Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Junior Admin

Nick: @ P00F

Nick osoby oskarżonej: @ mlodziutkixdoraz @ pogU KeyDrop.

Powód: Notoryczne łamanie regulaminu serwera, prowokacja ogólnikowa, zachęcianie graczy do znieważenia administracji serwera oraz globalnych opiekunów.

Dowody: Są w postaci logów serwera opiekun @ Saikenoraz @ jokerek23wraz z @ RumcajsJumpermacie na pewno logi tych dwojga panów.

Powołuję tutaj ogólną sytuację na którą wpływa wiele czynników takich jak skargi na administrację, które w ogóle nie mają sensu:

Wytworem wyobraźni jest fakt, o którym wie administracja serwera jest to, że Ci gracze próbują na siłę zachęcić siebie do blokad czasowych.

Prowokują, piszą teksty, że poziom administracji jest cienki ( użyłem słowa bardzo łagodnego, z kolei jest trochę inaczej).

Kolejny dziś poddtekst:

Nakierowanie o tym, że nie wiedziałem ze *antycheat jest ****** więcej pisał nie będę. 

Dlaczego ta skarga? By pokazać, że administracji szacunek się należy, bo każdy jest tylko człowiekiem, a nie wytworem wyobraźni graczy, że admin to taki, siaki i owaki. Byłem jeszcze przed chwilą na niby 1vs1 z graczem pogU gdzie zaczął ładną litanię i dosyć łatwo dał się sprowokować faktem, że dostanie ban za całokształt swojej roli jaką wykazał przez te 2 dni.

Do czego zmierzam? Oczywiście do ukarania w sposób właściwy graczy.

Pozdrawiam cieplutko.

Dodam jeszcze coś na deser.

Spoiler

image.png

p00f.png

Aktualny Junior Admin Sieci Csowicze.pl

Specjalista IPS'a a także Pomoc Techniczna Sieci.

♛ Nie odpisuję na "siema, jesteś ?" itp.

♛Używaj polskich znaków, pisz gramatycznie przy tym używaj znaków interpunkcyjnych. Nie jestem kryptologiem i nie będę łamać Twojego 'szyfru'. ♛Zaczynając rozmowę przedstaw się i od razu przejdź do konkretów.

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam w 100% to co napisał poof. Niestety gracze notorycznie naśmiewają się z administracji, prowokują do wyzywania i obgadują cała administrację za plecami. Nie raz dostawałem informację od graczy, że moja osoba jest wyśmiewana, że jestem prowokowany podczas, gdy nawet nie ma mnie na serwerze. Nie chcę się z nikim kłócić, ale pewne zachowania po prostu są nie na miejscu. Jeżeli komuś się nie podoba nikt tu nikogo na siłę nie trzyma. Przykre jest to, że zamiast załatwić sprawę w 4 oczy to wszystko dzieje się za plecami. Pomijam już fakt, że notorycznie jestem osobiście wyzywany oraz moja administracja oraz po zbanowaniu gracza na 10 minut zostałem przez niego wyśmiany. Tyle ode mnie, mam nadzieję, że kara będzie odpowiednia oraz będzie to przestroga dla innych. Niestety nie posiadam żadnych screenów ani nagrać bo nie pomyślałem o tym, aby to zrobić.

Edytowane przez jokerek23

jokerekv2x2.png

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, jokerek23 napisał:

Potwierdzam w 100% to co napisał poof. Niestety gracze notorycznie naśmiewają się z administracji, prowokują do wyzywania i obgadują cała administrację za plecami. Nie raz dostawałem informację od graczy, że moja osoba jest wyśmiewana, że jestem prowokowany podczas, gdy nawet nie ma mnie na serwerze. Nie chcę się z nikim kłócić, ale pewne zachowania po prostu są nie na miejscu. Jeżeli komuś się nie podoba nikt tu nikogo na siłę nie trzyma. Przykre jest to, że zamiast załatwić sprawę w 4 oczy to wszystko dzieje się za plecami. Pomijam już fakt, że notorycznie jestem osobiście wyzywany oraz moja administracja oraz po zbanowaniu gracza na 10 minut zostałem przez niego wyśmiany. Tyle ode mnie, mam nadzieję, że kara będzie odpowiednia oraz będzie to przestroga dla innych. Niestety nie posiadam żadnych screenów ani nagrać bo nie pomyślałem o tym, aby to zrobić.

śmieje sie z ciebie każdy na serwerze ponieważ twoje zachowanie jako administrator jest śmieszne. Płacz po KAŻDEJ twojej śmierci, wygórowane reakcje na XD na czacie. A co do tego bana to był on oczywiscie nie słuszny ( za bh skrypty) gdzie zobaczyłes jedna runde jak skacze i dałes mi bana z bomby. W takiej sytuacji idzie sie na spekta a nie banuje bez dowodów :)

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, mlodziutkixd napisał:

śmieje sie z ciebie każdy na serwerze ponieważ twoje zachowanie jako administrator jest śmieszne. Płacz po KAŻDEJ twojej śmierci, wygórowane reakcje na XD na czacie. A co do tego bana to był on oczywiscie nie słuszny ( za bh skrypty) gdzie zobaczyłes jedna runde jak skacze i dałes mi bana z bomby. W takiej sytuacji idzie sie na spekta a nie banuje bez dowodów :)

Byłem na specie i wszystko widziałem, nie widzę sensu przytaczania tego, ponieważ nie ma to żadnego związku z aktualną sprawą. Jeżeli uważasz, że moje zachowanie było nie odpowiednie proszę o pokazanie na to dowodów. Pomijam fakt, że nie widziałem ani nie słyszałem aby ktokolwiek się ze mnie śmiał. Mówiąc o sobie i tym całym pogU... To nie są wszyscy :)

Edytowane przez jokerek23

jokerekv2x2.png

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, jokerek23 napisał:

Byłem na specie i wszystko widziałem, nie widzę sensu przytaczania tego, ponieważ nie ma to żadnego związku z aktualną sprawą. Jeżeli uważasz, że moje zachowanie było nie odpowiednie proszę o pokazanie na to dowodów.

widziałes jak skakałem na scrollu i dałes mi bana. nice)))

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, jokerek23 napisał:

Byłem na specie i wszystko widziałem, nie widzę sensu przytaczania tego, ponieważ nie ma to żadnego związku z aktualną sprawą. Jeżeli uważasz, że moje zachowanie było nie odpowiednie proszę o pokazanie na to dowodów.

takie pytanie keidy sie wysmiewalismy za twoimi plecami? Jakos nie przypominam sobie takowej sytuacji

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, jokerek23 napisał:

Byłem na specie i wszystko widziałem, nie widzę sensu przytaczania tego, ponieważ nie ma to żadnego związku z aktualną sprawą. Jeżeli uważasz, że moje zachowanie było nie odpowiednie proszę o pokazanie na to dowodów. Pomijam fakt, że nie widziałem ani nie słyszałem aby ktokolwiek się ze mnie śmiał. Mówiąc o sobie i tym całym pogU... To nie są wszyscy :)

całe ct sie z ciebie smiało np. frotz czy mathew

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, jokerek23 napisał:

A co to ma aktualnie wspólnego z aktualną sprawą bo ja nie widzę tutaj żadnego związku? Było zrobić dowody, napisać na mnie skargę a nie w tym momencie pisać tutaj swoje żale.

To pasuje do ciebie w 100% pisales ze cie obgadujemy za twoimi plecami badz wyzywamy. Bylo zlozyc skarge

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...