Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
[KONKURS] ZGADNIJ CO TO? - ZAPISY TRWAJĄ! ×

Zablokowane Propozycja nowego punktu do regulaminu.


NecroMary

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nazwa propozycji :Nowy punkt w regulaminie.

2. Opis Propozycji :Witam, chciałbym zaproponować nowy punkt do regulaminu. A o to i on chodzi o to, że powinien być nakaz wpisania przy wchodzeniu na serwer w konsoli komendy "cl_minmodels 0", ponieważ włącza to modele serwerowe takie jak skiny, kaczki itp. Głównie chodzi o to, że gracze z komendą cl_minmodels 1 mają o wiele prościej np. skin kaczki przy zabawie pokazuję im się jako normalny więzień i po prostu nie ma szans się schować jako kaczka. Druga sprawa to skiny, np. klawisza typu pumpkin lub eva robot, które mają na celu utrudnić bunty. Dlatego uważam, że ten punkt w regulaminie jest konieczny.

3. Co według Ciebie Wniesie Ten Plugin? :Większa sprawiedliwość przy zabawie takiej jak kaczki, oraz większy sens kupowania skinów dla klawiszy pomniejszających w celu utrudnienia buntów

4. Link do Mapy/Pluginu/Zabawy/Piosenki:Po prostu punkt w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę te 30-45 fpsów będąc prowadzącym przy 20 więźniach :beka:. Jeśli ten punkt miałby wejść to przed tym powinny zniknąć wszystkie modele, które pożerają fpsy. Póki co jestem na nie. Kaczki są grane może raz na kilka map, a rund gdzie w celi siedzi po te 15-20 osób jest ostatnio sporo z uwagi na dużą ilość graczy na serwerze w ciągu całego dnia. Ewentualnie można wprowadzić punkt typu - "Drużyna strażników podczas zabawy Kaczki, musi grać z ustawioną komendą cl_minmodels 0". Osobiście uważam, że najlepszą opcją byłoby dodanie pluginu odpowiadającego za wymuszenie cl_minmodels 0 na zabawie Kaczki, ale nie wiem w sumie czy to jest nawet możliwe, więc to już raczej pytanie do Właścicieli serwera. Jeśli chodzi o skiny, to uważam, że jednak kupuje się je po to aby ładnie wyglądały, a nie po to żeby utrudniać bunty (chyba że jednak nie jestem aż takim spoceńcem i o czymś nie wiem). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie