Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie od bana - algorytm


algorytm

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:
IP / Steam ID*:STEAM_1:1:574472660
Admin banujący:farr3k
Data i godzina otrzymania bana*:11-23-20 21:38
Runda: Nie wiem
Serwer*:❱❱ [PL] ★ CSowicze.pl ★ [MIRAGE] ❱❱ ...
Powód:Aim
Link do demka*:http://611.gotv.pro/srv56779/auto0-20201123-211341-2068527451-de_mirage-________PL______CSowicze.pl______MIRAGE_________TR128___1s1k.pl.dem.zip
Wycinek z konsoli*:---
Krótki opis sytuacji*: Grałem sobie kilka godzin i nikt nie mówił że jakoś dziwnie strzelam ani nic i nagle dostałem bana za rzekomego aima 

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ farr3kZapraszam do wypowiedzi oraz rozpisania dema. Minimum 3 podejrzane akcje, czas 24h.

"From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire."

[Robert Frost - Fire and Ice]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko - http://611.gotv.pro/srv56779/auto0-20201123-211341-2068527451-de_mirage-________PL______CSowicze.pl______MIRAGE_________TR128___1s1k.pl.dem.zip
12:00 - nie wiem skąd byłeś pewny, że idę na plecy
12:40 - wygląda mi to jakbyś wyłączył scope z awp, zobaczył że gość biegnie i włączył go z powrotem
13:20 - wcelowałeś się w okno na sekundę i od razu zacząłeś mierzyć w connecta skąd wybiegał przeciwnik
19:45 - ciągłe wcelowanie w samochód, nie obawiałeś się, że ktoś może stać w kuchni, na shorcie itp.
20:54 - wyszedłeś praktycznie od razu wcelowany w głowę osoby grającej w oknie
21:00 - wiele nieudanych prób wskoczenia do okna i niski poziom steam - są to również powody dla, których oskarżam Cię o używanie jakiś wspomagaczy
21:35 - gdzie wychodzisz od razu na mnie wcelowany mimo tego, że nie wydałem tam żadnego dźwięku 
21:47 - dziwnie skaczący celownik
23:00 - podejrzane strzały - wygląda to jakbyś miał aim-bota ustawionego pod przycisk
24:05 - podejrzany flick z deagla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak_ub.png

12:00 - Patrzenie w stronę modelu przeciwnika przez ścianę po czym wcelowanie się w apsy. | +b
12:40 - Jesteś wcelowany w kuchnie, po wyłączeniu zooma widzisz przez ścianę, że gracz biegnie przez kuchnie i wcelowujesz się z powrotem. | +b
13:20 - Odpuszczasz okno, ponieważ wiesz, że gracz wychyla z connectora. | +b
19:45 - Wiesz gdzie jest gracz celując mu przez ścianę w głowę nie obawiając się przeciwnika na innej pozycji | +b
21:35 - Wychodzisz wcelowany w głowę przeciwnika w kuchni mimo że nie mogłeś o nim wiedzieć | +b
23:00 - Najpierw polecam nauczyć się korzystać z aimbota / triggerbota | +b

Edytowane przez Shiroo

"From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire."

[Robert Frost - Fire and Ice]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie