Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• Skarga na Admina/Gracza (nick):
  • Twój nick: wrzesiu
  • Nick oskarżonego: niedziwadek
  • Steam ID/IP oskarżonego: STEAM_1:1:545807335
  • Dowody (SS'y/Demo):demko
  • Opis sytuacji: Zostałem zabity przez precla (STEAM_1:1:575307710) bez podstawnie na mapie jb_dust2_final2 wpisałem freekill i zapytał mnie dlaczego był freekill powiedziałem mu że nie powinien mnie zabić bo nie dostałem żadnej komendy do wykonania ani go nie atakowałem więc nie mógł mi nic zrobić powiedział mi że "nie przyjmuje" i to juz było bardzo słabe z jego strony następnie poczekałem chwilę na reakcję admina bo ona powinna być natychmiastowa lecz owej się nie doczekałem więc postanowiłem zabić szukającego przyznaje źle zrobiłem lecz to wszystko by się nie stało gdyby admin zareagował w dobrym momencie. Jak dla mnie takie zachowanie ze strony admina było po prostu niedopuszczalne i nie na miejscu. Według mnie to jest nadużywanie swoich pozwoleń. Liczę na szybkie wyjaśnienie sprawy pozdrawiam wrzesiu 8) .
Odnośnik do odpowiedzi

skarga_odrzucona.png

Po paru minutach odszukania demka, do którego nie dałeś linku wszystko przeanalizowałem i doszedłem do wniosku, że skarga jest do odrzucenia. Już tłumaczę Ci dlaczego...

Na początku rundy warden wydał polecenia, lecz ich nie odliczył po czym otworzył cele. Czyli według pkt 5.6 ( 5.6 Klawisz musi otworzyć cele oraz odliczyć pierwsze polecenie najpóźniej do czasu 5:00. Jeśli się spóźni lub otworzy cele bez wydania poleceń, wówczas więźniowie otrzymują FreeDay.) wina leży po stronie Wardena, przez którego więźniowie mieli FreeDay'a. Co prawda nie powinien Ciebie zabić lecz nie do końca rozumiem dlaczego skarga jest na admina, a nie na wardena. Według mnie admin zareagował wzorowo i dał tobie szanse wytłumaczenia, z której nie skorzystałeś. Prawdopodobnie sam do końca nie zdawałeś sobie sprawy z tego, że jest FreeDay. Dlatego skarga zostaje odrzucona, administrator nie zostanie ukarany, a warden dostanie upomnienie.

Edytowane przez Szutekkk
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...