Skocz do zawartości

zamknięty Odwolanie od bana na ct

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick : v_1 [S]
2. Próbka głosu : nie trzeba

3. Administrator banujacy : Lopezik
 4. Powód bana : Nieprzestrznanie reuglaminu i cos tam jeszcze

5. Opis sytuacji : Otworzylem cele za niego gdy juz wydal polecenia  i zbanowal mnie za to bez zadnego ostrzezenia XD
6. Data / godzina / mapa : jail_bukuysian jakos tak

๑۩۞ ๑۩۞๑۩۞Pozdrawiam๑۩۞๑۩۞๑۩۞

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, czemu mówisz, że zrobiłem to bez żadnego ostrzeżenia? Skoro sam później mówiłeś teksty typu "no dawaj daj mi bana od razu leci skarga". @ Kaczorekk wszystko jest dokładnie wyjaśnione tutaj

Co do twojego odbanowania to byłbym za tym, lecz dopiero gdy przeczytałbyś dokładnie regulamin, bo prowadzić umiesz i umiesz ogarnąć, ale często zdarza ci się pogubić, lub celowo utrudniać prowadzącemu. No i często mówisz do kogoś kto prowadzi teksty typu "Oddaj mi już to prowadzenie bo i tak nie ogarniasz". Więc naprawdę rób swoje, ale z głową szanujmy się nawzajem. Pozdrawiam
Edit: W skardze na mnie jest wszystko już wyjaśnione apropo tego czy dal mi dokończyć polecenia.

Odnośnik do odpowiedzi

bana juz nie mam to po 1 a po 2 ciezko dokladnie zapamietac co sie powiedzialo x czasu temu.

Sprawa jest prosta powinienes albo mnie po prostu przeprosic za swoje zachowanie i nonszalancje albo wyjasnic sprawe a nie piszesz teksty typu : No pisz ta skarge no czekam.... XD Nie tak powinien zachowywac sie admin csowicze.pl 

Pozdrawiam

Edytowane przez v_1
xddd

๑۩۞ ๑۩۞๑۩۞Pozdrawiam๑۩۞๑۩۞๑۩۞

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...