Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane podanie na admina


Pozytywny

Rekomendowane odpowiedzi

<<<WZÓR >>>>

 

Nick: pozyтywny
Imię: Norbert

Coś o sobie: Mam 16 lat chodzę do pierwszej liceum jestem osobą bez konfliktową i bardziej wole załatwiać sprzeczki słowne pokojowo niż być jakimś agresorem od jakiegoś czasu na nowo się poświeciłem treningów MMA których z przerwą trenuję już 4 lata , interesuję się pisaniem skryptów głownie bazuje na C++ i eclipsie po wróciłem nie dawno do cs 1.6 wcześniej bardziej kręcił mnie GO ale fajnie powspominać stare czasy
Wiek: 16
Doświadczenie: Byłem administratorem na kilkunastu serwerach JB gdzie przegrałem mnóstwo godzin z tego ocena 9/10 ze znajomości moda JailBreak 

Dlaczego Ty chcesz zostać adminem: A więc tak spora ilość osób nie przestrzega regulaminu i chciałbym  temu zapobiec ponieważ dużo na tym cierpi sam serwer czy też gracze którzy przez to opuszczają serwer.

Link do GT : https://www.gametracker.com/player/pozyтywny/51.83.215.2:27015/

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze tygodniowo?: W dni szkolne myślę że 7 godzin to będzie optymalna ilość czasu a w weekendy 7-12h 

Znajomość regulaminu [0/10]: 8

Znajomość moda JailBreak [0/10]: 9

Składka (TAK/NIE): Tak

Znajomość AMXX [0/10]: 10

Steam ID? : STEAM_0:0:542285971

Posiadasz mikrofon?: TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie:
-Nabijanie minut/godzin na Spect
-"Grasz" :beka: na serwerze od 2 dni
-Znajomość regulaminu na 8? Chętnie zobaczę Cię w CT, bo jak dotąd to jedynie siedzisz na Spect albo w TT

Gdyby to było podanie na strażnika, którego obecnie mamy jednego to pewnie znalazłbym coś pozytywnego. Przypuszczam, że i tak zostaniesz przyjęty ze względu na małą ilość strażników/adminów, więc przynajmniej będzie śmiesznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie

-widziałem 1 na serwerze

-nieznajomość regulaminu (zabiłem gościa bo bylo tt sie rusza tt ginie po czym sie ruszył i pytał czemu go zabiłem)

+doświadczenie

+składka

Może jak bd bardziej aktywny nie tylko na serwerze a również w ct zmienie zdanie.

 

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie i tak zostało by odrzucone, ponieważ wzór nie jest poprawnie skopiowany 

 

<<<< PROSZĘ SKOPIOWAC CAŁĄ ZAWARTOŚĆ DO PODANIA >>>>

 

Prosze o nie marnowanie czasu administracji. Jeśli nie potrafisz dostosować się do polecenia w/w nie nadajesz się, oraz twoje podanie zostanie ODRZUCONE.

Edytowane przez Kaczorekk

Oddaj głosik na serwerek JB TUTAJ +

 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie