Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane #46 Utwór Tygodnia


Sysia ;*

Rekomendowane odpowiedzi

UTWOR.png

 

W tym tygodniu, na KARCIE NA CZASIE pierwszą pozycję zajmuje utwór

 

Bedoes & Lanek - Rewolucja Romantyczna

 

 

W ciągu 20 pierwszych godzin od wrzucenia utworu na YouTube'a,  nutka odsłuchana została ponad 720 tysięcy razy.

 

4852-okladla-preorder-3k-easy-resize-com.jpg

 

Jest to utwór promujący nową płytę Bedoesa & Lanka, która nosi tytuł "REWOLUCJA ROMANTYCZNA".

 

 

 

 

TEKST UTWORU

Spoiler

[Zwrotka 1: Blu]
Strzelę tobie w łeb i będziesz leżał we krwi
Zrobię z ciebie plamę na ziemi, niech ktoś zadzwoni po policję
Byłeś mi tak bliski, kur*a, byłeś dla mnie wszystkim
Zrobię z ciebie plamę na ziemi, zabiorę ci forsę nim wyschniesz
Bo wiesz, dałam ci duszę
Ty byłeś lekcją dla mnie o tym, by nikomu nie ufać
Bo wiesz, już jestem duża
I jeśli zbliżysz się na krok, to skończysz w je*****h dziurach

[Zwrotka 2: Bedoes]
Jestem idolem dla tak wielu, lecz dla siebie jestem śmieciem
To teren prywatny, skurwysyny, nie wjedziecie
Jeśli stoi ze mną, to na pewno jest pod sprzętem, nie boję się szatana, wyrwę mu je***e serce
Za to boję się Boga, wciąż popełniam grzechy, a mój kontakt z mamą z dnia na dzień staje się coraz gorszy
To dla wszystkich moich zagubionych, teraz nie mówi Bedoes, mówi Borys z Bydgoszczy
Mam wyjebane w posłów, mój kolega z gimnazjum ma podsłuch, trochę trawy, trochę molly, trochę koksu
Nie wiem nic o polityce, siedziałem naćpany na fizyce, co dzień w szkole walczyłem o życie
Dorastałem w patologii, gdzie wokół sami dealerzy, zawsze mi wmawiali, by nienawidzić pedałów
Nienawidzę pedofili, policji i gwałcicieli, ty jak nienawidzisz gejów, chyba masz za dużo czasu
Moje słowa to kałachy, będę kochał moich ludzi, nawet jeśli któryś nagle wyskoczy ze swojej szafy
Bo jestem tak wychowany i to są moje zasady, lojalność na zawsze, a my wrogom podrywamy mamy
Albo naprawicie kraj, albo zniszczę go do końca, Taco mówił kulturalnie, ale to nie podziałało
Ja się nie będę pi*******ł, ja pi******ę w mordę posła i każdego osła, który nie chce pokoju w tym kraju
Robią strefy wolne od LGBT podczas kiedy ten kraj upada i woła tylko o miłość
Polacy za granicą ciągle tęsknią, a Polacy w Polsce tylko kminią jakby to sprawić drugiemu przykrość
Co to, kur*a, jest za środowisko? Ogarnij swoją pi***ę, ty pierdolona pi**o
Czy jesteś za PiS-em, czy za PO, mam to w chuju, bądź dobrym człowiekiem, ty pi*******y głupku, mamy tylko jedno życie

‘Eternal Atake’ Producers Break Down Uzi’s New Album | Genius News


[Bridge: Bedoes]
Nadal jestem dumny, że jestem Polakiem, choć ludzie to ku**y, to naród wspaniały
Pora się wkurwić, pi*******ć podziały, dzieci rewolucji, my, młodzi Polacy

[Zwrotka 3: Bedoes]
Typ mi wyjebał w głowę, teraz mam bliznę jak Harry Potter
Musisz wiedzieć, że cierpię na likantropię, co noc jestem je****m kotem
„Bedi, skąd masz tę bliznę?”, skarbie, to nie jest twój biznes, jestem zawsze z gangiem, jak teletubisie
Ten wasz idol brzmi jak dzwonek twojej starej, a ja jestem tym zmęczony, tak jak konie w Zakopanem
Ciągle robię papier, zawsze gdy upadnę - wstanę, sprzedaliśmy działkę, by ratować zdrowie mojej mamy
Chciałbym zbudować dom dla niej, dziadka oraz babci, a jak zechcesz mi przeszkodzić, to poznasz mojego tatę
Prawdziwy OG, zawsze pomogę słabszym, bo gdy byłem słabszy wepchnęli mnie w gó**o i się śmiali
Lecz mam urok osobisty, pytasz, co to znaczy? Że poderwę twoją sukę nawet w gównie ujebany
Wciąż przeklinam, więc widzą we mnie patusa! Patusy chcą mnie zabić, a policja chce mnie skuwać
Wszystkie dziewczyny mnie proszą, żebym podduszał, a ja chciałem tylko, aby ktoś tu w końcu mnie zrozumiał
Zobacz jak wyglądam, czuję się jak Maciej Musiał, chociaż czasem mam dni, że leżę i tylko płaczę
Ale wiesz co? On też na pewno ma takie, więc wstawaj, kur*a, trzeba dziś ro******ć parę czaszek
Siedziałem na ławce z zielonym browarem, modliłem się do Boga, aby wyszło z rapowaniem
Pawbeats widział jak drę mordę i krwawię, dostałem wtedy w pi***ę, bo typ mówił źle na mafię
Dostałem jeszcze nieraz i nieraz jeszcze dostanę, a jeśli mnie zabiją, chcę pomnik na bloku
Mam szkielety w szafie, lecz wciąż się obnażam z porażek, bo to nie sekrety, lecz ciała mych wrogów
Ja zabijam z klasą, ale mam jedno życzenie, niech ludzie się w końcu przestaną zabijać
By śliczne dziewczyny nie bały się nocą chodzić po ulicach
Całe życie żyje dla dzielnicy, Białas uświadomił - nie ma nic dobrego na ulicy
Jak masz zasady, to masz, ch*j mnie boli skąd pochodzisz, bo nam imponuje to jak się prowadzisz, a nie wozisz
Ale je*** te mądrości, zrobisz jak uważasz, dla jednych jestem mentorem, a dla innych jestem pi***ą
Nie będę ci pi*******ł o tym, kim masz być w przyszłości, bo to tylko twoja pierdolona przyszłość
Mogę ci tylko powiedzieć, abyś walczył, ja jestem przykładem na to, że możesz mieć wszystko
Gdyby Jezus dzisiaj żył, to by go, kur*a, okradli, lecz ja nie jestem Jezusem, tylko rewolucjonistą, ty pierdolona dziwko

[Outro: Bedoes]
Jechałem do lasu się zabić, kiedy dowiedziałem się, że mnie nie kochasz
Łowiczowi umarł brat, spoczywaj w pokoju Kacper
Powiedz mi proszę, kim bym był w jego oczach?
Ja już za dobrze wiem, ile to jest "na zawsze"
Kłamstwa, zdrady, śmierć, rozprawy
Kilo, gramy, noże, klamy
Blizny, parę chorób psychicznych, parę lekarstw
To wszystko na raz, a ja się muszę uśmiechać
Co dzień myślę, że umieram, tracę forsę, tracę wiarę
Tracę miłość, tracę bliskość, boję się, że stracę mamę
Boję się, że stracę dziadka, boję się, że stracę babcię
Boże, jeśli mnie słyszysz, proszę, zabierz mnie najpierw

 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie