mi cele, nie dając mi powtórzyć polecenia, ani go dokończyć. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, v1S napisał:

Klamac dobrze potrafisz :D  
Otworzylem Ci cele jak juz wydales polecenie co nie jest jakoś traktowane za złe.

Po prostu chciales sie zemscic za to, ze za toba nie przepadam :)

Proponowalem pokojowe rozwiazanie konfliktu to nalegales o skarge <3

 

 

Edytowane przez v_1

๑۩۞ ๑۩۞๑۩۞Pozdrawiam๑۩۞๑۩۞๑۩۞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze więc teraz ja się wypowiem bo ogólnie byłem przy tym wszystkim. Przez 2 rundy zostały otworzone cele i był FreeDay, 1 wyglądała tak że po rozpoczęciu rundy zostały otworzone cele i nikt się do tego nie przyznał i był FreeDay a 2 runda była taka, że NecroMary wziął prowadzenie i wydawał polecenia i nie zdążył ich dokończyć bo "v1S" otworzył mu cele, nawet nie dał mu dokończyć.

 

JN.png.2a3076bfb587f0bb339ebbe7d5512c3c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokonczyl tylko chyba nie zdazyl powtorzyc. Powtarzal a ja mu wowczas prawdopodobnie wtedy otworzylem cele do czego sie jeszcze przyznalem wiec nie rozumiem po co ten ban na ct mozna upomniec :)

๑۩۞ ๑۩۞๑۩۞Pozdrawiam๑۩۞๑۩۞๑۩۞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw mówisz, że potrafię dobrze kłamać, a teraz sam przyznajesz się do błędu. Zastanów się czasami nad tym co robisz, bo chciałem na początku cię tylko przerzucić do TT, ale sam prowokowałeś mnie bym wlepił ci bana na CT, mówiąc teksty typu "no dawaj banuj mnie od razu skarga wleci". I jeszcze jedna sprawa u mnie nie ma rankingu kogo lubię kogo nie, dostałeś bana za to, że otworzyłeś te cele + sam mnie ku temu prowokowałeś, a nie dlatego, że niby cie nie lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie