Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [odwołanie] Odwołanie od bana za Multi-hack


-hs-

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: -hs-
IP / Steam ID*: STEAM_1:0:549607441
Admin banujący: Tazoo
Data i godzina otrzymania bana*11-11-20 00:08
Runda: Nie pamiętam, połowa meczu jakoś prawdopodobnie.
Serwer*: 5vs5
Powód: Multi-hack (XDDDD)
Link do demka*: http://753.gotv.pro/srv55715/auto0-20201110-222421-290449154-de_mirage-________PL_EN______CSowicze.pl_____5vs5_Mirage_____ws__gloves__knife_____128TR___1s1k.pl.dem.zip
Wycinek z konsoli*: Nie mam bo wyłączyłem już gierkę.
Krótki opis sytuacji*: Hejka! Grałem sobie na serwerku przeciwko adminowi Tazoo. Był ostro bity przeze mnie i nagle postanowił wejść sobie na spect'a pooglądać mnie, po kilku minutach oglądania wleciał banik za rzekome używanie wspomagaczy. A więc już śpieszę z wyjaśnieniem. Nigdy w cs:go nie używałem wspomagaczy, gram w tę grę około 5 lat  nie licząc cs 1.6 więc doświadczenie jakieś tam nabyłem. Jest to moje oczywiście poboczne konto, na którym sobie smurfuje od czasu do czasu i mam aktualnie rangę LEM, na mainie siedzi globalna elita. Zapraszam do rozpisania mojego demeczka. ;)

 

Edytowane przez HavoK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się tak:

Demko jest tak zlagowane, że nawet animacja broni się nie wyświetla. Kolejna sprawa dziwne jest to, że chłopa tak lagowało a tak dobrze strzzelał, idealnie wychylał i dobrze strzlał przy takich ścinkach. Nie będę rozpisywał demka bo to nie ma sensu, ponieważ demko jest zlagowane, że nie można nic wywnioskować :)

<13:355> "f1WallyHack": A ty ku*wo dalej będziesz makowcem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że demko jest zlagowane? Jakoś ja dzisiaj je oglądałem i wszystko było z nim w porządku, może masz po prostu komputer z drewna. Kolejna sprawa - mówisz mi, że mnie lagowało i dobrze strzelałem to fakt, akurat mi dość mocno ping skakał ale i tak siadało. Mówisz mi również, że idealnie wychylałem to w takim razie chyba musisz kupić sobie okulary lub lepszy komputer i dokładnie przeanalizować sobie to demeczko czy tak idealnie sobie wychylałem wcelowany. Dodam, że wczoraj z tobą rozmawiałem na ts'ie i mówiłeś, że zespół UBT jest bardzo dobry w analizie demek i na spokojnie oni to przeanalizują - według mnie porządny admin powinien wnikliwie sprawdzić osobę, którą podejrzewa za używanie wspomagaczy, a jak nie jest się pewnym to dać to do rozpatrzenia komu innemu, osobie bardziej kompetentnej. Następnie twierdzisz, że nie rozpiszesz demka, a pragnę Ci tylko przypomnieć, że jest to twój obowiązek i widzę, że nie znasz regulaminu - myślałeś, że dasz bana i tym dalej zajmuje się UBT? XDD Zbanowałeś mnie tylko z tego powodu, że byłeś ostro przeze mnie bity i chciałeś sobie pograć w spokoju myśląc, że sobie odpuszczę - otóż nie. Warto przypomnieć, że w cs:go gram około 5 lat nie wliczając w to cs 1.6 jak pisałem wyżej więc doświadczenie chyba przez taki okres można nabyć. Skoro grałbym na czitach to nawet bym tutaj nie pisał odwołania bo po co się wysilać, ale chce pokazać, że jesteś dennym adminem. Czekam na wypowiedź osoby bardziej kompetentnej niż ten dzieciaczek, pozderki. ;)

Edytowane przez HavoK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma co się w komentarzach teraz wyzywać i szukać winnego, prosiłbym o spokój. A jeśli chodzi o demko, @ TazooTS3 jeżeli laguje Ci demko spróbuje je odpalić jeszcze raz lub pobrać na nowo, być może coś się zepsuło. Jako admin masz obowiązek rozpisać demko, nie przyjmuje się tłumaczenia, że jest zlagowane itp. Prosiłbym o ponowne sprawdzenie demka i przedstawienie dowodów. 

9U61ktU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem to demko i stwierdzam,  że gracz nie jest odpalony. Poprostu dobrze gra, ogólnie gracz bardzo zlagowany. Kilka takich akcji i dałęm bana. Przepraszam mój błąd 

<13:355> "f1WallyHack": A ty ku*wo dalej będziesz makowcem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ HavoK Przede wszystkim zachowaj kulturę i trochę uważaj na słownictwo. Pisząc takie teksty na pewno nic nie wskurasz. Powiem ci jedno, nie każdy przesiaduje cały czas na grach i ma też życie prywatne oraz pracę. Poczekaj cierpliwie a na pewno się doczekasz. Pisząc tak obraźliwe słowa pogarszasz tylko swoją sytuację. Bądź cierpliwy :)

9U61ktU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to mnie rozśmieszyłeś, piszesz jak to ja go nie obrażam, a gdzie ja to niby zrobiłem? W tym co napisałem nie ma żadnego obraźliwego słowa w jego kierunku, a po drugie ja rozumiem, że ktoś ma prace i życie prywatne - spoko, ale on wchodzi na forum i pisze sobie w innych tematach, a w ten ma totalnie wylane. W dodatku odbanowanie nie zajmuje nawet minuty czasu, jest to tylko parę kliknięć. 

Kolejna sprawa, dostaje jakieś ostrzeżenia od Lolci za obrazę, a gdzie tu jest jakakolwiek obraza kogokolwiek? Naucz się czytać ze zrozumieniem bądź zakup sobie okulary bo czegoś ci brakuje kobieto.

Edytowane przez HavoK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj więcej tych punktów Lolcia bo nie potrafisz przyjąć konstruktywnej opinii. Ty jesteś przykładem na to, że kobieta nie powinna mieć wyższego stanowiska na tym forum niż zmywara, a swoją drogą wyglądasz jakby karmili cie z procy! ELO! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował i odblokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie