Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane PERMBAN ARENA 1v1 powód: rzekomo "cheaty" Admin: Shiro


fiffvalorant

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: fiffvalorant
IP / Steam ID*STEAM_1:0:570608546
Admin banujący: Shiro
Data i godzina otrzymania bana*11-19-20 20:39
Runda: nie pamietam 
Serwer*: Arena 1v1
Powód: Cheaty
Link do demka*:  http://126.gotv.pro/srv66902/auto0-20201119-203732-1998599958-am_dust2_csowicze-________PL______ARENA_1VS1_____CSowicze.pl_____128TR_____1shot1kill.pl.dem.zip
Wycinek z konsoli*:  nie mam 
Krótki opis sytuacji*: sytuacja wygląda jasno od wczoraj gram sobie na tym serwerze, a dzisiaj dostałem permbana za cheaty który jest niesłusznym banem. Jeżeli admin twierdzi inaczej niech poda mi runde w której rzekomo "cheatuje". @ Admin CS:GO [ARENY 1 VS 1]

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demo - [KLIK]

0:49 - Wychylenie idealnie na głowę przeciwnika stojącego za skrzynką.

0:54 - Przeskok celownika na głowę.

1:19 - Wiesz, że gracz jest wcelowany więc wychylasz tylko częściowo aby przeciwnik oddał strzał.

 

Demo - [KLIK]

2:24 - Również to samo co wcześniej. Gracz jest wcelowany o czym wiesz więc skaczesz aby oddał niecelny strzał.

3:15 - Przeskok celownika na głowę.

4:40 - Wiedziałeś, że gracz zrespił się po prawej stronie i od razu na niego wychylasz.

5:33 - Czyżby Legit Anti Aim? Charakterystyczny dla tego rodzaju wspomagacza ruch.

11:50 - Taka sama sytuacja jak w 2:24.

15:21 - Przeskok celownika na głowę.

"From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire."

[Robert Frost - Fire and Ice]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??? nie gram Aren 1v1 od wczoraj znam mapy i wiem gdzie może zrespić się przeciwnik bo respy przeciwnika są zawsze takie samy po obu stronach. Więc baituje aby pierwszy oddał strzał (każdy kto miał styczność z csem na wyższym poziomie niż matchmaking to wie). A co do pickowania radzę się zapoznać z jakimiś poradnikami bo jak widać na demku nie pickuje idealnie cały czas tylko zazwyczaj sprawdzam możliwe miejscówki. A co do przeskakiwania celownika na głowę to czyste ponad 300h w Kovaaku (Jakbyś nie wiedział to jest Aim Trainer *żeby Cię nazwa nie zmyliła to tam się trenuje reaction time i muscle memory*) Jeżeli chodzi o jakieś twoje teorie spiskowane na temat Legit Anti Aim to nie wiem skąd wiesz jak to wygląda ale nie wnikam. Szczerze sobie nie mam nic do zarzucenia, jakby się dało przesłałbym ci POV podczas gry ale niestety. Koniec końców szczerze to w tego bana miałem wyje.... bo jak nie ten serwer to inny, mi chodzi tylko o sprawiedliwość i brak ignorancji dla "lepszych graczy" bo prawda jest taka, że na takich serwerach w tym waszych zazwyczaj grają dzieci lub ludzie w totalnym szoku nie mających nic wspólnego z grą na wyższym poziome co jak ktoś ich spickuje w ostatniej możliwej pozycji (bo zazwyczaj pickując sprawdzasz wcześniej pozycje) to wyzywają od cziterów. No ale cóż taki wygląd takich serwerów. Demka nie będę sobie sam oglądał bo wiem, że nie mam sobie nic do zarzucenie. Mogę wam tylko życzyć powodzenia w dalszym prowadzeniu serwera i takich super adminów :). Powodzenia @ Shiroo

Edytowane przez fiffvalorant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra poświęciłem swój czas na gre na tym "serwerze" to i poświęcę na zobaczenie tych demek przypomnę że na GOTV którego tickrate wynosi 32 :)
wziąłem pod lupę DEMKO2 bo jest tam więcej podejrzeń według pozwólcie że słowo "ADMIN" zastąpię tutaj słowem inspektor ds. czitowania bo myślę, że po takiej analizie demka co on przedstawił to będzie jak najbardziej trafne porównanie.

