Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Skarga] eQ Demolka i SoniQ


takko

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: takko
Nick :oskarżonego/chwalonego: eQ Demolka oraz opiekun SoniQ
IP/SID oskarżonego/chwalonego: demolka -  STEAM_0:1:62544457 SoniQ - STEAM_0:1:557495856

Powód skargi/pochwały: Brak kultury, obrązanie siebie nawzajem (widze ze dla jaj, ale taki przyklad dajecie nowym graczom? zeby obrazali wszystkich?
Opis sytuacji: No administratorzy dają zły przykład do tego admin eQ demolka daje bany permamentne na na przyklad 525000minut (rok), jaki to jest sens? Powinnienes perma dac a nie na rok
Dowody (Demko,ssy): tutaj ban 
image.png.c91f865e0930e60518d5580aea9f4f3f.png

 

A tutaj daje demka 

http://83.gotv.pro/srv68053/auto0-20201203-135021-393202357-aim_map_usp_p2000_eQ-________Aim_HS______CSowicze.pl______Aim___HS_.dem.zip

http://83.gotv.pro/srv68053/auto0-20201203-140945-328201378-aim_redline_eQ-________Aim_HS______CSowicze.pl______Aim___HS_.dem.zip

 

 

 

Serwer jest nowy wiec nie sadze degrad, lecz chcialbym zeby admini jakoś poszli na ts lub co s innego sie wyzywać, nawet na zarty, lecz nie jest to dobra postawa z ich strony dając przyklad nowym graczom, serwer ma sie wypromowac chyba nie? a nie leciec w dol przez brak kultury

 

Co ma do tego mój wiek? Po pierwsze na profilu moim jest piękny 2005 rok, a obrazasz sie z nim dla jaj? hahah

Wybacz ale serwer szybko upadnie b o zobaczy jaką kulturą dysponują administratorzy, a mówienie "nie bedziesz mi mówił co mam robić" nic nie ma do tego :-)

Do tego pokazujesz jak bardzo dobrym adminem jestes ze nie potrafisz zbanowac kogos przez sm_ban

Smieszne troszke

 

 

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synku, masz 10 lat i nie będziesz mi mówił co robić a czego nie, w panelu admina była możliwość najwyższej kary na 1 rok wiec tak dałem. To że sobie żartujemy z koleżką, zawsze zartowaliśmy na każdym serwerze gdzie było śmiesznie. Nie będziesz mi tutaj ustalał regulaminu, bo już wcześniej mogłem ciebie zbanować za micro bo nie masz nawet 13 lat. Będę sobie z ziomkiem zartował czy tobie sie to podoba czy nie, jeśli nie to nie musisz grać :) pzdrrr  

 

ed/ serwer będzie tak wypromowany przez moją osobe w jeden dzień że cieżko ci będzie się na niego dostać.

Edytowane przez eQdemolka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wypowiem się i ja. 

Odnośnie tematu bana muszę wyjaśnić,że w source nie było dodanego perm bana, dlateego poleciał najdłuższym możliwym banem jaki był dostępny. Od teego masz opcje mutowania, jeśli przeszkadza Ci dana sytuacja panująca na serwerze, nie uważasz? Dystans się przyda, którego chyba nie do końca posiadasz młodzieńcze. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że dwie starze osoby wyzywają siebie na wzajem dla żartów to nie znaczy że jest to powód do obrazy takie XD że jakiś  13 latek ma problem z kulturą starszych osób od siebie bez sensu ta skarga jakoś nikomu wiecęj nie przeszkadzało to jak sobie żartowali wiekszość ludzi obecnych wtedy na serwerze śmiała się jak masz 13 lat i dupa cie boli to nie wchodz na serwer i tyle,a co do bana to co za różnica czy dostanie bana na rok czy perma byl odpalony byl dostal bana dostal wiec skarga nie potrzebna bo watpie ze bedzie czekal rok zeby wejsc na aim hs wiec  xD typie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze nie będzie wymagana kultura. Przypomnę, że CS jest grą którą komisja Europejska uznała dla osób 18+ więc jeżeli przeszkadza Ci brak kultury (wyzywanie ich między sobą) to nie powinieneś grać w tą gre. Natomiast, jeżeli wyzywali by Ciebie to masz prawo powiedzieć coś w stylu "nie obrażaj mnie". 

Co do samego bana - serwer jest dopieszczany i nie było możliwości dodania perma. 


skarga_odrzucona.png

Edytowane przez Chrobras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie