Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na Admina/Gracza (nick): Happy 

Twój nick: Fury 

Nick oskarżonego: Happy 

Steam ID/IP oskarżonego:

Dowody (SS'y/Demo):Demko http://98.gotv.pro/srv67356/auto0-20201203-172353-1138983537-jb_summer_jail_v3-________PL______JAILBREAK_____CSowicze.pl______SHOP_MODELE_GANGI______1shot1kill.pl.dem.zip

Opis sytuacji: Zostałem zabity  Bez podstawnie  na mapie jb_summer_jail_v3  przez Happiego  Sytucaja wyglada tak ze warden (happy) nie sprecyzowal na jakiej lini mamy sie ustawic toz ustawilem sie na tzw lini z cienia ktora rowniez byla przed celami pomimo tego happy mnie zabil po wpisaniu freekilla ten go odrzucill z brakiem   mozliwosci wyjasnienia i nastepnie powiedzal ze nie bedzie mi akcepotwal freekila a jak mam problem to mam napisac skargę. Jescze chcialem dodac ze przed tym jak nie mial admina wyzwał mnie od "ku**y" i groził mi ze dostane perma  także pozdrawiam cieplutko 

Edytowane przez fury69
Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze, robisz straszny burdel na serwerze. Odnośnie wcześniejszych wyzwisk nie będę się odnosił, ponieważ mogłeś wcześniej napisać skargę, nie po tym jak dostałem admina.

Po drugie mamy przyjęte normy na serwerze, polecenia są jasne, jeżeli nie potrafisz wywnioskować tego z 60 godzin przegranych u nas, to świadczy tylko o tobie.

Gdyby każdy mógł robić to co ty to linie są między kafelkami a nawet na skyboxie, więc gra tutaj nie miałaby sensu.

Pozdrawiam cieplutko i miłego wieczoru :) .

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

skarga_odrzucona.png

ONLY AWP 128TR:  51.83.214.249:27015

b_350_20_156ac8_0e35ef_ffffff_000000.png

JAILBREAK:  91.224.117.148:27015

b_350_20_156ac8_0e35ef_ffffff_000000.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...