 

Zacznijmy od najważniejszej kwestii, mapy arena_nuke_ramp nie grałem 1 raz, a ni 10 raz tylko myślę, że spokojnie będzie to liczba dwucyfrowa z piątką na czele. I respawn na tej mapie dla graczy jest po dwóch stronach taki sam zawsze! pierwszy gracz respi się w trzech miejscach jest to rampa, CT lobby lub na środku za boxem nie ma innej szansy na respaw dla gracza numer jeden. Drugi natomiast respawn ma dwóch miejscach jest to głęboko w TT lobby lub przy samym wyjściu z TT lobby i również dla niego nie ma innej opcji na respawn. 


1. [2:24] A więc inspektorze jako gracz numer dwa dostałem respa jak widać głęboko w TT lobby więc wiedząc, że gracz numer jeden ma trzy opcje respawnu zaczynam przeskakiwać z prawej do lewej aby zuważyć potencjalnego przeciwnika który mógł dostać respawn w rampa upewniając się, że go tam nie ma przechodzę do sprawdzenia miejsca respawnu jakim jest środek za boxem przeskakując przed ścianę i strafem wracając za ściane, gdy już wiem, że przeciwnika nie ma za boxem ostatnim wariantem jest CT lobby i w takiej sytuacji wiem już na 99% że przeciwnik jest tam (1% jest taki że przeciwnik był afk na starcie rundy i mógł zostać w rampie) więc strafem próbuje zbaitować strzał od niego bo na 99% będzie wcelowany gdyż była to runda na AWP (1% taki sam jak w powyższej sytuacji). Akcja ze strafem na zbaitowanie strzału i zobaczenie kontem ekranu przeciwnika nie jest odkryciem Ameryki bo jest to zjawisko również widoczne na proscenie, którą nie wiem czy inspektor śledzi. No ale przejdźmy dalej jeżeli już zbaitowałem strzał to mając słuchawki wiem, że przeciwnik jest tam i po oddaniu strzału cofnie głęboko do CT lobby w celu przeładowania AWP, wtedy ja wychylam z TT lobby i zyskuje przewagę jakim jest wcelowanie się w przeciwnika i tylko czekam jak on wychyli wiedząc na 100% że tam jest.  LINK do akcji na yt 



2. [3:15] tutaj szybko i w skrócie znając respawn gracza numer jeden który przypadł na środek za boxem poprzez ukazanie się przeciwnika poprzez podskoczenie byłem przygotowany i wcelony że wychyli z góry lub z prawej. Wychylając dostał tak zwanego flick'a który na demku GOTV które ma tickrate 32 wygląda jak aimlock lecz był to zwyczajny flickshot. LINK do akcji na yt: 

 

 

 

3. [4:40] Teraz dostając respawn jako gracz numer jeden i dostając respawn na środku za boxami wiem że przeciwnik jako gracz numer dwa dostał respawn głeboko w TT lobby lub na samym jej wyjściu jestem w stanie od razu spickować go zaczynając od samego wyjścia i akurat tam się znalazł LINK do akcji na yt: 

 

 

 

4. [5:33] sytuacji jak powyżej lecz tutaj spodziewać się mogłem tylko przeciwnika głęboko w lobby TT gdyż na blisko go nie było, lub jego obiegania za boxy, podchodząc do TT Lobby najpierw byłem wcelony w lobby kiedy już złapałem łuk na boxy przeszedłem z celownikiem jakbym miał się spodziewać potencjalnego przeciwnika za boxem lecz w tym czasie wychylił z TT lobby a że mam lat dopiero 19 i sporo czasu spędzonego na treningu to czas reakcji mam całkiem niezły żeby ruszyć myszką do lewej. LINK do akcji na yt: 



5. [11:50] Sytuacja dokładnie taka sama opisana w punkcie/akcji pierwszej. LINK do akcji na yt: 

 

 

6. [15:21] To samo co w akcji opisanej numer 3. jak widać przeciwnik dostał flick'a, a na demku które przypominam ma tickrate 32 celownik i tak na głowę idzie dopiero po strzale co pokazuje jak GOTV jest lekko zlagowane/opóźnione. LINK do akcji na yt: 

 

 

Podsumowując mam nadzieje że inspektor podziała z tych demek i będzie miał jako film instruktażowy i czekam na dalszą konstruktywną i wyczerpującą odpowiedź gdyż nadal czekam na unbana wątek nadal nie zamknięty. Zapraszam również osoby z forum do dyskusji na ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak_ub.png

2:24 - -B

3:15 - +/- B 

4:40 - +b szarpniecie cel w tej akcji nawet 

5:33 - +B słaby legit :)

11:50 - -B

15:21 - Na  1/2 fajnie widać gdzie celownik a gdzei leci pestka :)

 

Co do WH raczej brak , ale sety masz słabe... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie