Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Games Support] Dawidofskyy


Dawidofskyy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Dawidofskyy
Imię: Dawid
Wiek: 17
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 1h
Czy pracowałeś już na takiej posadzie? Nie
Opisz siebie: Mam na imię Dawid oraz mam 17 lat. Pochodzę z woj. Mazowieckiego, z małego miasta pod Warszawą. Chodzę do Technikum, jestem na kierunku Technik Informatyk. Interesuję się informatyką oraz piłką nożną, jestem asystentem trenera w lokalnym klubie piłkarskim. Tworzę amatorskie grafiki. Jeśli uważam, że czegoś nie będę umiał zrobić, to próbuję jeśli się nie uda zgłaszam to wyżej i proszę o pomoc. W wolnym czasie słucham muzyki i uczę się HTML i CSS. Zacząłem czuć potrzebę znajomości tego języka developerskiego. Teraz może trochę o mojej osobowości. Jestem cichym, dojrzałym nastolatkiem, który uwielbia pomagać innym. Mam mięciutkie serduszko i szybko mi się robi szkoda osoby, z której się wyśmiewają. Często brakuje mi odwagi, aby zareagować. Często wszystko co ktoś mi powie, biorę do siebie, mam problem z olaniem tego. Po za miłą, sympatyczną osobą potrafię też się zdenerwować i nagiąć nieco zasady netykiety. Myślę, że to wszystko co mogłem o sobie powiedzieć. Myślę, że warto mi dać szansę i się ze mną zapoznać. Nie warto słuchać opinii innych, takie jest moje zdanie. Ja zawsze staram się poznawać osoby osobiście.
Dlaczego akurat Ty?: Jestem dojrzały i wyrozumiały, nie wdaję się w zbędne kłótnie. Lubię pomagać innym, sprawia mi to przyjemność. Nie popełniam rażących błędów ortograficznych, często wiek oceniany jest po stylu pisania i popełnianych błędach dlatego też o tym mówię. Szanuję innych i nie słucham opinii o osobie, która coś mi o kimś powie, ale mam to na uwadze.
Kontakt: Discord (Dawidofskyy#0001) lub DM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Na nie

Degradacja z rangi, mała aktywność, godzina dziennie na forum to jednak trochę mało. Nadrobić aktywność i pokaż że Ci zależy to może zmienię swoje zdanie. Bo jak do tej pory przez to że zostałeś zdegradowany moim zdaniem nie zasługujesz na sprawdzenie się na innej posadzie

 

- Wypowiadasz się we własnym podaniu.

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, resk1z napisał:

Szczerze? Na nie

Degradacja z rangi, mała aktywność, godzina dziennie na forum to jednak trochę mało. Nadrobić aktywność i pokaż że Ci zależy to może zmienię swoje zdanie. 

Poczekaj będę siedział może 24/7 na forum, hm? Wtedy będzie dobrze czy też za mało? Ja też mam swoje życie prywatne no ludzie... Nie siedzę całe dnie na forach i innych tego typu rzeczach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem na nie.

Wyżej pokazałeś, że nie potrafisz pogodzić się z tym, że ktoś ma swoje zdanie i niepotrzebnie wybuchasz. To pierwszy "-".

- Mała aktywność na forum

- Niedawno zostałeś zdegradowany z rangi przez brak aktywności w dziale

- Nie do końca przekonuje mnie Twoje podanie

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzcuone.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie