Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Hejka Wszystkim.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, na początek chciałbym przywitać wszystkich użytkowników forum. Przejdźmy do krótkiej rozprawki.

Nazywam się Paweł i uczęszczam do III Klasy Technikum Budowlanego. Przeżyłem 18 wiosenek. Interesuję się piłka nożną, a

moimi ulubionymi drużynami są Chelsea Londyn oraz Wisła Kraków. Lubię oglądać seriale czego nie da się ukryć, a oto niektóre z nich:

* The Vampire Diaries,

* The Walking Dead,

* Chicago Fire,
* Chicago PD, i wiele wiele innych.
W wolnym czasie chętnie obejrzę film np. Komedię lub melodramat. Lubię także posłuchać nowoczesnych piosenek oraz Disco Polo. Jestem perfekcjonistą, nie cierpię "fuszery", mam bardzo duże poczucie humoru, czasami aż zanadto lecz gdy sytuacja tego wymaga, potrafię zachować powagę. Swoją przyszłość wiąże z pracą policjanta, i już robię kroki w tym kierunku. Jestem osobą szczerą aż do bólu, nie jest łatwo mnie wyprowadzić z równowagi, lecz zdarza się.

W Counter-Strike`a gram dość sporo z drobnymi przerwami, po 2 latach gry w CS:GO postanowiłem wrócić na "stare śmieci". Gram

także w inne gry typu Metin2.

Myślę, że rozprawka ta przekonała Was do mnie i będzie się nam dobrze współpracowało. Zapraszam do zadawania pytań na

mój temat, na które zresztą chętnie odpowiem. (Na pewno o czymś zapomniałem, mam dobrą pamięć ale krótką)

 


Pozdrawiam Paul ;)
 

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

 

Witamy :P

 

 

Siemano ;)

Cześć Wam :)

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zapraszam na cod mod 201 lvl i csgo serwer ;)

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zapraszam na cod mod 201 lvl i csgo serwer ;)

Hej, postaram się wpaść ;)

 

Siemasz Pawle ;]

Witam :)

 

Siemka 

Cześć ;)

 

Witaj, wpadnij na COD 5001. ;)

Heja, też postaram się wpaść ;)

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, zapraszam na TeamSpeak 3 oraz Cod 201. :)

Cześć, byłem na ts3, ale niezbyt jest z kim pogadać :P

 

Cześć :)

Hej.

 

Witaj :)

Cześć.

 

Siema!

Witam.

 

Czeeść :)

Hejo :P

 

Hejka, zapraszam na Only DD2 #1 ! :)

Przegrane już 10 godzin xDD

 

Siemasz :>

Cześć :)

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :D

Hej :)

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :D

Cześć :)

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :P

Hej :P

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ;)

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie