Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Multi Admin] MamCieNaHita


`hex1e -_-

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : Biały proch wciągam w nos
 

Wiek: Jeszcze trochu i pyknie 17
 

Steam ID: STEAM_0:1:515242448
 

Na ilu serwerach posiadasz admina?: Jak na razie na jednym bo jestem Opiekunem serwera.
 

Znajomość komend AMXX / SOURCE MOD [ 1-10 ]: Amx mogę dać takie mocne 8/10 a Source mod mocne 6/10
 

Znasz i zatwierdzasz regulaminy? [ TAK/NIE ]: Przed wejściem na każdy serwer zapoznaje się z Regulaminem, żeby nie było że niby coś odwalam itd.. wole przeczytać i mieć to za sobą.
 

Mikrofon: Oczywiście
 

Dlaczego właśnie Ty?: W sumie nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie, ale jak już pytacie dlaczego ja to już tłumaczę. Otóż to, że ja jestem graczem który próbuję nie łamać regulaminu i jakoś mi to wychodzi, jak na swój obowiązek jako opiekun to dla mnie za mało dlatego chciałbym robić coś dla Forum, bo nie lubię siedzieć jak ta mysz pod miotłą, jestem osobą która raczej nie używa wulgaryzmów a jak już to tylko dla żartów heh. Jak widzę, że coś się dzieje na serwerze typu obrażanie na serwerach Cs 1.6 lub CSGO i nie mogę nic zrobić to trochę przykro mi, a najczęściej kłótnia

tworzy się na serwerze Arena 1vs1 wiele razy byłem świadkiem takich oto "Patologi" a chce przed tym zaradzić i spróbować swoich sił.
 

Kilka słów o sobie:

Dla tych którzy mnie znają lub nie mam na imię Kamil, mam jak na razie 16 lat ale jeszcze trochu i 17 pyknie.

Interesuję się Kick Boxem, oraz Siatką jestem osobą jak widzę siebie Pozytywną, chumorystyczną, śmieszną i można ze mną rozmawiać o wszystkim :D
 

Kontakt [ Steam / Faceebok ]:  <Steam>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że można dać Ci szansę, jeden multiadmin na sieci to za mało. Widać Cię na forum, jesteś w miarę aktywny więc czemu by nie. 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za daniem szansy i wykazania się. Tak jak Sysia powiedziała jeden multiadmin to trochę mało (też nie rozumiem czemu tylko dwa miejsca na to stanowisko ale to już inna sprawa). 

Aktywny

Ma opiekuna serwera więc ogarnia temat 

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jestem na TAK. :D 

Ogólnie Biały jest bardzo komunikatywny i bardzo przyjemnie się z nim rozmawia co w rezultacie wpływa na to, że wydaje się być naprawdę sympatyczną i godną zaufania osobą. Póki co na sieci jest tylko jeden MultiAdmin, więc myślę, że kolejny na pewno bardzo się przyda, a kolega jest na pewno kompetentną osobą na co wskazuje znajomość AMXX, posiada mikrofon, jest opiekunem, więc na pewno ma jakieś pojęcie! Plusem jest także aktywność. Jestem za daniem mu szansy! <3 

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak:

 

+ aktywny

+ chęć pomocy

+/- wymagania

+ ogarnięta osoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete.png

Zgłoś się do mnie na priv / fb w celu dogrania paru szczegółów. 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie