Skocz do zawartości

przyjęte Podanie o Junior Administratora (PodlaSkyy)

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Aleksander 
Nick z gry: PodlaSkyy
Link do profilu GT na serwerze: https://www.gametracker.com/player/PodlaSkyy/91.224.117.148:27015/
Link do profilu Steam: https: https://steamcommunity.com/id/podlaskyy/
Steam ID: STEAM_0:1:230917600
Czy dostałeś kiedyś bana/mute na serwerze?: Tak, za mutacje ale nie na tym serwerze i moim zdaniem było to dawno.
Ogólne doświadczenie w byciu Adminem: Nigdy, nie byłem administratorem, lecz wydaje mi się że ogarniam bo miałem doświadczenie z wieloma administratorami.
Oświadczasz znajomość regulaminu?: TAK
Dlaczego Ty?: Jestem bardzo aktywny (100h+ na gametracker), sprawia mi przyjemność pomaganie nowym graczom, mam poczucie humoru, rzadko wdaje się w kłótnie, dobrze znam regulamin.
Kilka słów o sobie: Mam na imię Aleksander, jestem z Gdyni gram w cs'a ponad 3 lata.
Ile grasz dziennie?: 4h-8h (czasami mogę więcej)
Mikrofon ?(Mutacja): Tak posiadam mikrofon, mutację na ten moment przechodzę, jestem gdzieś w środku przechodzenia.
Składka członkowska 5zł/msc (TAK/NIE): TAK
Znajomość sourcemoda (min. 3/10): 4/10
Kontakt: Discord- Magik#8338 , Steam 

Ostatnim razem pisałem podanie o zwykłego administratora, lecz teraz pisze o Junior Administratora więc może tym razem się uda ! :DD

Pozdrawiam. 

Przez Terrorist,

Nie ma rangi (Junior Admin), składasz podanie na admina.

Odnośnik do odpowiedzi

Junioradmin xd 
+duza aktywność 

+duże chęci 

-sm

Ogolnie na Nie bo nie spełnisz wymagań :p

ps. Nie rozumiem dlaczego ludzie piszą ze znasz sm kiedy masz 4/10, tez chciałbym zebys wyjaśnił o co ci chodzi z tym ze masz doświadczenie z adminami? 

Edytowane przez Szwed_
Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK

+ Duże chęci

+ Dosyć ogarnięty
+ Duża aktywność
+ Pozytywnie nastawiony
-/+ Pomocny (+/- ponieważ ja osobiście nie widziałem, żebyś komuś pomagał, lecz za to widzę duże chęci)

Nie masz pomysłów na nudę ? Wbijaj do nas na Jailbreak !
spacer.png
                                                                                                                                                                                  Rule 34 is FAST

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, Szwed_ napisał:

Junioradmin xd 
+duza aktywność 

+duże chęci 

-sm

Ogolnie na Nie bo nie spełnisz wymagań :p

ps. Nie rozumiem dlaczego ludzie piszą ze znasz sm kiedy masz 4/10, tez chciałbym zebys wyjaśnił o co ci chodzi z tym ze masz doświadczenie z adminami? 

Doświadczenie mam takie z administratorami że np. pomagałem z serwerami (wymyślałem komendy i inne rożne rzeczy) 

Pozdrawiam. 

Edytowane przez PodlaSkyy
Przez Nanii,

Nie wypowiadaj się pod swoim podaniem, może to pogorszyć Twoją sytuacje (zmniejszyć szansę otrzymania rangi).

Odnośnik do odpowiedzi

podanie_przyjete.png

Podanie przyjęte! Patrząc na wymagania wiekowe, których nie spełniasz otrzymasz rangę "Junior Administrator", która będzie miała trochę ograniczone pozwolenia. 

Zgłoś się do mnie w wolnej chwili

Edytowane przez Szutekkk
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...