Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Łapa sie wita


Lapaa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć czołem, witam każdego mam na imię Mateusz mam 20 wiosen i zwą mnie Łapa i pochodzę z Białegostoku(To tam za górami za lasami>.<) . Pozwólcie ze nie co o sobie opowiem, na początek może o moim stażu w jakże pięknej grze która jest cs. W cs gram od małego od 1.6 poprzez source po dziś dzień  w Cs Go. Za dzieciaka grałem trochę w 1.6 nie za dużo bo nie czułem się dobry aczkolwiek kilka lat później zobaczyłem source i tu już poszło nieco lepiej. W 2013 przyszła pora na Global Offensive i tak od tamtej pory gram  sobie w tego cs wiec już coś koło 10 lat (jak na 20latka to trochę sporo :swir:). Jeśli chodzi o moje hobby mam tam jakieś może kiedyś wyjdą z czasem. Ale wracając na dziś dzień mogę pochwalić się ok 8,000 godzin przegranych łącznie w cs, a wciągu  tych 8k godzin rozgrywałem jakieś turnieje online i offline mniejsze lub większe zajmując przy tym wyższe lub niższe miejsca. A wiec przychodzę do was już z którejś kolejnej sieci bo byłem już na wielu a wszystko dzięki @POOF to on mnie tu ściągnął i mam nadzieje ze zostanę na dłużej tak wiec nie przedłużając i tak za długiego powiania Widzimy się na Serwerach! Strzała:witam: 

Edytowane przez Lapaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie