Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane skarga nieznany


NikosS

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: Nikos

Nick gracza oskarżonego: xNieznany
Powód skargi: Mape wcześniej gość wykonał FK dalej twardo idąc i mówiąc ze mówił inaczej (caly czas mowiac abym poszedl napisal skarge bo on jest adminem i zna regulamin a ja gram tu od 2 dni) wiec tez jest wiadomo że ludzie go poprą następnie na mapie 
jail_buyukisyan_dark dostałem bana powod "obraza admina" pytajac Nekro (?) czy już wszystko sobie wylizali ponieważ na rozpoczęciu rundy powiedział xNieznany "Osoba która wygra runde dostaje 1000 szlugów" i z góry zaczął faworyzować swojego kolege z którym siedział na TS'ie 

Dowód/świadkowie: prosze o pobranie demka jail_buyukisyan_dark i mapy wczesniej ale oprocz video mikrofonu nie macie 
Czas zdarzenia: od 22:20- do teraz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro dwóch opiekunów serwera @ MamCieNaHita oraz @ JunioR1  obejrzą demka oraz wypowiedza się co do słuszności skargi. Ogólnie prosil bym cię nastepnym razem abyś nagrał swoje demko wtedy jest słyszalny głos z mikrofonu. Jesli masz kogoś kto mógłby opisać całe zdarzenia prosił bym cię o dodanie nick oraz tutaj przypomnę abyś edytowal post nie dodawał nowych. 

Oddaj głosik na serwerek JB TUTAJ +

 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Żadnego Fk nie było poprostu ty źle słuchałeś

2.Poczułem sie obrażony wieć dostałeś bana

3.Faworuzacji nie było na demku widać jak ostatnia osoba ginie zabiłem necro przed tym jak 2 osoba ukończyła tor bo myślałem że on przegra

ale okazało że 2 kolega na końcu toru sie zatrzymał i go nie przeszedł bo stał w miejscu co jest równoznaczne z tym że necro miał szanse wygrać więc go ożywiłem i kazałem przejść im 2 jeszcze raz  

CZAS KOLEGI KTÓRY NIE UKOŃCZYŁ TORU TYLKO SIE ZATRZYMAŁ 14;40;00 czas zdarzenia 

4.nie siedziałem z necro w tym czasie na tsi'e tylko z graczem o nicku: Iz3r

Mogłeś dopisać całą twoją wiadomość obrażającą :  *DEAD* Nikos :  ciekawe czy ten necro z nienznamy*DEAD* Nikos :  tak sobie codziennie jajka  + 15;00;00 Pewien z graczy serwera napisał na czacie necro by zdązył :)

25;25;00  polecenie musicie wejść do wody chociaż na chwile możecie używać skoków +spadochron 1 osoba ma życzenie izer został zabity ponieważ nawet na chwile nie weszedł do wody siedziałem z nim wtedy na ts wsm można go zapytać 

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak jako iż oglądałem demka i stwierdzam, że skarga jest niesłuszna ten oto gracz "Nikos" obraża graczy jak i administrację bez powodu, a "xNieznany" mógł poczuć się obrażony i ten ban został słusznie nałożony, bo nie tolerujemy takiego zachowania na serwerze, gdzie gracz obraża graczy np. za prowadzenie w CT, są też inne przypadki gdzie też gracz obrażał innych graczy, jak dla mnie strażnik CT prowadził bardzo dobrze i sobie radzi, lecz "Nikosowi" to się nie podobało i zaczął go obrażać żeby wyszedł z CT a "Nikos" sam nie jest dobry i znakomicie nie prowadzi, niech da szansę innym a nie obraża graczy (brak kultury). 

Co do faworyzacji nic nie było, a co do FK to tak jak napisał "xNieznany" poprostu źle słuchałem i źle wykonywałeś polecenia, więc żadnego FK nie ma.

Jak dla mnie przeczytaj raz regulamin serwera bo jak dla mnie to go nie przeczytałeś.

 

Pozdrawiam JunioR1

 

 

 

 

 

 

 

image.png.cb66b01e65e340d236e2ba3ad92901f5.pngimage.png.322e623a1531e7262fa1766aeaba29f1.png

JN.png.2a3076bfb587f0bb339ebbe7d5512c3c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie