Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podziękowania


RumcajsJumper

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam szczerze, że zaskoczyłeś mnie tym tematem. Cieszę się, że doceniasz naszą pracę. Miło to usłyszeć od najważniejszej osoby na tym forum. 

 

Oby do przodu!! ❤️ 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ RumcajsJumper również dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzyłeś wraz z całą administracją/siecią, zmianą waszego serwera discord na mój co mam nadzieję wyszło na + dla sieci.

 

Oby do przodu !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczere słowa prosto z serduszka <3 aż łezka mi się w oczku zakręciła  <3

To ja dziękuje za danie mi szansy jak i wspieranie mnie w ciężkich chwilach <3 

Oby do przodu i co najważniejsze nie zmieniaj się !!! <3

tumblr_n1ee6zrPfF1tp8a60o1_500.gif.beece321c093b78e6128153080c11525.gif
Lubisz się całować ? :3 | ask.fm/biogenix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryku, Administracjo Sieci, Moderacjo, wszystkie osoby funkcyjne, wymagający Tą Sieć oraz reszto społeczności tego że forum, nigdy nie odmówiłem pomocy i słowa dotrzymałem. Nie jestem doskonały, ale staram się naprawić błędy z przeszłości. Mimo wszystko ja Ci z szczerego serca chciałbym Ci podziękować za przede wszystkim wytrwałość tego co robisz, jakie decyzje podejmujesz. Ze wszystkich Włodarzy z którymi współpracowałem Ty jako jedyny masz dystans wielki do siebie, potrafisz zrozumieć człowieka. Twój wpływ na Sieć jest wielki i wraz z Bartkiem życzę Wam wieloletniej współpracy, bo z Wami to czysta przyjemność. Dziękuję Ci za te słowa, które napisałeś, ja także mógłbym rozpisać się na całej kartce A4 za co dziękuję, ale wystarczy mi fakt, dziękuję że z Wami jestem i dałeś mi wielką szansę powrotu tutaj.

Buziaczki 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyłeś mnie bardzo tym tematem miło mi bardzo , że doceniasz moja prace jak i całej administracji aczkolwiek w jednej osobie bym coś zmienił bo mnie ostatnio denerwuje :D Nie chodzi o Ciebie Rumcek jak coś :p Ogólnie tak jak mówisz każdemu należy się podziękowanie bez tych ludzi nie było to co jest teraz :) Jedyne czego żałuje to , że nie zostałem tutaj wcześniej kiedy reaktywowałeś siec ;> Od siebie chciałem serdecznie podziękować tobie Rumcajs za to , że zawsze mamy pełne wsparcie u ciebie i co by nie było zawsze jesteś w stanie to załatwić i ogarnąć. Ludzie mieli różne odpadły za małolata @ polkeswiesz o co chodzi :D Zresztą sam nie byłem Aniołkiem i odwalałem różne makaryny :beka:  Oby dalej nam sie dobrze współpracowało tak jak teraz. Z farntem byczku :P 

 

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się takiego tematy. Bardzo szczere i fajnie coś takiego przeczytać od Właściciela. Jesteś gość Rumcajs!! Szacun 

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło się coś takiego czyta, jesteś wielki Rumcajs! <3 

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że ja za mojej kadencji nie doczekałem się takich podziękowań od kierownika :smutek: Jak i wiele innych osób które naprawdę się angażowały w tą społeczność. Mimo iż starałem się bardzo na wszystkich rangach, później musiałem niestety zrezygnować jako że szukałem pracy i to było priorytetem, potem gdy chciałem wrócić to furtka zdaję się była zamknięta, ale jak widać niektórzy mają lepsze "znajomości".

Super że sieć zaczęła na nowo dobrze prosperować, z tą ekipą i zaangażowaniem osób może zajść wysoko. Pozostaje mi tylko życzyć powodzenia.

 

@ Mrs.Jessa Ktoś to musiał powiedzieć, chyba jestem znany z tego iż walę prosto z mostu i nie gram kogoś kim nie jestem.

 

Edytowane przez kML

Bez-nazwy-3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, muszę przyznać że wszystkiego bym mógł spodziewać, lecz nie takiego tematu :D

Jak to mówią? Lepiej późno niż wcale haha

Mówiłem kiedyś że jestem zawzięty i w końcu wkrocze w progi pełną parą :D

 

No i chciałbym podziękować również za danie mi szansy :P

 

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no @ kML dobrze napisałeś, szkoda że za naszych czasów nikt nie doceniał naszej pracy, ale i tak +że postanowiłeś to opisać ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohohoh jak słodko <3  wspólnie wszyscy razem tworzymy świetną społeczność!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk, powiem Ci że jestem w wielkim szoku! :szok: Cieszę się że mogę dokładać tą małą cegiełkę do budowania tak wielkiej społeczności. To ja dziękuję że dałeś Mi oraz innym możliwość wykazania się na owych rangach. Zawsze możesz na Nas liczyć! Zawsze pomożemy gdy będzie taka potrzeba <3 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie