Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [OPINIA] jokerek23


Sysia ;*

Rekomendowane odpowiedzi

OPINIOLANDIA.png

Witam Was serdecznie!

Dzisiejsza opinia dotyczy dość świeżego, lecz bardzo zaangażowanego i aktywnego użytkownika naszego forum.

Co użytkownicy sądzą o @ jokerek23?

Zapraszam do lektury :D

 

 

 

Co o nim sądzisz? 

-------------------------

Powiem tak nie znam go za bardzo, lecz czasami udziela się na czacie ale jeśli chodzi o to, to naprawdę dobry użytkownik.

 

Spoczko, miły gość.

 

Że jest dość ciekawą osobą, lekko tajemniczy co powoduje, że chcesz o nim więcej wiedzieć!

 

Sądzę, że jest trochę "dziecinny" jak na swój wiek, ale ogólnie myślę że jest w porządku.

 

Wydaje się spoko osobą, miłą i kulturalną.

 

Jokerek, a raczej Kubuś, jest mega pozytywną osóbką, dużo mu zawdzięczam i cieszę się, że mogę z nim rozmawiać, można mu ufać, a tym bardziej na niego liczyć, jest po prostu super! ❤️ 

 

Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, nie to co poniektórzy forumowicze, chłopak jest bardzo zaangażowany w swoje funkcje i je dobrze wykonuje. Posiada również dystans do siebie jak i poczucie humoru co jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach.

 

 

Czy dobrze wykonuje swoją pracę na randze właściciela serwera? 

-----------------------------------------------------------------------------------------

Swoje obowiązki wykonuje na medal! 🥇 

 

Myślę, że bardzo dobrze patrząc na jego zaangażowanie.

 

Oczywiście.

 

Nie grałem nigdy oraz nie obserwowałem jego serwera więc nie mogę się wypowiedzieć na ten temat.

 

Jasne, że tak. Już sprawował się fenomenalnie będąc posadę niżej :)

 

Jak najbardziej tak, wkłada w to dużo serca i czasu.

 

Mało kiedy wchodzę na serwery csgo a tym bardziej nie ingeruje w ich działy, więc nie potrafię ocenić. Skarg nie widzę, szumu wokół siebie też nie robi.

 

 

Czy uważasz, że ma poczucie humoru i dystans do siebie? 

---------------------------------------------------------------------------------

Jakieś poczucie humoru ma, jak każdy jedni mniejsze drudzy większe, aczkolwiek dystansu do siebie ma zdecydowanie za mało.

 

Ogólnie ma bardzo duże i fajne poczucie humoru, dystans do siebie wydaje mi się, że też posiada. 

 

Oczywiście.

 

Nie znam go aż tak dobrze.

 

Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, nie to co poniektórzy forumowicze, chłopak jest bardzo zaangażowany w swoje funkcje i je dobrze wykonuje. Posiada również dystans do siebie jak i poczucie humoru co jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach.

 

Oczywiście.

 

Dystans na pewno, z humorem nie wiem  :D

 

 

Uważasz, że jest podrywaczem? :D (jeśli tak to dlaczego?)

----------------------------------------------------------------------------- 

Nie wiem, mnie nie podrywał xD ale takie plotki takie chodzą ^^

 

Raczej nie 

 

Nie raczej nie, ogarnięty chłopak jest a nie jakaś stulejka :D

 

Myślę, że nie bo nie widziałem jakby z kimś gadał lub podrywał jakąś użytkowniczkę lub kogoś innego.

 

Nie

 

Nie sądzę tak, ponieważ z tego co wiem to po prostu rozmawia z dziewczynami.

 

Ogólnie nie wiem czy jest podrywaczem czy nie, ale na pewno milo się z nim gawędzi, nie zauważyłam jakoś specjalnie żeby kogoś bajerował. 😅🤫

 

 

Co najbardziej lubisz w jego osobie? 

----------------------------------------------------

To, że nie jest konfliktowy. Wydaję się, że konfliktów unika jak ognia ;d

 

Że jest osobą kulturalną.

 

W jego osobie najbardziej lubię to, że jest szczery, mówi co mu nie pasuje, nie boi się swojego zdania, jest bardzo wyrozumiały oraz potrafi dać kopa pozytywnej energii żeby np. wyjść z dołka. 😊

 

Otwartość, kreatywność, poczucie humoru oraz dystans.

 

Jego umiejętność zachowania spokoju, nie widziałem go jeszcze zdenerwowanego jakoś bardzo.

 

 Szczerość i brak wulgaryzmów (Przynajmniej na chatbox nie wiem jak jest na ts)

 

 

Co mógłby zmienić w swoim zachowaniu? 

----------------------------------------------------------

Jego zachowanie w sumie jest dobre bo nie pisze on zbyt dużo ale czasami tylko napisze, więc jak poprzednia odpowiedź no nie da rady odpowiedzieć.

 

Nic, mógłby mieć trochę większy dystans do siebie.

 

Myślę, że nic nie musi zmieniać, wszystko jest ok, może ewentualnie mógłby być bardziej rozgadany. 

 

Raczej nic 

 

Nic każdy popełnia błędy 

 

Nic, charakter dopasowany do jego osoby :) 

 

Prywatnie go nie znam, lecz z tego co miałem okazje go poznać to wydaje mi się że nic nie musi zmieniać  <3 

 

 

Masz dla niego jakąś radę, cenną wskazówkę? 

-----------------------------------------------------------------

Nie bierz na serio wszystkiego, co przeczytasz na czatboxie.

 

Pisz po polsku bo jest różnica czy robisz komuś "łaskę" czy "laske" ^^ 

 

Je moet weten dat resultaten niet alleen komen, je moet iets doen voor iets gelukkig krijgen.  <3<3

 

Nie zmieniaj się! 

 

Rada jest taka, żeby dużo pracował przy serwerze i spędzał więcej czasu na forum, no żeby aktywność była lepsza i żeby dążył do celu ;D 

 

Cennych rad ani wskazówek nie mam, ale mogę powiedzieć jedno: Kubuś! Nie zmieniaj się nigdy. 🔥

 

 

 

Podsumowując, @ jokerek23 to osoba lubiana wśród społeczności CSowiczów.

Cenicie go za bezkonfliktowość, otwartość oraz szczerość. 

Waszą uwagę przykuł również fakt, iż Kuba jest osobą niezwykle kulturalną i stroniącą od wulgaryzmów.

@ jokerek23 świetnie wykonuje swoje obowiązki na sieci i angażuje się w jej rozwój.

Nie brakuje mu również poczucia humoru oraz dystansu do siebie.

 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Sysia ;* usunał z polecanych temat
  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie