Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: T0niak

steam id: https://steamcommunity.com/profiles/76561199105009519/home
Admin banujący:
@ Saiken
Data i godzina otrzymania bana*: 14.11.2020 21.30
Runda: nw
Serwer*: ONLY MIRAGE 128 TR
Powód:  toxic
Link do demka*
Wycinek z konsoli*
Krótki opis sytuacji*: Witam grałem sobie na serwerze  jak co dzień wbij kolega o nicku pale jezz prwokowałe mnie przez dwa mecze pisząc: ez es nt poćwicz. Byłem dośyć zdenerwowany po grze w legaue of legednds przez ku**y w teamie ale to nie waże w koncu cos we mnie pękło i zaczołem go wyzywać. wyzwywałem i wzyywałem aż w konću wbił saiken i zobaczył ze go wyzywam chociaz on i tak mnie z prwokował i pisałme do saiken w tracie meczu zeby dal mu bana za prwokowanie poniewaz to  jest zakaza tak pisze w reulaminie ale ona napisał tak cytuje ''nieeeee'' wyzwałem go jeszczeaz pisząc ''jebe ci ojca'' i dostałem bana prrosze o unbana już tak nie będe 

Edytowane przez T0niak
Odnośnik do odpowiedzi

To już nie pierwsze twoje zachowanie, zazwyczaj przymykam oko na różne wyzwiska które są lekkie, ale nie toleruje wjeżdżania na rodziców, a słowami "Już nie będę" nic tu nie zdziałasz, to nie był tylko tekst "Jebie Ci ojca" były też inne teksty. Co do wysyłania do mnie wiadomości to ja nie patrze na czat, chyba, że usłyszę dźwięk czatu dla adminów lub gdy chce coś napisać. Nie jestem za odbanowaniem Cię, a nawet rozmyślam przedłużenie kary. Tyle odemnie 🙂

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Saiken napisał:

To już nie pierwsze twoje zachowanie, zazwyczaj przymykam oko na różne wyzwiska które są lekkie, ale nie toleruje wjeżdżania na rodziców, a słowami "Już nie będę" nic tu nie zdziałasz, to nie był tylko tekst "Jebie Ci ojca" były też inne teksty. Co do wysyłania do mnie wiadomości to ja nie patrze na czat, chyba, że usłyszę dźwięk czatu dla adminów lub gdy chce coś napisać. Nie jestem za odbanowaniem Cię, a nawet rozmyślam przedłużenie kary. Tyle odemnie 🙂

Nie pamiętam żebym kogo kolwiek wzywał i to jeszcze przy tobie a ty jeszcze jakies 3 dni teamu mówiłeś do mnie zebym podanie na admina składał więc no 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Saiken zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...