Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie na Admina JB v_1 [S] Szybkie rekru


v_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Podanie z innego wzoru (na adma jb cs:go  bo sie zajebalem w akcji)
  •  
  • Imię:  Borys
  • Wiek:  20
  • Nick z gry:  v_1 [S]
  • Link do profilu GT na serwerze:  https://www.gametracker.com/player/v_1 [S]/51.83.215.2:27015/
  • Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198275474707
  • Steam ID: 
  •  

    STEAM_0:1:157604489

  • Znajomość moda JailBreak [0/10]: 10
  • Czy dostałeś kiedyś bana/mute na sererze?:  Raczej nie
  • Ogólne doświadczenie w byciu Adminem:  z 7 lat w cs 1.6 no i mnostwo razy w innych grach
  • Oświadczasz znajomość regulaminu?:  ta
  • Dlaczego Ty?:  Znam sie na tym trybie i ogarniam adminowanie bylem setki razy adminem.
  • Kilka słów o sobie: Na samym początku troche pierd***. No to na samym poczatku .. nazywam sie Borys. Mam 20 lat oraz studiuje aktualnie prawo na uniwerku. Interesuje sie motoryzacja , a szczegolnie quadami i wkrotce zamierzam kupic juz trzeciego. Kiedys aktywnie jezdzilem na rowerach skierowanych mocno w strone DH , mialem slynna Demo 8 ?? , lecz teraz zostal mi tylko specialized stumpjumper i elektryk. Aktualnie powrocilem po wielu latach do csa 1.6 bo chcialem poczuc klimacik tej starej gierki. Pamietalem tą gre jako taką w ktorej bawimy sie i spedzamy dobrze czas samemu jak i staramy sie umilic rozgrywke innym. Postaram sie przyczynic aby chociaz na serverach easy administracja miala mega wysoki poziom i bede dzielnie wypelnial swoje obowiazki. Poza tym jestem punktualna osoba i mega odpowiedzialna i zawsze staram sie wykonac zadania ktore sie mi powierzy z nalezyta starannoscia. Jestem bardzo czesto aktywny na discord oraz w grze oczywiscie wiec kontakt bylby ze mna mega latwy i zawsze bylbym sklonny pomoc innym graczom.  Co jeszcze moge napisac... Z dobrych cech na pewno umiem dobrze rzadzic ludzmi i rozdysponowywac im zadania , zawsze dzialam krotko i na temat i to co jest priorytetem ma zostac natychmiast zrobione i nie ma zbednego gadania tylko zawsze daze do celu i nigdy sie nie poddaje!
  • Ile grasz dziennie?:  5h-10h
  • Mikrofon ?(Mutacja):  ta
  • Składka członkowska 5zł/msc (TAK/NIE):  Dam i 50 jak bedzie potrzeba :D
  • Znajomość sourcemoda (min. 3/10):  8,5 potrafie pisac juz niezle skrypciory/plugsy.
  • Kontakt:  forum/ts3/dsc Me[F]isTo#3034

๑۩۞ ๑۩۞๑۩۞Pozdrawiam๑۩۞๑۩۞๑۩۞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie

-Prawie do kazdego psizesz ze nie ogarnia zeby nie wchodizł do ct, a sam przedluzasz i probujesz byc kreatywnym ale ci to nei wychodzi

-Jako prowadzący powinieneś się zachowywać ale co chwile wpadają jakieś słowa typu "lamus" czy "debil"

-gt

-piszesz, że nei byłeś karany na serwerze? Wczoraj dostałeś bana za obraze admine - https://prnt.sc/vvrexl

-Dziennie 5-10h? Narazie przegrałeś 5h w dwa dni, posiedź dłużej na serwerze i wtedy złóż podanie.

Pozdrawiam, Stasiu.

 

stasieksygna.png.876769f49b6e05d55949593c8a548db3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze jak ktos nie ogarnia to prawda i tak bede robil gdy ktos nie ogarnia w 5 ct przy 15 wiezniach

prowadzacy odgrywa straznika a nie jakas pizde dlatego rzuce przeklenstwem czasami

gt sie rozwinie juz sie nie boj to szybkie rekru :)

tej kary nawet nie uznaje bo gosc nie mial dystansu do sb i napisalem mu ze to byl tylko zart ;>

๑۩۞ ๑۩۞๑۩۞Pozdrawiam๑۩۞๑۩۞๑۩۞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosciu  jeszcze zagwiazdkowalem to a ty placzesz wez idz

nie podoba sie to dalej beda w 5 do ct wchodzic bez mutacji

Edytowane przez v_1

๑۩۞ ๑۩۞๑۩۞Pozdrawiam๑۩۞๑۩۞๑۩۞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie